[#1] Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)
Cześć,

W związku ze zmianą w karierze, odwiedzam co tydzień Kraków. I tak praktycznie w każdym tygodniu mam jeden wieczór wolny właśnie w Krakowie. Tak sobie pomyślałem, może ktoś z Was chciałby się spotkać, pogadać, poznać się?

Jak coś to dzisiaj wieczorem po 18:00 kręcę się w okolicach Dobrego Pasterza 124.

Dawajcie znać, w przyszłym tygodniu będę we wtorek.

Buziaki,
Kokos
[#2] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@Sokok, post #1

Ja chętnie spotkam się na piwie plus chińczyk (tsi śmaki,tsi plosem pana...) ale w grę wchodzi sobota albo niedziela w tym tygodniu i w przyszłym.
[#3] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@Sokok, post #1

ja sie krece codziennie w Krakowie odezwij sie do mnie prosze na gg albo na #ppa

gg:1008732
[#4] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@Stoopi, post #2

No niestety ja weekendy spędzam prawilnie z rodziną.
[#5] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@juen, post #3

Pozwól, że odezwę się przez PW.
[#6] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@juen, post #3

No to ustalone, spotykamy się dzisiaj o 19:00 w "Cybermachina Game Pub" przy Stolarskiej 11. Kto ma ochotę i czas niechaj dołącza. Ze dwie godzinki pewnie posiedzimy. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 11:24:48 przez Sokok
[#7] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@Sokok, post #6

No i dupsko. Nie mogę jednak dzisiaj - praca. Mam nadzieję, że we wtorek 8.12 się uda.
[#8] Re: Kraków - Spontaniczne Spotkania (SS) ;-)

@Sokok, post #7

bedzie wiecej czasu na ogarniecie ekipy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem