[#1] Krakowskie Retrospekcje - edycja 6
Krakowskie Retrospekcje wracają z kolejną edycją ! Zebraliśmy się w sile kilku chłopa żeby uderzyć z jeszcze większym impetem niż ostatnio. Impreza ma na celu integrację środowiska retromaniaków więc tak jak poprzednio spotykamy się żeby pograć i pogadać w blasku starych monitorów. Wszystko odbywa się w trybie pospolitego ruszenia - Masz jakieś fajne sprzęty do pokazania ? Chcesz wypić piwko z ludźmi nadającymi na tych samych falach ? To właśnie impreza dla Ciebie.
Retrospekcje odbędą się w nowym miejscu czyli wynajętej sali konferencyjnej w biurowcu „Miastoprojekt” Kraków przy ul.Kraszewskiego 36 ( obok stadionu Cracovii ). Miejsca jest dużo, przewidujemy, że zmieści się około 30 stanowisk tak więc szykujcie swoje zasilacze !

Czas: 4 listopad (sobota) 2017 od godziny 15.00 do 2.00

Miejsce: Kraków, ul.Kraszewskiego 36, sala konferencyjna – wejście od ulicy po schodkach w dół przez lokal gastronomiczny ( patrz mapka poniżej )

Koszty: wejściówka w cenie 12zł od osoby zarówno dla przynoszących swoje komputery jak i pozostałych. Jest to opłata za koszty wynajmu lokalu. Panie i dzieci wchodzą za darmo

Prowiant: do sali konferencyjnej przylega lokal gastronomiczny. Będzie więc można kupić piwo, paluszki i ciepłe posiłki.

Parking: przed budynkiem jest dużo miejsca do parkowania. Sobota to dzień bez strefy więc i bez opłat

Komputery: Zapewnimy kilka maszyn, ale jak zwykle liczymy na uczestników i ich niezawodne 8/16-bitowce. Wszystkim osobom chcącym przynieść swoje maszyny udostępniamy stoły i prąd. Trzeba tylko poinformować o tym organizatorów i zadbać o przedłużacze

Uwaga organizatorów: podczas czwartej edycji imprezy mieliśmy duży kłopot z kilkoma osobami przesadzającymi z alkoholem przez które straciliśmy poprzedni lokal. Osoby te nie zostaną wpuszczone na obecne Retrospekcje ( zainteresowani z forum demosceny Commodorowskiej wiedzą o kogo chodzi ). W związku z czym jeśli ktoś ma zamiar przyjechać po to żeby się upić w trupa i spać na stołku to lepiej niech zostanie w domu.

Kontakt: mkiendra@gmail.com

Link do zdjęć z poprzednich edycji: link

Facebook: link

Regulamin:
1. Każdy z uczestników zobowiązany jest pilnować swojego komputera/konsoli. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za ewentualne szkody w tym zakresie
2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyproszenia z terenu imprezy osób będących pod mocnym wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz zakłócających przebieg spotkania
3. Nie ma możliwości spania na terenie imprezy. Lokal musi zostać opuszczony do godziny 2.00 w nocy






Ostatnia aktualizacja: 30.08.2017 12:57:45 przez Kiender
[#2] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #1

Gdzie się podziała edycja 5? :)

Anyway, termin wpisany w kalendarz, może uda się wpaść.
Salka wygląda zacnie, na pewno lepsza opcja niż mikroskopijny pub na literę H, gdzie właściciel każe przyciszać moduły bo erpegowcy nie mogą w spokoju czytać kart postaci ;)
[#3] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@AceMan, post #2

Edycja 5 była w listopadzie 2016. Ścisk był jak zawsze
[#4] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #1

Miejsce: Kraków, ul.Kraszewskiego 36


Grzegorza?
[#5] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@recedent, post #4

Ignacego Kraszewskiego 36 zgodnie z mapką
[#6] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #5

Mam nadzieję, że żadnego meczu w tych dniach nie będzie ?
[#7] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #1

Jak nie będzie Apple to jade
[#8] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #1

Jak nie będzie aKlona to przyjadę ze sprzętem od Apple.
[#9] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@recedent, post #8

Jak nie będzie aKlona to przyjadę ze sprzętem od Apple.


aKlon=appleKlon
[#10] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@polutuje, post #9

Jak Polutuje polutuje jakieś Apple to chętnie zobaczę.
[#11] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@grikas, post #6

Specjalnie celowaliśmy w termin żeby uniknąć kiboli za ścianą :)
[#12] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@recedent, post #8

[#13] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #1

Dzięki za info, dodałem do kalendarza imprez!

K
[#14] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@R222, post #10

Lutowałem już eMacaok, racja
[#15] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #1

Przyjadę
[#16] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@polutuje, post #15

Kilka dodatkowych informacji na "za pięć dwunasta":
- w pięciu turniejach będziecie mogli spróbować sowich sił w: River Raid (C64), Moon Patrol (C64), Microporose Soccer (C64), Street Fighter 2 w pojedynkach 1 vs 1 (arcade), klasyczny Pac-Man (arcade). Jest o co walczyć bo będzie można wygrać kupony zniżkowe do sklepu NoGame
- będzie spory upust na zakup książek „Wojny Konsolowe”
- późnym wieczorem niezawodny Pin odpali swój zestaw demek. Będzie głośno i szałowo !
- będzie okazja zobaczyć w akcji uniwersalny zasilacz do retro kompów, który za niedługo powinien pojawić się w sprzedaży
- do dyspozycji będzie domowej roboty pełnowymiarowy automat arcade. Nie zapomnijcie wziąć dwudziestogroszówek ;)
[#17] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #16

Dzięki ludziska za przybycie. Klimat byłprzedni :) I jakimś cudem to byłą pierwsza edycja imprezy na której NIKT nie przyniósł Amigi. Każdy mówił "Nie brałem bo myślałem że ktoś inny na pewno zabierze..."

Trochę zdjęć z imprezy
link
[#18] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #17

Pierwsze zdjęcie i jebut - Michał "Rąbanka" L. na pierwszym planie :)
Świetna galeria, wspaniała impreza!

Kiedyś się wybiorę, obiecuję Kiender!

Podpisano

cichy fan Loading'a

P.S. Szieeet. Zapomniałęm, że mam stopkę i jeszcze zdjęcie przy nicku. Cholera, nawet w internetach nie można być incognito :)
[#19] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Kiender, post #17

Warto było przyjechać tu z drugiego końca Polski!
Zamiast Amig było sporo ośmiobitowców, w tym i kilka C64, o których pogadałem z mądrzejszymi od siebie :)

Uszanowanie dla Organizatorów i wczorajszych Rozmówców OK
[#20] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Pentanteles, post #19

I trochę moich fotek.
[#21] Re: Krakowskie Retrospekcje - edycja 6

@Stoopi, post #20

Również dziękuję za spotkanie. Brak Amigi rozbawil mnie do leż :) Mam nadzieję na szybką powtórkę!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem