[#1] Decrunch 2018
Mialem dzisiaj sen. Ktos puka do drzwi mojego mieszkania. Patrze przez kuklok (wizjer to sie chyba po Polsku nazywa) a tam Gumboy i Grxmrx trzymajacy duzy, czerwony transparent w rekach z napisem "Decrunch 2018". Zaprosilem do srodka. Zrobilem im po kawie i zapytalem co oni w ogole robia w moim mieszkaniu, w innym kraju? Odparli, ze w tym roku osobiscie wszystkich beda zapraszac na party. Z tym snem to na powaznie.

No i w sumie chcialbym skorzystac z okazji i zapytac sie czy party w tym roku sie odbedzie?
[#2] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

To naprawdę piękny sen
[#3] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

<3
[#4] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

Po polsku kuklok to jest judasz ;)
[#5] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

Koszmar
[#6] Re: Decrunch 2018

@aKlon, post #5

Poloki zawsze patrzą okiem Judasza a Ci z Warszawy są najgorsi
[#7] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

No jakas glucha cisza ;( juz powinno byc info jakby jakies prodki mialy byc fajne. A tu ni widu ni slychu
Cos mi sie widzi ze sie we Wrocu nie zobaczymy - pewnie predzej w Brzesku - co recedent? ;)
[#8] Re: Decrunch 2018

@WojT_GL, post #7

No jeśli teraz nie ma newsów to ja zakładam że imprezy nie będzie. Organizacja tego typu imprezy to co najmniej pół roku.
Za to Riverwash będzie we wrześniu, za darmo. Niestety ostatni.
[#9] Re: Decrunch 2018

@madman15, post #8

no już by trzeba było myśleć o amigowisku
[#10] Re: Decrunch 2018

@QUAD, post #9

No poczekajmy aż coś ogłoszą :)

@Mad nie jestem w temacie, ale czemu ostatni Riverwash?
[#11] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

Wiem tylko tyle, że impreza będzie, ale trzeba poczekać na informacje od organizatorów.
Ja w tym roku nie organizuję imprezy ze względu na sprawy prywatne i chęci odpoczynku od tematu. Sporą część życia pochłania taka organizacja, zaangażowanie i złożoność spraw. Nie wszystko da się pogodzić.

Proszę moderatorów o przeniesienie wątku do działu Integracja.
[#12] Re: Decrunch 2018

@WojT_GL, post #10

troszkę cierpliwości...
[#13] Re: Decrunch 2018

@grxmrx, post #11

Przeniosłem wedle życzenia :)
[#14] Re: Decrunch 2018

@WojT_GL, post #10



demozoo

Na razie mały teaser, (można przetestować na ami :) ) jest data, miejsce te co zwykle.
25-27 V 2018
Wrocław, ToTu Hubska 6

Więcej informacji po (w trakcie?) Revision. Wtedy warto kliknąć na poniższe linki ;)

decrunch.org
twitter.com/decrunch
fb
[#15] Re: Decrunch 2018

@jokov, post #14

Ptaszki na Amiscenie ćwierkają że impreza jest zagrożona - ToTu straciło prawo do lokalu i nie ma na Decrunch miejscówki.
[#16] Re: Decrunch 2018

@madman15, post #15

Ojć... może tam niedaleko w tym browarze byłym? Tam gdzie ostatnio fudtraki były? Wyglądało klimatycznie i raczej by się nadało :)
[#17] Re: Decrunch 2018

@jokov, post #14

Super - data mi w pyte pasuje , bo w zeszłym roku niestety urlop mi kolidował, a co roku robię sobie mały urlopik właśnie na przełomie maja i czerwca.

Can't wait... :D
[#18] Re: Decrunch 2018

@sordan, post #1

Party u kaczorka ??
[#19] Re: Decrunch 2018

@WojT_GL, post #16

Pytanie tylko czy w Browarze Mieszczańskim jest dość dużo miejsca? Poza tym, OIDP tam wygląda to tak, że część z ekranem (i miejscami do siedzenia) jest oddzielona od części "otwartej" ścianą, co może sprawiać drobne problemy tym, którzy chcieliby jednocześnie oglądać kompoty i siedzieć przy swoich komputerach...

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2018 16:15:28 przez tomekwojcik
[#20] Re: Decrunch 2018

@madman15, post #15

Wolałbym info od organizatorów. Mam alternatywną imprezę w tamten weekend jakby co ale wolę znać wcześniej czy mam się tam wybierać...
[#21] Re: Decrunch 2018

@WojT_GL, post #16

Ale zdajecie sobie sprawę, że wynajęcie browaru na taki sam okres czasu = wejściówka pewnie ze dwa razy w górę?
[#22] Re: Decrunch 2018

@GumBoy, post #21

Sie rusza
Nowa miejscowa ogloszona ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem