[#1] Retro Games Lublin
[#2] Re: Retro Games Lublin

@aKlon, post #1

OK a ja nic nie wiem ze cos takiego sie u nas szykuje
[#3] Re: Retro Games Lublin

@JacK_Swidnik, post #2

konsole Amiga
[#4] Re: Retro Games Lublin

@dario35, post #3

Słyszałeś o CD32? link
[#5] Re: Retro Games Lublin

@misiek2, post #4

A czy CD32 ma jakieś exclusivy?
[#6] Re: Retro Games Lublin

@dario35, post #3

to jakaś kpina jest. Po raz kolejny, świetny temat został spłycony do granic możliwości. Najsmutniejsze, że jadąc przez Lublin widać sporo billboardów reklamujących tę wątłą imprezę dla mas. I tak jak mamy "polskie obozy śmierci", tak będziemy mieli "konsolę Amiga" buuu!
[#7] Re: Retro Games Lublin

@ZbyniuR, post #5

A czy CD32 ma jakieś exclusivy?


Ma, ale perełki to nie są.
[#8] Re: Retro Games Lublin

@MarX, post #6

Gimnazjalne pokolenie czipsów i koli buuu!
[#9] Re: Retro Games Lublin

@MarX, post #6

proponuję lokalnej społeczności z Lublina pojawić się tam i zniszczyć gimbazę wiedzą i doświadczeniem :D
Bo jeszcze wrzucą na jutuba relację w "tłusty czwartek" gdzieś między siekanie cebuli a smażenie burgera...
[#10] Re: Retro Games Lublin

@Mariodj, post #8

Może to i płytka impreza będzie, ale nie widziałem, aby ktokolwiek tutaj negatywnie oceniał Falkon, na którym była masa geeków dla których komputery i konsole z lat 80tych i 90tych to była całkowita abstrakcja.

Rozumiem, że monopol na wiedzę o komputerach i konsolach mają użytkownicy ppa i innych portali typu speccy czy atarionline. Czy to aby właściwa droga?
[#11] Re: Retro Games Lublin

@MarX, post #6

To samo było w Koszalinie. Z ekipą od Koszalin Retro Games Show poszliśmy zobaczyć WTF i powiem szczerze, że żenada. Temat spłycony do maksa, a te galerie (Atrium) to bardziej na te YouTu-Czopki nastawieni, by młodzież przyciągnąć.

A samego sprzętu to pożal się Panie Boże było :D
[#12] Re: Retro Games Lublin

@Tom Rain, post #11

Tyle dobrego, że są responsywni . Napisałem do nich wczoraj, że Amiga to komputer a nie konsola do gier, więc dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź

Dzień dobry,
Dziękujemy serdecznie za informację. Poprawka została zamieszona na naszej stronie.


Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 12:11:00 przez MarX
[#13] Re: Retro Games Lublin

@misiek2, post #10

"Rozumiem, że monopol na wiedzę o komputerach i konsolach mają użytkownicy ppa i innych portali..."

ale przeciez PPA i inne portale nie bronia nikomu zdobywania wiedzy o retro

Niech ssie gimby uczo
[#14] Re: Retro Games Lublin

@selur, post #13

Myślę, że nie dotrą tutaj, natomiast dotrzeć mogą do YT. Tam jest nieco wartościowych materiałów tylko kto im to wskaże ... ich idole Kubson i Mandzio? :/ link link
[#15] Re: Retro Games Lublin

@misiek2, post #14

Myślę, że nie dotrą tutaj, natomiast dotrzeć mogą do YT. Tam jest nieco wartościowych materiałów tylko kto im to wskaże ... ich idole Kubson i Mandzio?

Jakby to był Mandi a nie Mandzio, to bym z pewnością poszedł na ten event, a tak ehhh...
[#16] Re: Retro Games Lublin

@MarX, post #15

Popsułeś Marek imprezę Miała być konsola Amiga, konsola Commodore ... miałem nadzieję zobaczyć Commodore 64GS a tu wyszło jak zawsze ...
[#17] Re: Retro Games Lublin

@misiek2, post #16

No własnie pytanie czy warto iść i czy będzie co oglądać więcej niż się ma w domu.
[#18] Re: Retro Games Lublin

@misiek2, post #16

Popsułeś Marek imprezę Miała być konsola Amiga, konsola Commodore ... miałem nadzieję zobaczyć Commodore 64GS a tu wyszło jak zawsze ...

Smiech
[#19] Re: Retro Games Lublin

@MarX, post #18

spoko, ja będę w sobotę na rozeznanie
w tego donkey konga chce zagrać na automacie - jak się dopcham
[#20] Re: Retro Games Lublin

@misiek2, post #4

nie
[#21] Re: Retro Games Lublin

@MarX, post #6

Tak na pierwszy rzut oka wygląda na to, że coraz więksi amatorzy biorą się za temat retro.
[#22] Re: Retro Games Lublin

@virago, post #21

Moda zbiera żniwa więc są i modnisie jutubisie ;)
[#23] Re: Retro Games Lublin

@Mariodj, post #22

szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 09:05:47 przez aKlon
[#24] Re: Retro Games Lublin

@virago, post #21

Proponuje. Umowmy sie I podjedzmy na ta pseudo retro impre. Zadajmy pare fachowych pytan
[#25] Re: Retro Games Lublin

@aKlon, post #24

"zabij go, kyl ym" :)
[#26] Re: Retro Games Lublin

@softiron, post #25

link

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2018 18:12:13 przez JacK_Swidnik
[#27] Re: Retro Games Lublin

@JacK_Swidnik, post #26

A dzie konsole Amiga?
[#28] Re: Retro Games Lublin

@softiron, post #27

dodałem jeszcze parę fotek
Amigi nie było, c64 i snes leżały na regale
zagrać można było w emulatory pandora i pc
żona na zakupach a ja męczyłem trochę donkey konga, bomb jacka, metal sluga, super mario i inne które pamiętałem a były do wyboru
w każdym automacie po kilkadziesiąt wgranych gier do samodzielnego wyboru

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2018 21:13:07 przez JacK_Swidnik
[#29] Re: Retro Games Lublin

@JacK_Swidnik, post #28

Wygląda to jak kawiarenka internetowa z końca lat 90-tych.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem