[#31] Re: Amiga Ireland 2019

@podstawek, post #30

@Sir_Lucas - great choice of photos :) Thanks for making the journey! The dust is still settling.

@BULI - that sounds accurate, although I have yet to go to AmiParty to compare. Maybe we should have a competition where we brethalyse our participants and see who scores the most

@podstawek great video, great shots, great music, thank you for that contribution!

A survey has been sent and the feedback has been all positive so far, although a common request is a larger venue for next time
[#32] Re: Amiga Ireland 2019

@AmigaIreland, post #31

No, Iarla, thank _you_ for organizing. Looking forward to 2020!
[#33] Re: Amiga Ireland 2019

@AmigaIreland, post #31

@AmigaIreland
Thank you very much for organizing such a great event. Looking forward to 2020 meeting.
[#34] Re: Amiga Ireland 2019

@AmigaIreland, post #31

that sounds accurate, although I have yet to go to AmiParty to compare. Maybe we should have a competition where we brethalyse our participants and see who scores the most


OK
[#35] Re: Amiga Ireland 2019

@podstawek, post #30

Intryguje mnie pierwszy kawałek. Czyżby wśród gości był sam dr. Pajchiwo?
[#36] Re: Amiga Ireland 2019

@Jazzcat, post #35

szeroki uśmiech

Proszę się nie czepiać podkładu muzycznego, to jest jakiś gotowy brzęczyk z iMovie, film był robiony na kolanie!
[#37] Re: Amiga Ireland 2019

@podstawek, post #36

Muzyczka zacna, bardzo lubię chińszczyznę. Z wrażenia aż zrobiłem byka w "doktorze"... Recedent jutro to zobaczy, przepłucze nosogardziel perhydrolem, po czym spopieli mnie wzrokiem, ech...
[#38] Re: Amiga Ireland 2019

@Jazzcat, post #37

Zawsze możesz powiedzieć, że chodziło Ci o drużynowego Pajchiwo, ewentualnie że doktor był w dopełniaczu, tylko wtedy trzeba na szybko wydumać o jakiego sama szło. Bądź co bądź są jakieś wyjścia z tej śmiertelnie niebezpiecznej sytuacji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem