[#1] "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów
W dniach 17 - 21 maja 2019 r. odbędzie się impreza "Noc Komputerów - Reaktywacja". Pokaz i imprezy towarzyszące, będzie miał miejsce w Klubie "Górnika" w Sanoku.
Bardziej szczegółowe informację podam wkrótce



PS. Nie jestem organizatorem a jedynie podrzucam info.
[#2] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #1

Oo - to niedaleko!
[#3] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@David, post #2

Nie daleko a jest szansa, że zacznie się dziać coś w kwestii Amigowej w tej części Polski. Jakby jakaś większa grupa to i do SirLeo można by było wpaść z wizytą.
[#4] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #3

jest szansa, że zacznie się dziać coś w kwestii Amigowej w tej części Polski


Zmartwie cię - już się zaczęło, np.

link 1
link 2
link 3

oraz

link 4 - ppa

Ale oczywiście popieram i tak!!
[#5] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@David, post #4

Ja jestem za każdą formą integracji, żałuję oczywiście że nie byłem na AmiResET ale nasze środowisko jest tak małe, że każde spotkanie jest na wagę złota.
[#6] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #3

Nie daleko a jest szansa, że zacznie się dziać coś w kwestii Amigowej w tej części Polski.


No super sprawa!
W twoim pierwszym poście była jakaś grafika/linka ale jest niewidoczny.

Jakby jakaś większa grupa to i do SirLeo można by było wpaść z wizytą.


Oooo- to, to dawno u niego nie byłem OK
[#7] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@BULI, post #6

Popieram!! Czekam na wiecej szczegolow!

szeroki uśmiech
[#8] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@David, post #7

To może reaktywujecie Amireset? W Bieszczady by się pojechało.
[#9] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@BULI, post #6

W twoim pierwszym poście była jakaś grafika/linka ale jest niewidoczny.


Miał być plakat ale coś nie wyszło ;)


a ostatnio to wyglądało mniej więcej tak



Pisałem wczoraj do organizatora czy można by było się ewentualnie podpiąć ze swoim sprzętem pod jego imprezę ale ciągle czekam na odpowiedź. Ale jakby co to wiem gdzie go znaleźć bo prowadzi sklep komputerowy w centrum.
[#10] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #9

Facet może obsłużyć ponad setkę stanowisk własnym sprzętem zatem wątpię.
[#11] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Stoopi, post #10

O - to grubo w takim razie szeroki uśmiech
[#12] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Stoopi, post #10

Wstępnie mamy zielone światło, jak będzie potrzeba to osobna sala na której będziemy mogli postawić swój sprzęt. Jednym ze sponsorów są delikatesy centrum to napoje chłodzące będą. Jest też sporo sponsorów to i nagrody ciekawe. Będą koszulki, gadżety. Sponsorzy między innymi to Tracer i Iiyama. W tym samym czasie jest też zlot foodtrakow 100metrow dalej. Możemy sami zorganizować jakieś konkursy a organizator podzieli się z nami nagrodami. Ma być też jakaś kapela grająca na żywo, kącik z matą do tańczenia z Nintendo Wii, virtuacop z pistoletem na Sega stanowisko z konsolami do zabawy.
[#13] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #12

Coś czuję, że trzeba zrobić jakąś naradę bitewną w Rzeszowie. Jeszcze przed Wielkanocą najlepiej - ja jestem cały czas na miejscu (oprócz dzisiejszego dnia).

Impreza jest na tyle interesująca, że dobrze by było podzielić się jakoś z reklamą tego.

Jest kilka lokalnych portali które powinny dodać informację o tym, plus kalejdoskop w TVP Rzeszów, ale Oni będą potrzebowali jakiegoś materiału video (ok. 30 sekund, może być fragment dema, grunt żeby z prawami autorskimi było OK).
[#14] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #12

Właśnie rozmawiałem z organizatorem - super konkretny facet.

Spróbujemy się umówić razem jakoś, w Rzeszowie, niebawem.

Generalnie dzięki tej rozmowie dowiedziałem się, że AmiResET (2014) nie był pierwszą tego typu imprezą na Podkarpaciu!!

Pierwszą imprezą retro komputerową była "Noc Retrokomputerów", w Sanoku, w 2013 r.

Potem kolejno, pierwsze trzy AmiResETy (jesień 2014, dofinansowane przez NCK), następnie AmiResER 2015 (jesień).

Potem była jeszcze taka impreza w okolicy (2016).

Wynika stąd, że dzieje się na Podkarpaciu, imprezy retro kolejno: 2013, 2014, 2015, 2016. Obecnie po dwóch latach posuchy, mamy "Noc Komputerów - Reaktywacja".

Oby takie imprezy, odbywały się w okolicy, co rok!! szeroki uśmiech
[#15] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@David, post #14

Witam
Miło mi poinformować, że do grona sponsorów naszej imprezy dołączyła firma TRUST. To holenderski producent sprzętu komputerowego działający na skalę światową
[#16] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #12

Wstępnie mamy zielone światło, jak będzie potrzeba to osobna sala na której będziemy mogli postawić swój sprzęt. Jednym ze sponsorów są delikatesy centrum to napoje chłodzące będą. Jest też sporo sponsorów to i nagrody ciekawe. Będą koszulki, gadżety. Sponsorzy między innymi to Tracer i Iiyama. W tym samym czasie jest też zlot foodtrakow 100metrow dalej. Możemy sami zorganizować jakieś konkursy a organizator podzieli się z nami nagrodami. Ma być też jakaś kapela grająca na żywo, kącik z matą do tańczenia z Nintendo Wii, virtuacop z pistoletem na Sega stanowisko z konsolami do zabawy.


SUPER- MEGA interesujące- trzeba być OK OK OK
[#17] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #12

Macie jakieś fajne pomysły na konkursy ? Jakieś sugestie, co chcielibyście zobaczyć ?
Nagród przybywa ;) ;) :)
Koszulki w trakcie produkcji ;) ;) :)
Jestem otwarty na propozycje ;)
Koło piątku lub soboty pokażę oficjalny plakat imprezy ;)
[#18] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #17

Proponuję turniej speedruna w Superfroga
[#19] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #17

Turniej w SWOS w Lotusa i może w Mortal Kombat
[#20] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #19

Z tych trzech, to ja akurat dobrze (?) tylko w Lotusa gram
[#21] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #17

StuntCarRacer, DynaBlaster, RiverRaid, RickDangerous, MicroHexagon.
[#22] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #17

Mam kolejne potwierdzenie OKOKOK W piątkowy wieczór, podczas pierwszego dnia imprezy, zagra dla Nas na żywa Sabat Electro

Oficjalny plakat i plan imprez towarzyszących na wszystkie dni powinienem podać koło wtorku lub środy. Czekam na jeszcze kilka uzgodnień.
Dziękuję za propozycję konkursów. Na pewno skorzystam z sugestii. szeroki uśmiech Tańczący banan Tańczący banan

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2019 22:48:44 przez Leniuszek23
[#23] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #22

SWOS!!!
No i to co już było proponowane:
DynaBlaster (4 graczy na raz), Lotus2 (4 graczy na raz->zlinkowane 2 amigi), Skidmarks (4 graczy, lub 8 -> zkinkowane kompy), Wormsy (x graczy), GloomDelux (2 graczy, lub 4 ->zlinkowane Amigi), Mortal Kombat 2, Shadow Fighter, X-tremeRacing (3 graczy, lub 6 zlinkowane Amigi)
Zlinkowane Amigi to po serialu, wystarczą 3 żyły ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 09:23:47 przez BULI
[#24] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #22

Jest i oficjalny plakat

[#25] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #24

No bardzo ładnie OK

A w kwestii zapisów, dotyczy to grup zorganizowanych, zapisów na koncert, chętnych na konkursy, czy poprostu każdy musi się dać zapisać?
[#26] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@BULI, post #25

myślę, że zapisy to tylko w fifę
[#27] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #26

Spoko Dzięki za info.
[#28] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #24

A tak z ciekawości, jaki program będzie w niedzielę? Tj. 19. maja?
[#29] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@g00pher, post #24

Miło mi poinformować, że dziś około godziny 22, w Radiu Złote Przeboje, będą informacje o naszej imprezie ;)
Promocja będzie miała miejsce również pod koniec tygodnia w programach informacyjnych ;)
[#30] Re: "Noc Komputerów" u wrót Bieszczadów

@Leniuszek23, post #29

Polecam dodać reklamę do kalejdoskopu TVP Rzeszów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem