[#1] Xenium 2019
Heja to kto się wybiera? Mi się powinno udać dotrzeć w piątek po pracy.
Wezmę może jakieś Bridge strike przy okazji i fajne magnesy na auto bo sobie ostatnio (oprócz naklejek) zrobiłem na projekcie Recedenta więc jak coś to po kosztach :)

Ewentualnie mogę kogoś podrzucić ale musiałby podjechać do mnie pod pracę. To nic pewnego ale do dogadania (Kraków Prokocim). Miejsce jest :)
[#2] Re: Xenium 2019

@juen, post #1

Ja się wybieram z szanowną małżonką moją. Będziemy w sobotę od rana.
[#3] Re: Xenium 2019

@juen, post #1

Bede :)
[#4] Re: Xenium 2019

@juen, post #1

Czego nie będzie na Xenium?

Gier/programów — ani tych retro, ani nowych. Jeśli przede wszystkim grasz/używasz retro-platformy i nie interesuje Cię demoscena, to nie jest impreza dla Ciebie. Wybierz się na przykład na Pixel Heaven, RetroKomp, Decrunch, SACP, AmiParty.

Na tym się skończyło moje zainteresowanie tą imprezą mimo że scenę lubię ale jednak głównie siedzę w gierkach. Skoro nie ma być gier to nie wiem czy wskazane jest brać BS?
[#5] Re: Xenium 2019

@teh_KaiN, post #4

Czyli to co zawsze, co wyśmiało jedno z dem na ostatnim Riverwash. :D
[#6] Re: Xenium 2019

@teh_KaiN, post #4

Ten zapis nie jest taki zły. Klimat imprezy typowo scenowy i fajnie, żeby tak zostało. Nie ma sensu tam brać kompa :)
[#7] Re: Xenium 2019

@juen, post #6

Nie ma sensu tam brać kompa :)


Ależ jak najbardziej jest sens.
Np. żeby dokańczać produkcje na compos albo umilać sobie i innym czas dobrymi demami :)
[#8] Re: Xenium 2019

@AceMan, post #7

AceMan vel George Duke dobrze gada.
[#9] Re: Xenium 2019

@AceMan, post #7

hej,

dużo jest już osób zarejestrowanych ?

pozdr
[#10] Re: Xenium 2019

@eightbm, post #9

dużo jest już osób zarejestrowanych ?


https://xenium.rocks/pl/register

Z tego co widzę, łącznie z tobą 98 :)
Riverwash zwykle gromadził 120-150 osób i na taką liczbę się nastawiamy.
[#11] Re: Xenium 2019

@AceMan, post #10

Mi bardziej chodziło o potwierdzone wejściówki (kupione do 15.07)

W końcu lista na stronie jest raczej poglądowa ;)

ps. ze mną będzie + 1 może 2 (nie są raczej wpisani)
[#12] Re: Xenium 2019

@AceMan, post #7

te slowa kierowalem raczej do osob, ktore glownie albo jedynie odwiedzaja meetingi w stylu amigowisko, sacp czy retrospekcje i zastanawiaja sie nad tym zapisiem o braku gier
[#13] Re: Xenium 2019

@juen, post #1

Obecny!

pssst. Słyszałem, że granie od 3:00 w nocy jest dozwolone!
[#14] Re: Xenium 2019

@juen, post #1

Jakim cudem un armor zajęło 3cie miejsce a chlorella drugie? Wtf
[#15] Re: Xenium 2019

@juen, post #14

cudem publiczności
[#16] Re: Xenium 2019

@juen, post #14

Bo nie ma dem amigowych już. Więc wystawiając cokolwiek trafiasz na podium.
[#17] Re: Xenium 2019

@hrw, post #16

To też ale ktoś sobie chyba jaja robił :)

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 20:50:52 przez juen
[#18] Re: Xenium 2019

@juen, post #14

Masz rację, demko Un Armour też mnie zaintrygowało. Nieco dziwne, psychodeliczne, z ciekawym ambientowym soundtrackiem.

Czy Tjhanzi to niegdyś Jim? Ten tekściarz, co pisał dla Beret Squad?
[#19] Re: Xenium 2019

@Jazzcat, post #18

No to jimmiego. Dowiedziałem się dopiero po oglądnięciu że to jest właśnie jego :)
[#20] Re: Xenium 2019

@juen, post #19

i standardowo sznureczek do graba z Crapium...

[#21] Re: Xenium 2019

@Mandi, post #20

Fajne to nawiązanie do Technological Death od 01:38!

A właśnie, bo już chciałem o to zapytać przy jakiejś wcześniejszej prodce. Te pierwsze takty modułu. Za każdym razem jak to słyszę to kojarzy mi się z tymi kawałkiem z WarGames. Pewnie to przypadkowe podobieństwo, ale może powinniście iść w tym kierunku, bo takie ukryte odniesienia zawsze dodają miodności :)
[#22] Re: Xenium 2019

@Mandi, post #20

Miodzio :)
[#23] Re: Xenium 2019

@Mandi, post #20

No proszę, proszę, jaki progres..
Miodzio
[#24] Re: Xenium 2019

@Jazzcat, post #18

Tak to ja...szeroki uśmiech. Wierz cie bądź nie ale to dzięki mojej Żonie zacząłem się znowu udzielać i jeździć na party i zloty.
[#25] Re: Xenium 2019

@jimiche, post #24

Podoba mi się Twoja prodka! Nie wiem co za dropsy zarzucasz, ale też chce!
[#26] Re: Xenium 2019

@waldiamiga, post #25

To najlepszy komplement dla niego ;)
[#27] Re: Xenium 2019

@waldiamiga, post #25

Ktoś podczas compo coś podobnego krzyknął :). Naprawdę z następnym się bardziej postaram to pseudo-demko jest testem czy da się używać stremowanej muzyki na a5oo + trochę ramu i hdd. W sumie się da :) teraz muszę popracować nad matematyką a to najtrudniejsze ze wszystkiego. I polowej wymieniać Amos'a na C albo ASM. Ale na początek chyba lepiej spróbować zrobić podstawowe efekty nawet w Amosie by tylko działały a potem... ale po co pisać cza robić :).
[#28] Re: Xenium 2019

@juen, post #17

Moja prodka to dobry przykład tego, że robiąc sobie jaja można się na podium załapać ;D
[#29] Re: Xenium 2019

@hrw, post #28

Moja też... szeroki uśmiech
[#30] Re: Xenium 2019

@jimiche, post #27

Ktoś podczas compo coś podobnego krzyknął

Nie da się ukryć, to chyba byłem ja

A demo podobało mi się naprawdę niezmiernie, aczkolwiek zdaję sobie sprawę (choćby po wynikach), że byłem w mniejszości.

W każdym razie kudos za dowiezienie, kudos za uciechę dla oka i ucha, czekam na full wypas na Xenium 2020 i liczę na konsekwencję godną Mandiego i Dakti, którzy prą do przodu i z roku na rok jest tylko lepiej. Od razu mi się przyjemniej udział w compotach bierze.

ps. A, na osobne brawa to w ogóle zasługuje HRW, który wraz z Xenium 2019 stracił swoje scene-watcherskie dziewictwo i od razu dowalił z grubej rury atakując produkcją na giganta oldschoolowych multimedialnych platform, czyli Atari 2600. Wincyj węgla!

Good job! OK

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 16:09:12 przez argasek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem