kategoria: AmiParty
[#61] Re: AmiParty 26

@BULI, post #59

Ufff... powoli dochodzę do siebie. Dziękuję wszystkim, którzy znów przyjechali na dziki wschód, żeby dobrze się bawić. Cieszy kilka nowych twarzy wśród Amigowców.
- przepraszam za małą obsuwę przy turnieju IK+ na C64, na szczęście udało się go zakończyć za drugim podejściem,
- Stony - dzięki za świetny film, niestety termin prapremiery trochę chybiony bo nie zdążysz się już na Oscara w tym roku załapać, a sądząc po reakcji publiki miałbyś spore szanse. Dla tych co nie byli na Amiparty i nie widzieli - oficjalna premiera za dwa tygodnie na festiwalu Filmoffo, a piosenki z filmu można posłuchać w Radio Lublin i Centrum.
- Marxx - dzięki za przygotowanie świetnego pokazu dem na Amidze (zwłaszcza 3D).
- Kashinho - to Ty mi dałeś Goteka do zaprogramowania?
= gratuluję wszystkim zwycięzcom turniejów,
- Jericho - supercpu jest super. Wolfenstein na C64 też, muzyka na dwa SIDy również,

I jak zwykle - za krótko. Żal się w niedzielę żegnać. Ale... już na początku sierpnia widzimy się znowu - kompoty, muzyka, dema, grafika i takie tam. Więcej informacji wkrótce (regulamin Compos też).

A, bym zapomniał - @Vato: 2:45:46 (już Ty wiesz o co chodzi, mam świadków i fotkę, nie było Cię teraz, ćwicz przed sierpniem) ;)
[#62] Re: AmiParty 26

@Dorian3d, post #60

jest przepaśćok, racja
[#63] Re: AmiParty 26

@Dorian3d, post #60

jest inne gniazdo :)

ogólnie działało to dość zachęcająco
[#64] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #1

Hej,
dziękuję wszystkim za spotkanie, udało mi się pogadać z ogromną ilością ludzi i jestem z tego powodu szczęśliwy :) Dowiedziałem się paru fajnych rzeczy o konsolach, puściłem film (i chyba się trochę podobał), brałem udział w dwóch turniejach i jadłem flaki u Szmula. Także, ten... było super!

kilka fotek
[#65] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #61

A był Kefir z Jump ! ?
[#66] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #61

Było naprawdę wspaniale, wielki szacun dla organizatorów. Powoli wracam do żywych, a po zdobyciu dyplomu w Lotusie (3 miejsce), mój synek uważa mnie za bohatera narodowego . Ogólnie impreza fantastyczna, już nie mogę doczekać się letniej odsłony AmiParty OK
[#67] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #61

2:45:46 O ja pier!!!! :O już od roku mówię Ci "mistrzu" i chyba się to nie zmieni :)
[#68] Re: AmiParty 26

@Vato, post #67

Micro Hexagon czyżby?
[#69] Re: AmiParty 26

@recedent, post #68

@recedent Taaaa.
@fazior Kefir niestety nie dojechał.
@vato nie wynik jest najważniejszy, tylko to, że usłyszałem w końcu następną melodyjkę :D

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 12:38:45 przez Jenot
[#70] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #69

Kto tak trzasnął Micro Hexagon? Tego nie mógł zrobić normalny człowiek, co najmniej musiał chyba jechać na porządnych wspomagaczach szczęka opada!
[#71] Re: AmiParty 26

@misiek2, post #70

Jedyny wspomagacz na tej fotce: link ;)
[#72] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #71

Paluszki Lajkonik! Wiedziałem! To ja lecę po zapas.
[#73] Re: AmiParty 26

@recedent, post #72

Wspaniałe party jak zawsze! Dziękuję bardzo organizatorom i wszystkim z którymi miałem okazję się spotkać, porozmawiać i pobawić! Jesteście wielcy!OKOKOKOKOK

Dziękuję za wspracie, w szczególności Strazakowi za rozmowy tel w trakcie leczenia złamania nogi i pomoc na party oraz Redowi za nagranie Wolfa na party (dyskietki rzondzom a weryfikacja be) i Jenotowi za wspracie głośnikowe, Drako kablowe ;) MarioDJ za koszulkę :P Mandi za pozytywny nastrój i party all night long! Stony za świetny nastrój, prezent dla Deadmana, film i wspaniały komentarz meczowy! Nie wiedziałem o wielu, wieliu anegdotach! oraz wszystkim uczestnikom i organizatorom za zajebiste party :) Dzięki chłopaki i dziewczyny! Do zobaczenia na AmiBP!!! i następnych AmiParty!

Dez - DZIĘKUUUJĘ TOBIE BARDZO!!! Flaszka się należy! albo dwie! OKOKOK

Sordan mam twój joystick. Ktoś się pomylił i nam zamienił:) Masz mój joy? to się kiedyś odmienimy

Pozdrowienia dla wszystkich!
[#74] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #61

Kolejne wspaniałe zimowe AmiParty!

Dziękuję, po raz kolejny z resztą, organizatorom za super imprezę i szacun za ogrom włożonej w jej organizację o obsługę energii!

A kolejne, letnie AP, będzie z konkursami. Chyba czas na crappuchino#2 :D
[#75] Re: AmiParty 26

@Jenot, post #61

...

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 22:18:56 przez JacK_Swidnik
[#76] Re: AmiParty 26

@JacK_Swidnik, post #75

parę fotek sprzętu z AmiParty, niestety tylko takie i tyle bo miałem uszkodzony smartfon
link
[#77] Re: AmiParty 26

@JacK_Swidnik, post #76

???????
link
[#78] Re: AmiParty 26

@JIL, post #77

You are not allowed to access this section.
[#79] Re: AmiParty 26

@karolb, post #78

No niebywałe - po 4 miesiącach hosting zdjęć wygasł?
[#80] Re: AmiParty 26

@recedent, post #79

Link jest do 3dfx forum na którym Jenot pisze że letnia edycja ami party jest mało prawdopodobna
[#81] Re: AmiParty 26

@JIL, post #80

Zawsze podczas AP mieszkający w hotelu pracownicy z Ukrainy jechali do domów na weekend tym razem to niestety nie pyknie i dlatego też właściciel między innymi nie udostępni nam miejsca tym razem.

Ale nadrobimy :)
[#82] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #81

podbijam ten wątek :)
jak sytuacja w będzie tym roku, planowana integracja sierpień/wrzesień czy za rok?
2
[#83] Re: AmiParty 26

@JacK_Swidnik, post #82

Z najnowszych ustaleń na gorąco AmiParty 27 odbędzie się 10-12 września.

Kompletne info niebawem :)
3
[#84] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #83

miejmy nadzieje przed 4 falą
1
[#85] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #83

Yea OKOKOK
[#86] Re: AmiParty 26

@michal_zukowski, post #84

Raczej po
[#87] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #83

spoko 10-12.09 to dobry termin
o w sobote 11.09 mam imieniny pomysł torcik a 8.09 urodziny
klasycznie jedna skrzynka piwo to chyba tym razem mało będzie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 17:27:30 przez JacK_Swidnik
[#88] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #83

córka 14lat trzaska fajne grafiki na tablecie mac oto jedna z nich, teraz robi kolejne ale z postaciami tak jej to fajnie wychodzi że mogę je zaprezentować na amiparty ale nie mam pomysłu jak wrzucić je do plików amigowych
pobawiłem się trochę, poczytałem że najlepiej do gif i wrzuciłem do personal paint w rozdzielczości 640x447 i 256 kolorów
5
[#89] Re: AmiParty 26

@Mariodj, post #83

A Rewind Cieszyn Retro Party nie jest w tym samym terminie?
Update. Rewinda nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 20:43:25 przez Bartek2075
[#90] Re: AmiParty 26

@JacK_Swidnik, post #87

Ja 10go mam urodziny OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem