[#1] SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)
Jak wiecie (albo i nie) od pewnego czasu ukazuje się pismo charytatywne "Amiga Friendship" z którego dochód przeznaczony jest w całości na wsparcie naszego amigowego przyjaciela - SirLEO. Cierpi on na nieuleczalną chorobę o nazwie "zapalenie kostniejące mięśni - Fibrodysplazja". Przy okazji wydawania trzeciego numeru pisma pojawił się pomysł zorganizowania licytacji charytatywnej, z której dochód również wsparłby zrzutkę dla SirLEO. A teraz do rzeczy. Licytacja dotyczy adaptera PiStorm32-lite wraz z Raspberry Pi 3A+ oraz kartą SD. Wersja kolorystyczna do wyboru: fiolet, czarny, zielony. PiStorm32-lite to nowa karta turbo do Amigi 1200, której obszerny test przeprowadziliśmy w najnowszym numerze "Amiga Friendship". Przedmiot licytacji ufundowała firma Archi-TECH. Zasady licytacji są proste. Osoby zainteresowane "przytuleniem" tego zacnego, hardware'owego zestawu proszone są o wpisywanie w tym wątku kwoty jaką deklarują zapłacić za zestaw.

Licytacja trwa do 14 maja! Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę będzie poproszona o zasilenie poniższej zrzutki na rzecz SirLEO.

https://zrzutka.pl/z/amigafriendship3

Po odnotowaniu wpłaty przez SirLEO, firma Archi-TECH wyśle zestaw z PiStorm32-lite na wskazany przez zwycięzcę licytacji adres. Licytację zaczynamy od 499 zł.
9
[#2] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@MarX, post #1

555
5
[#3] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@juen, post #2

777 PLN
8
[#4] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@ted, post #3

888
7
[#5] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@MarX, post #1

Benedykt Dziubałtowski - 1000 zł
12
[#6] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@BULI, post #5

UPDATE: Zwycięzca licytacji, poza zestawem PiStorm32-lite, otrzyma także papierowe wydanie Amiga Friendship#3 oraz dodatkową niespodziankę od Archi-TECH
11
[#7] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@MarX, post #6

1111 zł
12
[#8] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #7

1234
9
[#9] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@pan-budyń, post #8

Podbijam temat i informuję, że jeszcze tylko do jutra, do końca dnia (czyli do godziny 23:59:59 w niedzielę ) możecie licytować zestaw z kartą PiStorm32-lite.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2023 21:08:42 przez MarX
1
[#10] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@MarX, post #9

1666
14
[#11] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #10

Wpłacone!
15
[#12] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #11

[FANFARY] Ogłaszam wszem i wobec, że zwycięzcą licytacji jest miau. Gratulacje! Zadeklarowana kwota zasiliła już zbiórkę na SirLEO. Dzięki wielkie! Skontaktuję się z Tobą na priv w celu uzgodnienia wysyłki zestawu z PiStorm32-lite oraz papierowego wydania Amiga Friendship .
7
[#13] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@MarX, post #12

Super Podstawek vel MIAU!!!!!!!!
2
[#14] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@MarX, post #12

Z tą zbiórką SirLEO miau szczęście!
5
[#15] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #11

Piękna sprawa gratulacje i podziękowania dla miau i MarXa OKOKOK

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2023 12:21:15 przez BULI
2
[#16] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@BULI, post #15

Dać mu Admina na miesiac w nagrode :)
3
[#17] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@HOŁDYS, post #16

Nie radzę, mógłbym się zachłysnąć władzą i wprowadzić nieodwracalne zmiany, np. przemianować portal na IPA.pl -- Irlandzki Portal Amigowy (z zacięciem piwnym).
6
[#18] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #11

Dziękuję serdecznie, jak zawsze jestem zaskoczony Waszą hojnością, a zwłaszcza zwycięzcy! Jak widać wpłacone i już. :)
lew
7
[#19] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #17

nieodwracalne zmiany
2
[#20] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #17

chyba Isopropyl Alcohol - IPA ok, racja
2
[#21] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@alt_, post #20

Nie każdy wie co masz w butelce z awatara

Świetna akcja i fajni ludzie.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2023 19:53:01 przez Adinfo
1
[#22] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@SirLEO, post #18

Muszę zapytać, bo niejeden z nas zastanawia się skąd Ty czerpiesz siłę życiową? - ja "ostatnio" ledwo żyję, parę problemów co nas czasem przerastają, nikt z na nie zdaje sobie sprawy że mamy się znacznie lepiej niż by się wydawało, "ciągle narzekamy" na to co mamy a...
3
[#23] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@miau, post #17

Nie radzę, mógłbym się zachłysnąć władzą i wprowadzić nieodwracalne zmiany, np. przemianować portal na IPA.pl -- Irlandzki Portal Amigowy (z zacięciem piwnym).




Mnie sie podoba, bierz ta fuche cool
4
[#24] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@Adinfo, post #22

Muszę zapytać, bo niejeden z nas zastanawia się skąd Ty czerpiesz siłę życiową?


Dobre i cholernie trudne pytanie... tego chyba nikt nie wie. Do tej choroby przez te wszystkie lata się przyzwyczajałem, każdy nowy problem, ograniczenie, na początku dawały mocno w kość (dosłownie), powoli się przyzwyczajałem do tego co mam. Dla mnie to teraz coś normalnego, ale oczywiście mam też gorsze dni, dosłownie z przypadku, ale tego nie widać bo to chwilowe jest, o np. ostatnio miałem problemy żołądkowe i całą noc prawie nie spałem wraz z mamą, bo co chwilę coś trzeba było podać, poprawić, przewrócić na bok, trzy razy od wieczora tak bolało, że oddychać aż nie mogłem, bo dodatkowo bolało. Tabletki nie rozwiązały problemu.
Ale przeszło i dziś odsypiałem.
Chcę żyć, właśnie na przekór tym problemom, które już kilku młodszych znajomych z tą chorobą zabrały z tego świata.
Chyba chciałbym pooglądać wszystkie seriale, sporo nowych wychodzi, a kolejkę mam jeszcze ze starych seriali. :D Tu moja lista co oglądałem i na co czekam, oczywiście to nie wszystko, bo nie pamiętałem wszystkiego. https://next-episode.net/user/SirLEO2000/
Nie lubię dramatów, szpitali, ale o dziwo wiele seriali w tym temacie oglądałem, zapewne marzą mi się tacy lekarze, co rozwiązują te wszystkie problemy, leczą ludzi i mam nadzieję, że takich kiedyś spotkam. Podobnie jest z serialami sci-fi, inny świat, żeby nie myśleć o tym co mnie otacza i też wspaniała medycyna, lekarze, manipulacje DNA... :) Bo jakby co jestem mutantem genetycznym, ostatnio mi nawet przyszło moje badanie genetyczne. Niestety nie odkryłem jeszcze żadnych supermocy, lewitacja dobra by była lub teleportacja. :)

Tak samo jak chciałbym dokończyć swoje gry, przejść całą serię Assassinów, ta Grecja cudna jest, mam jeszcze Londyn, Egipt oraz Wikingów. No ale problemy z chorobą mi odsunęły to, nie wiem na jak długo, tam jednak sporo trzeba myszką i klawiszami działać, dlatego jakiś czas temu zainteresowałem się wyścigami Forza Horizon 4 i 5, tam wystarczy jedna ręka na WSADzie. :D
A tu z kolei inna prosta gra co mnie wciągnęła - Planet Crafter, nikt cię nie atakuje nie kradnie, po prostu przeżyć musisz i rozbudowywać się. Jest oczywiście wiele innych gier jeszcze, które chciałbym ukończyć i dlatego tak staram się ulepszać podzespoły mojego peceta.

Tak, że muszę długo żyć żeby to wszystko ogarnąć. Chciałbym też poznać przyszłą żonę. :D

Pozwolę sobie to wrzucić na FB, bo mało piszę, a myślę, że to warto też innym dać do przeczytania.
20
[#25] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@SirLEO, post #24

Dzięki za odpowiedź. Dobrze szukać przyjemności z tego co nas spotyka, bo problemy zawsze jakieś są, a nie mamy wpływu na niektóre rzeczy.

Postaram się przygotować parę pozycji filmowych co by Ci polecić z SF jeżeli ich nie znajdę na Twojej liście ;p

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2023 13:53:17 przez Adinfo
3
[#26] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@SirLEO, post #24

Chcę żyć

pomimo swoich niemocy, jesteś mocniejszy od wielu z nas OK

Chciałbym też poznać przyszłą żonę.

i oczywiście nie posłuchasz kolegi, który Ci powie że to mocno przereklamowana sprawa Psss, tylko ani słowa Agnieszce
Jednak kobiety maja rację: my faceci jesteśmy jak dzieci trampolina

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2023 15:02:34 przez BULI
2
[#27] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@SirLEO, post #24

Bardzo fajny wpis, taki uświadamiający.
Btw, czy admini nie pomyśleliby aby dodac dział "blogi", gdzie ludzie z zapędem gawędziarskim, mogliby umieszczać dłuższe wpisy, zamiast po prostu wrzucać je w wątku do dyskusji. Sam Hydepark nie koniecznie pasuje.
[#28] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@Ralpheeck, post #27

Czyżbyś się zgłaszal na programistę ppa? Może chociaż Tobie się poszczęści :D
[#29] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@HOŁDYS, post #16

Dać mu Admina na miesiac w nagrode :)

Albo na miesiąc wyróżnić jego nick złotymi literami.
Kto za łapka w górę
9
[#30] Re: SirLEO - licytacja charytatywna (PiStorm32-lite)

@juen, post #28

Czyżbyś się zgłaszal na programistę ppa?

Do tego wystarczy kilka kliknięć w panelu admina, rozumiem, że miał na myśli dodatkowy dział na forum, a nie jakiś subdział serwisu. :) Ale i z tym by nie było problemu, subdomena, osobny FTP, szablon podstron PPA, tylko czeka aż się ktoś za cokolwiek weźmie. Wszystkie pomysły na jakieś podstrony tematyczne mile widziane.

Z forum nie ma sprawy, o ile znajdzie się chętny do pilnowania tam porządku, aby się nie porobiło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem