kategoria: Amigowisko
[#61] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@thePalec, post #60

Nie macie racji.

Po godzinie 2:59 czasu letniego następuje godzina 2:00A czasu zimowego.
[#62] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@_DiskDoctor_, post #61

Rozumiem, że ze zmianą czasu wiąże się równierz jego korekta, ze względu na prędkość obrotową planety, która spada o 1 sekundę na rok. W związku z tym planeta za jakiś czas (3600[sekundy]x24[godziny]x365,25[dni]=31 557 600[lata] przestanie się kręcić wokół własnej osi i nie trzeba będzie zmieniać czasu, bo będzie on zupełną abstrakcją.
[#63] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@_DiskDoctor_, post #61

Tik Tok Tik Tok
1
[#64] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@Mariodj, post #63

Nie mam tiktoka niestety.
[#65] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@_DiskDoctor_, post #64

Świetny wątek ze zdjęcia o Amigowisku.
1
[#66] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #1

Cóż mogę rzec? Było zacnie. Trochę baliśmy się, że nawet w "powiększonej" sali braknie miejsca, ale na szczęście sporo ludzi, którzy się zapowiadali gdzieś się zawieruszyło. Sala bardzo przyjemna (chociaż w podziemiach), dobre jedzenie na miejscu (w hotelowej restauracji), a do turnieju w Worms DC stanęło równo 8 uczestników (dzięki czemu mogliśmy użyć wbudowanego w grę systemu turniejowego do usprawnienia zliczania wyników).

Zrobiłem kilka zdjęć podczas wręczania nagród, spróbuję je umieścić w tym wątku.
4
[#67] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #66

a do turnieju w Worms DC stanęło równo 8 uczestników (dzięki czemu mogliśmy użyć wbudowanego w grę systemu turniejowego do usprawnienia zliczania wyników).

Super, że zorganizowaliście sobie turniej w Worms DC. Jest to jedna z moich ulubionych gier.

Ta gra faktycznie ma system turniejowy jak również ligę i inne ciekawe opcje.

Przyznam, że kiedy wyszedł Worms DC na Amigę, to wówczas jedynym problemem było to, że nie mogłem zagrać z żadnym kumplem, ponieważ w tym okresie mój brat jak i moi koledzy opuszczali Amigę.

Nic straconego, grałem z komputerem i robiłem własne scenerie i drużyny.
[#68] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@koczis, post #62

Nieprawda, prędkość obrotowa Ziemi zmienia się dosyć nieregularnie, długość trwania doby zmienia się w granicach rzędu +/- 1,5 ms. W praktyce efekt ten się znosi i różnice rok w rok są dużo mniejsze niż 1s.




Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 15:53:48 przez wali7
6
[#69] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #1

Bardzo dziekuje wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za bardzo fajne spotkanie!!!!
Pzdrrrrr.
:-]
4
[#70] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@Hexmage960, post #67

Witam.
Super, że zorganizowaliście sobie turniej w Worms DC. Jest to jedna z moich ulubionych gier.

Nie dla każdego.
Powinien być jakiś wybór.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 19:06:07 przez ted
1
[#71] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #66

Tutaj ujęcie sali oraz kilka zdjęć z rozdania trofeów oraz nagród rzeczowych.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś fotki to nie wstydźcie się wrzucać, ja akurat nie pomyślałem o cykaniu zdjęć.
3
[#72] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@ted, post #70

A jaka jest Twoja ulubiona gra multiplayer na Amigę? Wybór jest szeroki - dla przykładu Gloom, Alien Breed 3D II, Tiny Troops, Lemmings, Settlers, Body Blows Galactic, Troddlers. Jest w czym przebierać.

@Recedent

Wormsy dają mnóstwo zabawy dla kilkoro osób.

Bardzo fajne party-place. Widzę Worms DC na rzutniku i statuetkę z granatem.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 21:09:33 przez Hexmage960
[#73] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@Hexmage960, post #72

Najlepszy multiplayer na Amigę to Blob Kombat :D

@ted: Staramy się robić urozmaicenia (zmieniamy grę co roku), ale nie da się za bardzo zrobić dwóch turniejów na jednej imprezie. Chyba że sugerujesz jakieś głosowanie? Ale wtedy trzeba by je zrobić odpowiednio wcześniej, bo trofea są dopasowywane pod grę. Ale jeśli wcześniej to trzeba by z góry wiedzieć kto będzie i pozwolić im głosować. Co jest praktycznie niewykonalne...

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 22:23:06 przez recedent
1
[#74] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@Hexmage960, post #72

Widzę Worms DC na rzutniku i statuetkę z granatem.


Z bliska statuetka wygląda tak:

4
[#75] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@ted, post #70

Nie dla każdego.
Powinien być jakiś wybór.

No pewnie. Każdy startujący wybrałby sobie inną grę i tym samym zdobył pierwsze miejsce. Nikt nie byłby poszkodowany. Jak w przedszkolu.
4
[#76] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #71





"Luna, pamiętaj, że czerwony to fire"
5
[#77] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #76

Biedna Luna, mocno ją zestresowaliśmy, przekradając się pod Big Screenem podczas turnieju. Mam nadzieję, że już czuje się lepiej... :)
1
[#78] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #71

Nawet jestem na zdjęciu. Dzięki :)
1
[#79] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@recedent, post #77

Żyje, żyje. :) :)
[#80] Re: Amigowisko Dziady Edition?

@wali7, post #68

To chyba zależy od tego czy więcej statków i samolotów zmierza na wschód czy na zachód. ;)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem