[#31] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@Dorian3d, post #30

Masz całkowitą rację, nie lubię tylko jak mówi się o nich Janusze Biznesu.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 21:17:24 przez ted
1
[#32] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@Dorian3d, post #30

No popatrz. W zeszłym tygodniu na OLX stało CD32 z TF330 za 1600 i po jednym dniu jak zniknęło to trafiło na Allegro i obecnie podchodzi pod 3 tys. zł. To jest januszyzm. Powoli rzygam tymi wszystkimi pseudo-hobbystami.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 22:48:02 przez pp
[#33] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@ted, post #29

Ja rozumiem gdy ktoś coś kupuje, wkłada jakąś pracę by coś wytworzyć/naprawić i sprzedaje, by mieć na życie. Jeżeli ktoś spędza cały dzień i traci energię na handel to też ok. Za to zapłacenie za coś, wystawienie chwilę później bez żadnego wysiłku z mega przebitką, z uczciwą pracą nie ma nic wspólnego.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 22:43:21 przez pp
[#34] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@Dorian3d, post #27

Witam.
Pocztówek dostałem 8 szt.
U Ciebie jest brak po jednej w każdej przesyłce?
Pozdrawiam.
[#35] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@ted, post #34

Tak dokładnie
[#36] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@pp, post #33

Za to zapłacenie za coś, wystawienie chwilę później bez żadnego wysiłku z mega przebitką, z uczciwą pracą nie ma nic wspólnego.

Może polował na OLX dniami i nocami 24h przez 7dni. Zarobił 1000zł czy tam 2000zł. Wielkie mi coś.
Przecież sam możesz skupować okazję i sprzedawać za tyle co kupiłeś, albo nawet taniej dla potrzebujących. Taki "retro-zorro, pogromca Januszy, wyzwoliciel z uścisku spekulantów"
2
[#37] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@snifferman, post #36

Ciekawe czy sam byś kupił to tłumaczenie.
[#38] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@ted, post #20

Przyszło. Poniżej mój komentarz ze strony akcji (by nie pisać ponownie):

Przyznam, że jak w zeszłym tygodniu przyszło info od Fedexu to zastanawiałem się co to za przesyłka. Dzisiaj kurier przyniósł. Rozpakowałem, jest książka a przy okazji stado dodatków. Gazetki kiedyś przeczytam, pocztówki ładne, kolejny kod do Amiga/C64 Forever pewnie znów zostanie niewykorzystany. Na liście wspierających znalazłem swój wpis (a że z błędem to przynajmniej nie wszyscy skojarzą że to ja). Mi wystarczy że wiem że to ja. Model kartonowy? Papierowe pismo o PSX? Popieram pomysł ankiety bo mi nie są potrzebne - A500 nigdy nie szanowałem (dla zbyt wielu użytkowników to była konsola do grania z klawiaturą) a szaraka nie posiadałem i nie pamiętam czy kiedykolwiek w coś nań grałem. Najważniejsze że jest książka - reszta to dodatki których pewnie bym nie wziął jakby była opcja "sama książka". No i komputer muszę rozebrać znowu by napęd optyczny podłączyć i płytę CD zgrać ;D
[#39] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@hrw, post #38

można to jeszcze kupić gdzieś ?
[#40] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@BlackTiger, post #39

byś się wysilił i przeczytał wątek kilka postów wstecz, to byś wiedział, leniu patentowany.
2
[#41] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@hrw, post #38

Wiele osób z grupy jeszcze czeka na swój egzemplarz? dziś podobno koniec wysylek a ja nawet żadnej informacji nie mam.
[#42] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@JacK_Swidnik, post #41

Jeżeli brałeś kuriera to SMS przyjdzie w dniu doręczenia. Ja od wczoraj mam swój pakiet.
[#43] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@JacK_Swidnik, post #41

W piątek dostałem esa że paczuszka zostanie doręczona w poniedziałek.
[#44] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@JacK_Swidnik, post #41

1. Wysyłka pakietów jest w trakcie i potrwa pewnie do wtorku 18 stycznia. Przewidujemy, że tego dnia znakomita większość z Was otrzyma przesyłki, a ostatnie ruszą w drogę. Oczywiście będziemy informować o tym na bieżąco od poniedziałku. Tak więc jeśli ktoś z Was nie otrzymał jeszcze przesyłki albo powiadomienia o niej - prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.


To jest aktualizacja 39 z 14.01.2022r.
[#45] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@misiek2, post #44

chyba znalazłem przyczynę, widzę że nie opłaciłem przesyłki 17zł, a teraz nie można przez stronę, więc pisze email
[#46] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@JacK_Swidnik, post #45

dobra, falstart mam paczkę właśnie był kurier, faktycznie ok 9 dostałem sms z fedexu a wcześniej nic
i pomimo że nie zapłaciłem za kuriera, zaraz do im wyprostuje :)
[#47] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@assassinjr80, post #18

Obecnie jest opcja wyboru dwóch książek w jednym pakiecie.
[#48] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@kubaslonka, post #47

Na jakiej stronie znajdę tą ofertę? Na alledrogo nie widzę takiej oferty
[#49] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@assassinjr80, post #48

https://wspieram.to/c64 - pakiet dwóch książek
[#50] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@BenHur, post #43

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1
[#51] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@snajper, post #50

Ja również (od 3 dni) wieczorami jestem w retro-amigowym niebie OK
[#52] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@snajper, post #50

a wydrukowałem sobie :), w rzeczywistości lepiej wyglądają


[#53] Re: Polskie wydanie "The Story of Commodore Amiga in Pixels"

@JacK_Swidnik, post #52

Wymiary 1:1 ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem