[#1] przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga
...w reedycji od Retronics ruszyła na alergiu. siedzi, pije i chrupki
namber łan
namber tu

liczba egzemplarzy ograniczona będzie do liczby zamówień, więc kto chce, to zamawiać, bo później będzie płacz!


1
[#2] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@snajper, post #1

Ej Majstry zamiast robic reedycje gazetek-krapow, zrobcie "Amiga Hardware Manual" z tlumaczeniem po Polsku ! szeroki uśmiech ok, racja
1
[#3] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@snajper, post #1

Tamta specjalna nagroda z konkursu to 500 000 zł na dzisiejsze?
[#4] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@tukinem, post #3

ta kwestia została już poruszona.

@selur
coś z tej kategorii szykowało się do Atari, więc chu nołs. Ale mnie nie pytajcie, ja tu tylko sprzątam. siedzi, pije i chrupki
[#5] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@selur, post #2

Dawaj Selur, chca dokonczyc po latach stary projekt Amigowy RED41 Reborn:

link

Zalapiesz sie na grafika, albo level designera. Bo koderem ani muzykiem to raczej nie bedziesz.
[#6] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@Don_Adan, post #5

"for now we cannot pay you, we are doing it for fun, honor and glory"

eee lipton
1
[#7] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@snajper, post #1

yh

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2022 10:27:01 przez Dorian3d
[#8] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@snajper, post #1

Magazyny są dostępne od wielu lat w sieci bez większych problemów, więc to oferta jedynie dla osób lubiących mieć fizyczną wersję papierową. Mają tylko po 25 stron każdy, wychodzi że to takie trochę mini gazety są ;) Obecnie papier drogi strasznie więc cena zapewne adekwatna. Mimo wszystko, dobrze iż komuś się chce je wznawiać.

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2022 15:05:07 przez brain030
[#9] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@brain030, post #8

Ja mam oryginał nie replikę
[#10] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@Dorian3d, post #9

Moja przygoda z prasą Amigi zaczęła się od pierwszego numeru magazynu Amiga w 92 roku z tego co kojarzę. Wcześniej czytałem Bajtka i Komputer - choć akurat Komputer był dla mnie zbyt trudny w przyswajaniu i miał za mało grafiki ;)
[#11] Re: przedsprzedaż 64 PLUS 4 & Amiga

@brain030, post #8

nikt nie ukrywa, że są dostępne. Podobnie jak Bajtki, Top Secrety i szereg innych publikacji, które oferuje to wydawnictwo. Jeśli komuś wystarcza skan - do zakupu nikt nie zmusza, szczególnie że ceny gazet (również tych popularnych, dostępnych na półce) do najniższych nie należą, czemu też dziwić się trudno przy tak niszowych materiałach. Jednymi z różnic między skanami starych gazetek - czy ich fizycznymi egzemplarzami - a wersjami od Retronicsa jest po pierwsze jakość, która miejscami wręcz uniemożliwia odszyfrowanie wersji cyfrowych, a po drugie dogłębna korekta (mówię tu za siebie - poza mną przy poprawkach pracuje jeszcze parę osób, a przy okazji - za to "ITD" na okładce numeru pierwszego nie bijcie - ja, póki co, nie miałem z nim styczności :P), jakiej są poddawane nie tylko teksty, listingi (np. w wersjach Redux Bajtka niektóre listingi są zupełnie zd*py), ale i strona graficzna, obejmująca m.in. retusz zdjęć.

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2022 15:54:10 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem