[#1] Checkmate Retro Monitor
IPS 4:3/5:4 o budowie modułowej. Można mu wepchnąć w tył kilka kompików na FPGA i mieć takie multi-AIO. Co najważniejsze, Wompierz kompatible. OK

https://www.kickstarter.com/projects/checkmate1500mini/retro-styled-modular-ips-display-for-old-and-new-systems/description
[#2] Re: Checkmate Retro Monitor

@snajper, post #1

JEZUSIE NAZARENSKI !!!

strach Szok szok! szczęka opada!

MILION
PLN za zbudowanie monitorka.... takiej kasy to nawet Gunnar sobie nie wymarzyl
1
[#3] Re: Checkmate Retro Monitor

@selur, post #2

miliona dawać nie musisz, wystarczy 10 funtów. Albo 269, jak chcesz razem z monitorem. Daje to niecałe 1.5 kafla. IMHO niewygórowana cena za dziewiętnastocalowy monitorek 5:4/4:3 z kompletem wejść - HDMI, VGA, Composite, Component, SVideo, SCART RGB. Ale u Polaków, wiadomo - tak źle i tak niedobrze. Albo jojczą, że do Amigi to ni ma monitora, panie - albo, jak już jest, to - eee, tyle to za drogo.


pamiętam, że za swój pierwszy LCD - Iiyamę 17" - dałem więcej.
2
[#4] Re: Checkmate Retro Monitor

@snajper, post #3

To przeslij mi te marne 1500 na konto , to wysle ci moj monitorek/tv z kablem Scart. Bedziesz mial fajny tv do Amigi i moja dozgonna wdziecznosc na czas zycia Amigi i portalu PPA
[#5] Re: Checkmate Retro Monitor

@selur, post #4

ale ja nie jojczę, że nie mam monitora 4:3 z wejściem RGB. Mi niewiele do szczęścia potrzeba, a i na nadmiar wolnej przestrzeni w mieszkaniu nie narzekam.
[#6] Re: Checkmate Retro Monitor

@snajper, post #3

Tylko jak ten komplet wejść jest realizowany...



Oparty na ogólnodostępnej chińszczyznie?

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2022 15:21:17 przez Jacques
[#7] Re: Checkmate Retro Monitor

@Jacques, post #6

ile ten monitor kosztuje
[#8] Re: Checkmate Retro Monitor

@snajper, post #1

Mógłby obsługiwać przeplot
[#9] Re: Checkmate Retro Monitor

@tukinem, post #8

Obsluzy, przy uzyciu modulu gbs-control
1
[#10] Re: Checkmate Retro Monitor

@Mir3k, post #9

ja wsparłem :) miałem okazję się im przyjrzeć na Amiga event 37, jak dla mnie mega!
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem