Komentowana treść: Nowy ACS
[#31] Re: Nowy ACS
W odpowiedzi na komentarz nr #670

Wiesz wydawac pieniadze, tylko po to by wydawac, to nienajlepszy pomysl, jesli placic to za cos dobrze zrobionego, wiec albo gazeta bedzie dobrze robiona, albo niech nie wychodzi wogole...
[#32] Re: Nowy ACS
ACS- super ale reakcja ... tragiczna

same wymagania, a to sie z kompaktu mają rozliczyć, to go nie dołączać bo sam syf z siecio na nim. Ludzie nie wybrzydzać! wielcy amigowi fani którym szkoda 25 zeta na gazete raz w miesiącu ??? wiele osób nie ma sieci i te kompakty to jedyne źródło softu było!

Jeśli się ukaże ACS to ja osobiście będę go kupował w każdej postaci, a pocichu modlił się o powrót Amiga Magazynu i słynnego MP

PS nie wiecie co się z nim stało??

[#33] Re: Nowy ACS
W odpowiedzi na komentarz nr #672


M.Pampuch działa teraz w serwisie http://nt.interia.pl.

Płytki ACSu były zbawieniem równieź dla tych co mieli Internet, lecz łączyli się modemem, którym nie ściągnęliby tych ok. 600MB za 25zł. Nawet w miesiąc. ;)
[#34] Re: Nowy ACS
cherche une femme
[#35] Re: Nowy ACS
W odpowiedzi na komentarz nr #679


Je regrette il est, non ici Wissem. :(
[#36] Re: Nowy ACS
W odpowiedzi na komentarz nr #680

A co to za Krzyzackie szlaczki?

[#37] Re: Nowy ACS
W odpowiedzi na komentarz nr #684


Wybacz Kaczuś! Przegapiłem Twoje pytanie! :)

Ten gościu pisał, że szuka kobiety, a ja mu odpisałem, że mi przykro, ale to nie tutaj.

Tak mniej-węcej. :D
[#38] Re: Nowy ACS
W odpowiedzi na komentarz nr #684


PS. no i nie krzyżackie, a żabojadzkie. ;)
[#39] Re: Nowy ACS
Nooo, to kiedy wyjdzie jaki nowy numer?



cafe



ukryty



niewinny



hide2
[#40] Re: Nowy ACS

@5h00n4y, post #39

Tak z nudów to człowiek i poszuka najstarszych njusów na ppa?
[#41] Re: Nowy ACS

@Arbuz, post #40

Cicho! Ja też czekam. Brodę zapuszczam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem