Komentowana treść: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
[#1] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Gierki naprawdę retro i są dość kiepskie ale zawsze do kolekcji się przydadzą
[#2] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Nie dziwie sie ze rozdaja takie gry za darmo.
[#3] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Nie wiem co wy chcecie, ale niektóre tytuły z tej listy są bardzo grywalne. We Franko i Doman całkiem przyjemnie sie gra. Kilka innych tytułów też nie zasługuje na miano 'kiepska gra' moim zdaniem.
[#4] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W odpowiedzi na komentarz nr #1487



Te stare gry czasami są bardziej miodne od teraźniejszych shitów .

Ja lubię wracać do retro gier :)

:D Czekam na Miecze Valdgira 2 , może ktoś to cudo posiada ??
[#5] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W odpowiedzi na komentarz nr #1489


Co do miodnosci starych gier 100% zgadzam, ale na liscie Mirage nie ma takowych. Jednym slowem - kiepskie gry.
[#6] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W odpowiedzi na komentarz nr #1487


Oni je rozdaja nie dlatego, ze sa kiepskie tylko, ze sa stare i ich czas sie juz dawno skonczyl. A co do jakosci... no coz - takie sie wtedy gry w Polsce robilo i wydawalo. Gdyby tego nikt nie chcial wydac to pewnie by nie powstawaly:). Chociaz przyznasz, ze swego czasu we Franko grala cala amigwa Polska. Wszyscy umierali ze smiechu sluchajac tych szumiacych, trzeszczacych sampli "polamie cie":).
[#7] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
No nie fuckajcie tak na wszystko... W zasadzie większość tych tytułów to dla mnie kawałek historii jest... DOMAN był przecież super, FRANKO też. W SPEEDWAY MANAGERA 2 też zagrywałem się kilka razy, ROCKSTAR - ok i inne. Słowem - fajnie, że te gierki są za free.
[#8] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W odpowiedzi na komentarz nr #1496


ROCKSTAR to byl dla mnie obled. Gralem w to ja szalony. Koncerty, imprezki a pozniej Tourne...ehhhh. Teraz odswieze sobie pamiec. Mniam.
[#9] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Swoich czasów te gierki były hitami. Bardzo dobrze pamiętam jak w szkole wszyscy gadali o Franko. Jak to można na kilka sposobów załatwic przeciwnika :). Sampelki z gry dość długo były cytowane. Potem nastał czas Domana i rozłupywania glowy toporkiem. Takie właśnie gierki utrwaliły się nam wszystkim głębokow pamięci.
[#10] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Jeśli jest tu ktoś, kto lubi managery piłkarskie, to niech ściągnie Mistrza Polski '96. Naprawdę warto.



PS. Moglibyście trochę przystopować ze ściąganiem tych gier? Cholernie transfer mi spada, a mam już niedużo czsu (siedzę właśnie w kawiarni internetowej i zgrywam na dyski 720K - please don't laugh). Pościągacie sobie co chcecie później, mi czas się kończy. ;))) No, chłopaki! Zostawcie mi trochę kB/s, please!

[#11] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W każdym razie uważam, że to miło z ich strony.
[#12] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W odpowiedzi na komentarz nr #1504




Mistrz Polski jest fajna gra, ale posiada duzo bledow...

Wole wiec zdecydowanie PSV.
[#13] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
W odpowiedzi na komentarz nr #1504


Dzisiaj przyszedî do mnie "biuletyn X-Soft" w którym przeczytaîem, űe wszystkie te gry bedâ na pîycie AMIGAZYN#3:). Stopieď zaawansowania prac na pîytâ wynosi 75%.
[#14] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Ściągał ktoś może Speedway Managera???

Jak zgrywam 2 dysk do RADu to mam nazwę dysku RAD:Hit.

Dysk 1 jest OK, ale 2 is completly fucked!



A może archiwum źle mi się ściągnęło?

[#15] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Nie narzekajci tak, może część gier była kiepska, ale ja z przejemnością do tej pory pogrywam w "CyberForce" - to taka polska mutacja "Flashback`a" z całkiem dobrą muzą. Mam nawet oryginał.

Mam taż "Projest Battlefield" (oryginalne oczywiście), ale to już jest słabszy program.

A co do "Domana" i "Franko" to te gierki są kultowe, nawet mój kumpel który ma PC przychodzi do mnie grać we "Franko".
[#16] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Małe pytanko. Jak obejść zabezpieczenia? Naściągałem tego od cholery i teraz główkuję. Takie fajne tytuły, ślinkami cieknie na myśl o Taekwondo Master... Czy ktoś wie co z tym zrobić?
[#17] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.
Nie widziałem tych dyskietek, ale czy czasem nie ma tych kodów podanych na dyskietce, w pliku *.txt, lub podobnym??
[#18] Re: Mirage rozdaje swoje gry-retro.

@reactor, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




czlowieku jak to nie ma?? a FRANKO to co patyk??dla niego miodnosci juz nie starczylo??zagraj to sie przekonasz!!ach te teksty:"BYDLO","SPOKO"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem