Komentowana treść: Serwer shoutcast dla Amigi
[#31] Re: Serwer shoutcast dla Amigi
W odpowiedzi na komentarz #30




Short: Phone answer machine for voice modems

Uploader: starfox@mayn.de

Type: comm/misc



a teraz albo podaj link do tego o czym mowisz albo jesli to faktycznie to samo to mi wyjasnij jak to sie ma do komunikatorow?



jedyne co znalazlem to AmiPhone. ale to dziala jedynie miedzy amigami i nawet przez nat nie przejdzie
[#32] Re: Serwer shoutcast dla Amigi
W odpowiedzi na komentarz #25


Hmmm, tak sobie patrzę do panelu administracyjnego i co widzę..., niejaki reactor ma dostęp do konsoli newsów. :)

Czyli Ty TU też jesteś od pisania NOWYCH infomacji! :D
[#33] Re: Serwer shoutcast dla Amigi
W odpowiedzi na komentarz #32


Od pisania tak, ale nie od udzielania :)
[#34] Re: Serwer shoutcast dla Amigi
Witam wszyskich bardzo serdecznie! Chciałbym założyć sobie z kumplami radio internetowe ale niezabardzo wiem jak to trzeba uczynić gdzie sie kierować i dzie zaglądać jeśli ktoś posiada jakieśinformacje na ten temat to bardzo bym prosil o kontakt ze mna przez e maila i przesłanie mi potrzebnych mi informacji z góry dziękuję pozdrawiam narka ! :)
[#35] Re: Serwer shoutcast dla Amigi

@Andrzej Drozd, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10




Wie ktos jak zrobic stale IP albo"no IP" w neostradzie? bo zalozyelm sobie radio i co sie poldocze do neta to mam ine iP i nie wiem co zrobic
[#36] Re: Serwer shoutcast dla Amigi
To się nie odłączaj od sieci. Inaczej się nie da. Trzeba było sobie wziąć SDI lub DSLa jak chciałeś mieć stałe IP i stawiać serwer.
[#37] Re: Serwer shoutcast dla Amigi

@Koksik, post #35

W odpowiedzi na komentarz #35


www.no-ip.com

Rejestrujesz się, zakładasz domenę-alias, ściągasz ichniejszy program (Windows, Linux, MacOS) do weryfikacji IP po resetach,

nie mając żadnego z powyższych, będziesz musiał pogadać z autorami, aby postarali się o wersję na Ami/Pegaza. Nie zaglądałem do archiwum na Linuxa, więc nie wiem, czy są tam źródła.

Od biedy sam ręcznie zmieniasz w tej domenie swoje IP po jego zmianie w kompie, a wszystkim podajesz tylko tą domenę z NO-IP.

Chętnie poznam inny, lepszy sposób.
[#38] Re: Serwer shoutcast dla Amigi

@Jacek Rzeuski, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36


Zdaje się, IP zmienia się raz dziennie, jak nie samemu resetem, to automatycznie się zmieni.
[#39] Re: Serwer shoutcast dla Amigi

@SirLEO, post #38

W odpowiedzi na komentarz #38


Nic takiego nie zanotowałem jak dotąd. Ale też i dłużej niż kilka dni nie byłem online.
[#40] Re: Serwer shoutcast dla Amigi
Siemqa. Jak mam zrobić swoje małe radio internetowe dla znajomych?????? Czy na Neostradzie bez stałego IP da się to wogóle zrobić???? Pozdrooooooooo PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!
[#41] Re: Serwer shoutcast dla Amigi

@Bukoś, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


Na Amidze czy na pc?? NEO ma stałe IP, tylko zmienne. Było tu już jak się robi jedno IP na zmiennym. Dla peceta jest maasa opisów jak zrobić. Ale nie tutaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem