Komentowana treść: Najlepszy Freeware 2003
[#1] Re: Najlepszy Freeware 2003
Aż trzy programy polskich programistów :D
[#2] Re: Najlepszy Freeware 2003
W sumie nie powinienem sie wtracac ale ANR nie jest programem natywnym na MorphOS'a...jesli sie myle wyciagnijcie mnie z bledu.
[#3] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #2


To samo mialem napisac. Chyba wszyscy na Pegasosach uzywamy wersji AmigaOS/68k tylko mamy mpega.library pod MorphOSa. Tak wiec lider w tej ankiecie powinien raczej zostac skreslony z listy. No chyba, ze ja o czyms nie wiem i jakas wersja dla MorphOS wyszla...
[#4] Re: Najlepszy Freeware 2003
A co to jest Morfos? Coś udającego system? Hehe, chłopaki boją się OS4 i próbują coś zdziałać, aby robić szum wokół ichniego produktu....to ja już wolę cyca Janet Jackson!
[#5] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #2


ANR nie jest natywny, ale w kryteriach do zgloszonych programow natywnosc nie jest wymagana (a szkoda, bo moglby sie wtedy zmierzyc natywne programy) - "Either MorphOS native, or "geared" towards MorphOS." - a ANR ma troche bajerkow w strone MOSa, wiec sie zalapuje.
[#6] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #5


"Na bezrybiu i rak ryba"
[#7] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #4


Cyc Dżanet Dżekson jest tak samo prawdziwy jak nos Majkela...
[#8] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #4

No i jak bedziesz mial os4 to co wtedy zrobisz?

Bedziesz chcial miec soft , tylko z takim postepowaniem kierujesz ludzi ktorzy chca tworzyc na rozne amigowe platformy soft w kierunku MorphOS'a.

Dzieki za wsparcie , widac ze chcesz os4 .po co ci programy....

[#9] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #6


Wiekszość wielbicieli AOS4 marzy ciągle o takim bezrybiu chociaż.

Użytkownicy MOSa nie muszą marzyć, oni używają.
[#10] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #9


A kto tu wspominal o OS4?
[#11] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #10


O OS4 wspominal Pan TJindy w komentarzu numer 4. :)
[#12] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #11


Ale ja nie wspominalem. A koment nr #9 byl odpowiedzia na moj koment nr #6 gdzie nie bylo ani slowa o OS4 :)
[#13] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na powyższe....

..numiejcie się czytać! Morphos czuje na plecach oddech OS4, i dlatego kombinuje jak tu odwrócić uwagę od wydarzeń mających na celu walkę z konkurencją! Pozatym, zobaczycie że sofcik na OS4 będzie się szybciej rozwijał niż na Morphosa (chociaż na początku na pewno powstaną oprogramowania na 2 systemy). Czuję po kościach że i tak Pegazowcy z Morphosem zostaną później w tyle. No chyba że na Pegazie będzie można odpalić OS4..w co wątpię. Dość dawno temu wypowiedziałem się że jeśli projekt A1 padnie, to wybór będzie oczywisty! Ale tak się nie stało i wiem że wielu mniej aktywnych peopli, czeka na platformę bardziej związaną z Amisią (chociaż to tylko nazwa w przypadku hardware'u no i OS4 !).

Nie podoba mi się po prostu tylko, gdy leciwy niedorozwój jakim jest w chwili obecnej Morphos, plus zapaleńcy organizują konkurs na pierdnięcia zapaleńców w postaci kilku programów i robią wielkie hallo!



Only YOU can decide who's original freeware is the best of 2003!



Hehe, a jak długo ten szysztem jest obecny aby szumnie stwierdzić: Best Awards 2003?
[#14] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #13


Widziales kiedy MOSa? Wydaje mi sie chyba, ze nie, a jesli tak to pewnie we mgle i z daleka.

Jesli MOS to jak powiedziales "leciwy niedorozwoj" to czym jest wobec OS4?



Hehe, a jak dîugo ten szysztem jest obecny aby szumnie stwierdzię: Best Awards 2003?



Przecierz jest "leciwy" jak sam stwierdziles...
[#15] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #13


Koles, idz sie zabij albo wytrykaj o sosne. Albo jeszcze lepiej idz uzywac te swoja AmigeONE z AmigaOS4 (kupiles juz?).
[#16] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #12


No w sumie racja. :) No ale sam widzisz - wszystkie drogi prowadza do Rzymu, a wszystkie dyskusje do klotni "AmigaOS4 vs MorphOS". ;)
[#17] Re: Najlepszy Freeware 2003
"wszystkie drogi prowadza do Rzymu, a wszystkie dyskusje do klotni AmigaOS4 vs MorphOS" - to sie musi zmienic bo inaczej sie tu pozabijamy :(



"zapalency organizuja konkurs na pierdniecia zapalencow"



i



"koles, idz sie zabij albo wytrykaj o sosne"



Ale to juz nie jest normalna dyskusja :(
[#18] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #17


A to co uprawia Szanowny Troll TJindy jest fair? Nie pierniczylby bez sensu to by nie bylo sprawy.
[#19] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #18




"to juz nie jest normalna dyskusja" - ja to napisalem do obu panow



Obaj przekroczyli granice dobrego smaku. W koncu dyskutuje czlowiek z czlowiekiem, a nie klawiatura z klawiatura albo Pegasos z AmigaOne. Chociaz akurat oni to sie juz chyba dawno dogadali.:) Niezla z nich para co?
[#20] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #19


W sumie masz rację ale jakoś nie moge wyciągać konkretnych argumentów przy takim gostku. :)
[#21] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #20


Wiesz chyba najlepiej olac sprawe choc nie jest to czesto latwe np. ja tez nie wytrzymalem. ;) Jednak chyba najlepiej po przeczytaniu takiego czegos zaczac szybko czytac cos innego i wtedy dochodzi sie do wniosku, ze jednak nie warto. Ja tak wlasnie staram sie uodparniac na troli. ;)
[#22] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #21


..Wiesz chyba najlepiej olac sprawe choc nie jest to czesto latwe np. ja tez nie wytrzymalem...

..i ja też nie mogę wytrzymać hipokryzji Pegazowców rulezowców. We własnym gronie łatwiej się bronić, prawda? ---- tak, bawiłem się morphosem, jak i wieloma innymi systemami za dobrych starych czasów ( zacząłem chyba od BeOS... ).
[#23] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #22


Ty mi z hipokryzja nie wyjzdzaj tylko spojrz na siebie. No i co z tego, ze widziales? To chyba trolowania nie usprawiedliwia? Poza tym widziec, a wyciagnac poprawne wnioski to nie do konca to samo. Powiesz nam jeszcze w jakiej wersji tego MOSa widziales i na jakim sprzecie?
[#24] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #22


Trollowac tez trzeba umiec, musisz sie jeszcze podszkolic...



A co do MorphOSa - ten system obroni sie sam, nie potrzebuje zajadlej obrony przez uzytkownikow. A gdy wyjdzie wersja 1.5 (co wedlug moich informacji powinno sie stac w przeciagu 1-2 miesiecy), to jego pozycja wzmocni sie jeszcze bardziej.
[#25] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #13



Morphos czuje na plecach oddech OS4



I bardzo dobrze, że czuje, to wpływa dodatnio na jego rozwój



dlatego kombinuje jak tu odwrócić uwagę od wydarzeń mających na celu walkę z konkurencją



O widzę, że znakomicie jesteś poinformowany, ktoś z ekipy pracującej nad MOS-em to Ci powiedział? Czy wiedzę swoją czerpiesz z tego MOS-a 0.4, którego widziałeś 2 lata temu?



zobaczycie że sofcik na OS4 będzie się szybciej rozwijał niż na Morphosa



Dlatego, że Tobie się tak wydaje? Czy masz jakieś rzeczowe argumenty na poparcie tej tezy?



Czuję po kościach że i tak Pegazowcy z Morphosem zostaną później w tyle.



O, Proroku, o Wielki! Padamy na twarz i wielbimy jasnowidzące Kości Twoje!



platformę bardziej związaną z Amisią (chociaż to tylko nazwa



W zasadzie komentarz jest zbyteczny do tego fragmentu - Jedni używają amigowy system i soft, inni używają nazwę... Głównie zresztą używają jej do trollowania i wypisywania bzdur o MorphOS-ie.



leciwy niedorozwój jakim jest w chwili obecnej Morphos



Ktoś już Ciebie tu pytał którą wersję MorphOS-a widziałeś. Zauważ jedno, napisałeś wcześniej, że MOS czuje na plecach oddech OS4, z tego wynika, że OS4 jest za MOS-em, a więc jest jeszcze większym niedorozwojem.



pierdnięcia zapaleńców w postaci kilku programów i robią wielkie hallo!



Na OS4 nawet takich jak to nazywasz "pierdnięć" nie ma...



jak długo ten szysztem jest obecny aby szumnie stwierdzić: Best Awards 2003?



O kilka lat dłużej niż OS4...
[#26] Re: Najlepszy Freeware 2003
...hehe, a jednak jątrzycie temat! To dobrze. Fakt, OS4, jest w tyle. Nadal. Dlaczego przewiduję, wydaje mi się? Bo myślę ( czasami ;) ) że ludzie ( mniej obeznani ) mimo wszystko będą woleli zainwestować w hasło niż fakty. Przykład? Megaherce w Intelu (czy w ogóle jakimś procku ) i obietnice o coraz lepszych systemach pana BG. Wiem, mnie się to też nie podoba, ale tak wygląda rynek. Owszem, wersaj była stara, jak świat. Przyznaje się bez bicia że nie widziałem na oczy nowej wersji. Ale nie o to mi chodziło. Nieważne. Sorki że kogoś uraziłem. Ale czy nie sądzicie że pianie na temat Morphosa jest lekko przesadzone? Spójżcie w przyszłość. If you can. -------- Uwaga ogólna, która i tak trafi jak kula w płot. Nie próbujcie odczytywać w moich słowach konkretnych faktów, bo może się okazać że robię błędy ortograficzne. Zwróccie czasami uwagę na wydarzenia długoterminowe. jak reagowały na siebie konkurencje, na wieści z przeciwnego obozu. Naprawdę nie było moim zamiarem jątrzyć tego tematu...wyszło tak jak wyszło. A że ktoś zbyt dosłownie próbuje wnikać w moje wypociny...cóż, what can i say..też dobrze. A co do jasnowidzenia. Data moich urodzin,jest taka sama jak Nostrodamusa (prócz roku ).
[#27] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #26


...hehe, a jednak jątrzycie temat! To dobrze. Fakt, OS4, jest w tyle. Nadal. Dlaczego przewiduję, wydaje mi się? Bo myślę ( czasami ) że ludzie ( mniej obeznani ) mimo wszystko będą woleli zainwestować w hasło niż fakty. Przykład? Megaherce w Intelu (czy w ogóle jakimś procku ) i obietnice o coraz lepszych systemach pana BG. Wiem, mnie się to też nie podoba, ale tak wygląda rynek.

Wiesz, ze OS4 jest w tyle, ale nie za jakis czas nie bedzie, bo ma nazwe "Amiga", ktora przyciagnie do niego mase userow? IMO sama nazwa moze mu dac na starcie baze userow tak z 2-3 tys, potem o jego popularnosci bedzie juz decydowac jakosc, nazwa zejdzie na dalszy plan - wiekszosc osob, ktore sie "bawi" w alternatywne komputery to ludzie obeznani (i troche snobow :)) w temacie kompow i ich samym haslem sie nie przekona. Takich kompow nie kupi zwykly Kowalski. Czy moze chodzilo Ci o cos innego?



Owszem, wersaj była stara, jak świat. Przyznaje się bez bicia że nie widziałem na oczy nowej wersji.

Ale nie przeszkodzilo Ci to wydac sadu o MorphOSie...



A że ktoś zbyt dosłownie próbuje wnikać w moje wypociny

LOL, spojrz na swoj koment nr. 4 - czy tu moze byc jakas inna interpretacja niz doslowna? ;) Moze jest tu jakas inna warstwa, ktorej nie moge sie doszukac? ;)

[#28] Re: Najlepszy Freeware 2003
.. czy tu moze byc jakas inna interpretacja niz doslowna?..

Nigdy po prostu nie darzyłem zaufaniem projektów nowego systemu vide BeOS, QnX. To że Morphos nabiera kształtów, nie znaczy że..echh, nie chce mi się dalej tego ciągnąć. Tym bardziej że mam fajny humorek (hehe, Tyszkie czy jak mu tam-gdyby mnie było stać wolałbym Zipfer'a ;) ). Podejrzewam, nie mając ku temu żadnych podstaw by tak sądzić ( to dla zbyt uważnych czytaczy ), że OS4 prędzej czy później zawita na Pegaza, i co wtedy? Czy MorphOS nadal będzie tak prężnie rozwijany (jak teraz)? A co do cyca Janet Jackson, interpretując moje słowa można dojść do wniosku że jestem cyca wielbicielem...no cóż nie lubię "zwisów"
[#29] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #10


Oo, fakt, odpowiedziałem szybciej niż przeczytałem. ;) Sorki, tak jakoś wyszło. ;
[#30] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #13


Fajne masz kości ajk coś w nich czujesz.... co do reszty postu no comments.... znowu się wypowiada ktoś kto nie widział a duzo wie...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem