Komentowana treść: Najlepszy Freeware 2003
[#31] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #26


Bo myślę (czasami)



Spróbuj myśleć częściej. Nie jest to zbyt wyczerpujące, a daje znakomite rezultaty.



Ale czy nie sądzicie że pianie na temat Morphosa jest lekko przesadzone?



W tym wątku na temat MorphOS-a piałeś tylko Ty, jaki to jest "niedorozwój" i jak OS4 go zakasuje.



Nie próbujcie odczytywać w moich słowach konkretnych faktów



A co mamy odczytywać? Niekonkretne bzdury? Chlapnąłeś i teraz się krzywo tłumaczysz.
[#32] Re: Najlepszy Freeware 2003
W odpowiedzi na komentarz #31


..wiecie, nie chce mi się już powtarzać. Jeśli nie potraficie wyciągnąć obiektywnych wniosków, to moje gadanie jest zbędne. Chlapnąłem bo nikt mi tego nie zabroni. pozatym większość komentarzy to domysły, prawda? Znam wielu ludzi którzy mają dość Morfosowego rulezowania. W zbyt pokrętny ( nie wprost ) sposób chciałem to pokazć..nie wyszło. Sorki. Następnym razem będę udawał...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem