Komentowana treść: makecdromfs.module 45.12
[#1] Re: makecdromfs.module 45.12
Czy w Polsce istnieje punkt rejestracyjny MakeCD ?
[#2] Re: makecdromfs.module 45.12
Hmm, ja na MakeCD i LGx16 nigdy nie zauwazylem zadnego bledu :)

[#3] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #2


Nigdy=makecdromfs.module 45.11? Skoro autorzy piszą, że był błąd to musiał być;) Widocznie nie nagrywałeś z ISO Level 1 lub 2 tylko w Amiga Level.
[#4] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #1


Taki punkt nie istnieje, a szkoda, bo pewnie wielu użytkowników chciałoby zarejestrować.
[#5] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #1


Za to istnieje punkt rejestracyjny FryingPana. :)



Poza tym uzytkownicy pegasosow juz niedlugo MakeCD z tym jego chorym interfejsem uzytkownika spuszcza w najglebsze kanaly zapomnienia. :) Niech tylko wreszcie upublicznia BurnIt 3. Chodza sluchy, ze wersja Lite bedzie za darmo (super bundle).
[#6] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #5


Chodza sluchy, ze wersja Lite bedzie za darmo (super bundle)

Wersja demo MakeCD też jest za darmo, no i jest także wersja freeware FryingPana;)
[#7] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #3




Ja mam jeszcze 45.7...Juz sam nie wiem bede musial sprawdzic na jakiejs CDRW :)



[#8] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #6


Tylko, ze sluchy mowia, ze wersja LITE ma byc w pelni funkcjonalna, jedynym brakiem brak opcji nagrywania DVD, wiec taka wersja LITE bedzie bardziej uzywalna od innych programow :)
[#9] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #7


45.7.... Kiedy to było;) Chyba nawet Jolieta sprawnego to nie ma;)
[#10] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #6

FraiyngPan nie jest darmowy...
[#11] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #10


Była darmowa wersja: 0.01h:) Fakt, że może troszkę już stara ale podobno działająca;)
[#12] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #2


jako ciekawostke dodam, ze duet makecd i yamaha 16/24/40 cisna zawsze z maksymalna predkoscia i nagrywanie plyty trwa 10 sekund!!! :)
[#13] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #12




Cisna, ale na markowych plytkach a nie na hipermarketach za 0.99 pln.
[#14] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #12


10s to chyba na pirackim kluczu do MakeCD:D Chociaż i to niemożliwe, bo pirat wywala płytę troszkę później niż po 10s;)
[#15] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #13


owszem, ma wplyw tez jakosc nagrywarki. ta yamaha nie jest najlepsza, nie polecam. ale ja w zasadzie nie o tym. zle sie wyrazilem, bo to nagrywanie naprawde trwa 10sek. program nie spowalnia writerki do zadanych np. x2, lecz jedzie z max. predkoscia plyty i po paru chwilach mamy pusty bufor i koniec. BurnIt dziala w zasadzie dobrze.
[#16] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #14


powodem bylo niedopelnienie bufora, a nie piracki klucz. w zasadzie to robilen test tylko z ciekawosci, bo do wypalania i tak uzywam innego oprogramowania. :)
[#17] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #16


Masz na myśli Buffer underrun? Na LG 16x24x40x takie coś nie ma prawa się stać, bo ta nagrywarka jest wyposażona w mechanizm temu zapobiegający (SuperLink). No chyba, że jakiś inny błąd sprzętowy, bo na pewno nie jest to wina samej nagrywarki i MakeCD.
[#18] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #17


Qrde, gdzie ja tam wyczytałem LG?;) Coś już źle z moimi oczkami, czas iść spać;) Ale nie zmienia to faktu, że taka Yamaha powinna już mieć mechanizm zabezpieczający przed opróżnieniem bufora. Jeżeli jest to BurnProof to trzeba go włączyć w tooltypie MakeCD (co innego z SuperLinkiem, który nie jest możliwy do wyłączenia programowo).
[#19] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #16


a tak przy okazji ciekawe jak szybko idzie nagrywanie na bardziej wypasionej ami np. z fast ata, bo moja jest roche za slaba do takich zabaw. z tego co pamietam wyciagalem max. x2 wypalaniu z image'a. :/
[#20] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #19


a ta yamacha nie mazadnego systemu. nastepny model chyba juz mial.
[#21] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #20


To w takim razie lipa:( Trzeba było pisac do autorów MakeCD o poprawienie sterownika do Ymahay, żeby odowiednio reagowała na zmianę prędkości. Całe szczęście, że mój stary Mitsumi dał się spowolnić na 2x (z 4x) i nie było problemów:D. No a teraz już się o to nie muszę martwić (nagrywarka z SuperLinkiem:))
[#22] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #19


U mnie z fatą, na BPPC (040 defective) nagrywa płytę w locie ok 12 minut (z iso ok. 10). Z dysku scsi w locie 6-9 minut, a z iso 5-7 (16-12x). Wydaje mi się, że gdyby nie to, że stery widzą 040 jako defective to szło by szybciej (zwłaszcza ze scsi).
[#23] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #22


Wydaje Ci się ;)
[#24] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #23


Dzięki za sprowadzenie mnie na ziemię;) Miałem jednak nadzieję, że fata nieobciążona odczytem z dysku IDE będzie potrafiła przy nagrywaniu ze scsi pokazać coś więcej niż 10-12x;)
[#25] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #24


nie liczy sie ilosc, tylko jakosc! ;) jeszcze jedno, tam na stronie jest jeszcze plextor config. obecnie mam plextora i w zyciu bym nie pomyslal, ze moze miec on Audio Player compatibility mode za to ma bardzo przydatny power rec i obsluga tego by glupia nie byla.
[#26] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #12


To raczej nie mozliwe ja mam LG 16/10/40
16 - predkosc nagrywania zwyklych plyt
10 - predkosc nagrywania CDRW
40 - predkosc odczutu
(chyba ze cos pomylilem to zraz mnie ktos poprawi)
Biorac pod uwage ten opis to dlaczego twoja nagrywarka nagrywa szybciej plyty CDRW niz normalne. A jesli chodzi o 16x to norma jest okolo 5-7 min (czasmi na dziadowskiej plycie dluzej, lub przy nagrywaniu plyty plikowo gdzie jest ogromna ilosc malych plikow. Tak samo jest na pececie).
[#27] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #17




to co w koncu oznacza to 24?

[#28] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #19


Na mojej 16x na dobrych plytach z kontrolerem FastATA dochodzi do 14x (wskazania MakeCD), a stanardowo to 8-12x (zaleznie od plyty).
[#29] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #28


Hehe, wskazania MakeCD;) U mnie pokazuje 32-33x co nijak ma się do czasu wypalania;).
[#30] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #28


Lepiej podawac czas wypalenia (razem/oddzielnie z zamykaniem plyty) - przetestowalem mase nagrywarek na 3 konfiguracjach A1200/040 z/bez FastATA i jak na razie maks. - obliczony z czasu wypalania+zamkniecie - to troszke ponad 8x.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem