Komentowana treść: makecdromfs.module 45.12
[#31] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #30


No to u mnie jest troszkę szybciej, ale to ze względu na odczyt z dysku scsi. Na lepszych płytkach uzyskiwałem 10-12x (wyliczone na podstawie czasu) a niekiedy ciut sybciej. I szczerze mówiąc nie potrzebuję wypalać płyt szybciej, w końcu fajnie jest jak da się je więcej niż 2 razy odczytać;)
[#32] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #31


Poniekad sie zgadzam. :) Tylko nie wszystko co powyzej x2 jest do przyjecia tylko wszystko co x8 albo wiecej. Jak tylko wyrabia x8 to jest dobrze i wisi mi to, ze mozna szybciej. Tyle to mi spokojnie AmigaPPC060 z FastATA wyrabiala i nie narzekalbym na to nawet gdybym tego dzisiaj uzywal. No chyba ze ktos seryjnie kopiuje codziennie tony plyt to wredy doskonale rozumiem potrzebe predkosci. Ale to inna bajka... :)
[#33] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #29




Gdy wskazywalo 14x to plyta nagrala sie w okolo 5 min. Wychodziloby ze MakeCD dobrze mi pokazuje :)

[#34] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #10




Uprzejmie informuje zainteresowanych, ze Frying Pan ma status shareware. Rejestracja kosztuje 40 zl.

Najnowsza wersja znajduje sie na tbs-software.com.

Polecam wszystkim.
[#35] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #27


masz racje, ta yamaha to 16/10/40, tylko mnie sie cos z glowa porobilo w nocy. skad ja wzialem te 24? sorki... a ha juz wiem - z aktualnej writerki. a co do czasu to tez zalezy ile MB sie wypala, pomiedzy 650 a np 800 moze byc troche roznicy. ja tam nigdy tego nie mierzylem. pozdrawiam wszystkich.
[#36] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #2


Bład był jak sie do tego z joiletem wypalac iso chciało ;)



A czym pod Amy zrobic iso w Mo(r)de2
[#37] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #32




A moja Yamaha 16/10/40 (SCSI) zasuwa zawsze na maksa (w każdych parametrach) i jedynie MakeCD zajmuje czas procesora tymi swoimi "paseczkami". W sumie przy wypalaniu z twardziela UWSCSI na płytę mam zajęty procesor w góra 20% (68060). Acha nie robię ISO tylko bezpośrednio z katalogów.

Najciekawsze jest to, że w trybie DAO umie wypalać maxymalnie w 8x.
[#38] Re: makecdromfs.module 45.12
W odpowiedzi na komentarz #37




Nie pamietam dokladnie ale w DAO tez mi nagrywa dlugo (nagrywam w tym tylko plyty muzyczne "koncertowe" zeby nie bylo przerwan, poniewaz nie chce mi sie ustawiac indeksow na TAO) SCSI RULEZ, Tez mam na BPPC, ale nigdy nie uzywalem. Na FastATA nie jest tak rozowo. Na 040/40 musze MakeCD ustawic na duzy priorytet zeby cokolwiek widziec co sie dzieje (AGA). Inaczej jest "niby zamrozony". O odpalaniu jakichkolwiek gier pod WB mozna zapomniec. Jeszcze nie probowalem zmniejszyc priorytetu twardzielowi...

[#39] Re: makecdromfs.module 45.12
Ja także chętnie bym się dowiedział czym zrobić iso w data mode2 z np. plikami ;)
[#40] Re: makecdromfs.module 45.12
Ja także chętnie bym się dowiedział czym zrobić iso w data mode2 np. z plikami ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem