Komentowana treść: W sądzie
[#1] Re: W sądzie
z tego wszystkiego pozostaje komentarz, Thendic chce naklejke....
[#2] Re: W sądzie
Ciekawe jak to wszystko się skończy? Może zmianą nazwy OS4 na HyperionOS?:D
[#3] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #1


Naklejki rulez;) Przefarbują niebieskiego motyla na biało-czerwoną szachownicę:D
[#4] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #2




hihi ale bedzie ubaw jak to zrobia, hahaha !!!
[#5] Re: W sądzie
Niech sie dogadaja (ugoda) i polacza sily. Niestety w sadzie spotykja sie zazwyczaj najwieksi wrogowie i jeden drugiemu nie popusci.:( Genesi - przeszkadza im to, ze firma Amiga ciagle jeszcze istnieje i kombinuja jak ja wykonczyc (beda wtedy mieli monopol na nowe Amigi). Amiga - nie chce dac OS4 (ktory wedlug BB wchodzi w sklad AmigaDE!) Genesi, bo kto kupi A1?



Genesi powinno produkowac sprzet, a Hyperion system. Calosc powinna byc sprzedawana jako komputer Amiga. Mam juz serdecznie dosyc tego glupiego podzialu i tej glupiej wojny! Oczywiscie ze chodzi o pieniadze...
[#6] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #5


Na ugodę jest już raczej za późno. O tym mogli myśleć może z 2 lata temu. Teraz to jest już walka o przetrwanie;)
[#7] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #5

Chodzi też trochę o odegranie się, jakby nie było jakiś czas temu
sądem straszyli MOS-Team i ludzie z AINC i z Hyperionu, teraz BB się
odgrywa po prostu... Na zasadzie, "wy mowicie, my wprowadzamy to w
czyn"
[#8] Re: W sądzie
Są tacy co mówią, że nazwa Amiga do niczego nie jest potrzebna i tylko odstrasza, a tu proszę ktoś bardzo chce ją zdobyć.
[#9] Re: W sądzie
Cała ta sprawa wygląda dziwnie. Wiele osób z MOS-Team mówi że OS4 to kompletna klapa, a tu prosze genesi wręcz bije się o ten system.

Dla mnie to wygląda tak jakby genesi widząc poważne zagrożenie ze strony AmigiONE i OS4 próbowało wszelkkimi dostępnymi metodami (niekoniecznie uczciwymi) zdobyć źródła OS4 i przepisać ten system dla pegaza. Może się mylę, może nie mam racji, ale tak to dla mnie wygląda. Czyżby MOS nie był aż tak wspaniały? skoro genei tak mocno chce OS4? :D
[#10] Re: W sądzie
Jakby na to nie patrzec i tak przetrwamy. No, ale tym co na tym zyskaja proponuje wybic te szyby w tych stu mercedesach (ze co? ze do sadu mnie? o nie, mercedes to taki resorak, zabawkowy)...
[#11] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #9


Tutaj raczej chodzi o dostęp do źródeł OS4, a nie zastąpienie nim MorphOSa. Na pewno dałoby sie z nich tak samo skorzystać jak skorzystno ze źródeł AROSa. Poza tym fajnie jest mieć dostęp do wszystkich rozwiązan konkurencji. Mało kto ma na świecie taka możliwość bez uciekania się do szpiegostwa. :) No i od dwana widać, że Genesi wręcz kolekcjonuje systemy operacyjne uruchamiające się na Pegasosie. Im więcej tym lepiej. ;)



[OPTYMIZM_MODE ON]

Poza tym ja myślę, że taki dostęp do źródeł może mógłby być jakąś namiastką pierwszego kroku ku integracji. :) Może zaczną rozmawiać na temat rozwiązań, może nawet coś czasem pomogą... może... może w końcu zobaczą, że da się jakoś dogadać (w daaalekiej przyszłości). :)

[OPTYMIZM_MODE OFF]
[#12] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #9


Wiele osób z MOS-Team mówi że OS4 to kompletna klapa



To znaczy kto tak mówi?
[#13] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #11




Twórcy MOS'a od dawna uwielbiają mieć dostęp do różnej maści źródeł rodem z Amigi. Jak widać nawet dzisiaj nie mogą się bez tego obejść.

[#14] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #13


Ładnie to tak, bajeczki i insynuacje bez pokrycia popychać?
[#15] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #14


Jakie insynuacje? Poprostu wnioski.
[#16] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #14

Niech sobie popycha, faktów i tak nie zmieni .
[#17] Re: W sądzie
W odpowiedzi na komentarz #15




Wiec zamiast pisac kolejna wypowiedz w stylu 'bo mam racje' napiszesz z kad takie wnioski.



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem