Komentowana treść: Pokaz w Bremie
[#31] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #30


Źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że powiedzmy za kilka miesięcy ukaże się finalna wersja OS4. Do tego czasu na MOSa pokaże się kilka pchełek. Dlaczego tak myślę? Bo dla kilkuset płyt (nie wszyscy przecież kupią dany program) nikt raczej nie napisze czegoś co wymaga wielkich nakładów pracy i pieniędzy. To samo tyczy się AOne, niestety. Dopiero z czasem, może dla większej grupy zacznie się coś pojawiać. Ale trzeba zacząć sprzedawać tysiące a nie setki płyt (Peg/AOne). Co ciekawe w takiej stagnacji (mała grupa użytkowników) da się przetrwać bardzo długo. Dowodem na to są ostatnie lata a także inne platformy. Ostatnio poszperałem i znalazłem grupy użytkowników Atari TT, Falcon. Co ciekawe nadal coś tam piszą na ten sprzęt, mało tego, "produkują" karty procesorowe oparte chyba na MOT 68060 (zbierają zamówienie na kolejne 40 sztuk!!!!) Polecam zajrzeć!!! http://portal.atari-source.com/

Amiga też tak może żyć tylko co to za życie.





PS. http://www.czuba-tech.com/

Cytat ze strony "RIORED is intended to be used with PPC LINUX. We have contacts with software companies involved in the Linux world. However, virtually any operating system can be used on this hardware platform (QNX, FreeBSD, NetBSD, BeOS, or even AmigaOS and MinT !)."

Karty PPC-podziwiam gości!!!
[#32] Re: Pokaz w Bremie
>Poza tym nasi dwaj użytkownicy A1 (kim jest druga osoba?) nie >posiadają OS4 (mają otrzymać wersję Prerelease za około miesiąc), >więc ich też nie zapytam




Spokojnie - ja posiadam (wersję preview CD).



[#33] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #31

Na duze projekty pisane tylko na Amiga-like system rzeczywiscie ciezko liczyc, ale powstaja konwersje z innych platform... Nie jest ich oszalamiajaca ilosc, ale powstaja...
[#34] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #33


A można wiedzieć coś o jakichś konkretach co powstaje?(jest konwertowane) Bo na razie to raczej wiemy czego nie będzie - nie będzie OpenOffice, nie będzie Mozilli... Przynajmniej tak wynika z większości wypowiedzi na różnych portalach, że ich portowanie to za duża praca.. Czyli co będzie portowane? Drobne użytki dla programistów czy jakieś inne pchełki?
[#35] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #34

Z duzych rzeczy bedzie np Papirus (czy jak to sie pisze) po za tym musisz zapytac roznych innych programistow co tam sobie prubuja skonwertowac... Jedne rzeczy ida latwo (wystarczy przekompilowac) w innych trzeba troszke podlubac...
[#36] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #32


Ciebie mogę zapytać?
[#37] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #36


Pisz na priv.
[#38] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #37


Wolałbym na forum. Na pewno jest więcej chętnych osób, które chciałyby dowiedzieć się coś więcej :D
[#39] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #37


I dziwic sie pozniej, ze wokol OS4 narastaja mity...
[#40] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #39

Karmią nas mitami, bo widać chcą z nas mitomanów zrobic :P
[#41] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #40


Wskaż jakiś mit dotyczacy OS4, którym jestes karmiony. :]
[#42] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #41


Wskaż komentarz, w którym ktoś cokolwiek napisał na temat OS4 (nie koniecznie złego), przy którym nie postawiłeś swojej łapy :]
[#43] Re: Pokaz w Bremie
W odpowiedzi na komentarz #42


Po co?
[#44] Re: Pokaz w Bremie
Ależ panowie...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem