Komentowana treść: Kolejna przeglądarka...
[#31] Re: Kolejna przeglądarka...
W odpowiedzi na komentarz #29


Latwiej w assemblerze?



Generalnie zależy co. Asembler generalnie nie jest trudniejszy od innych języków, jedyne co, to w większości przypadków pisząc w asemblerze trzeba się więcej naklepać, chociaż nie zawsze (np. SetFunction i rzutowanie do typów funkcji).

Asembler jest taki trudny dla wielu osób dlatego, że jest taki...prosty. :)
[#32] Re: Kolejna przeglądarka...
W odpowiedzi na komentarz #26




No aktywni są Kiero, MDW, Terrix (grupa Radiator; ponoć będzie demko na Syfa04). Nie wiem jak ze Stefkosem, ale np. ostatnio robił Instanta. No i Binger, który cały czas ulepsza Excessa. Dyć scena, to nie tylko komp... yyy... dema. :P
[#33] Re: Kolejna przeglądarka...
Zastanawiam się dlaczego zamiast obrazka mam czarny ekran :( miał ktoś tak może?
[#34] Re: Kolejna przeglądarka...
W odpowiedzi na komentarz #33

Ja tak mam....
[#35] Re: Kolejna przeglądarka...
..to moze Kaczus odpiszesz mi na maila? Nie wiem co to moze byc. zassajcie sobie ten plik:



http://wozniak_m.w.interia.pl/ShowGirls_test.lha



To jest specjalna wersja ktora nie wymaga BetterString i BetterBalance wiec uruchomi sie na na systemie uruchomionym z plytki (oryginalny mos 1.4). Jezeli wtedy tez nie bedzie dzialac to zobaczymy dalej.
[#36] Re: Kolejna przeglądarka...
Wlasnie sprawdzilem z "golym" MOS'em 1.4 i dziala ok. Sprawdzilem tez z 1.3 i tu wystepowal ten czarny ekran i potwornie wolne wyswietlanie (wolno sie obrazki przelaczaly). Zapraszam na gg(2662673. Moge byc niewidoczny) lub irc (#morphos).
[#37] Re: Kolejna przeglądarka...
W odpowiedzi na komentarz #36

Już działa - zmienić trzeba zawartość pliku
envarc:cybergraphx/forcechunky
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem