Komentowana treść: Breakpoint 2004 - zakończone
[#31] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #22


To teraz mi wytłumacz, gdzie niby w tym demie złamano jakąś barierę. Oglądałem trzy lata temu dema bardziej zaawansowane technicznie, że z grzeczności o designie nie wspomnę (specetowienie TBLi słychać chociażby w dennym soundtracku do Silkcuta, taki typowy łomot), bo nie ma o czym. A na szczyty gór żaden śnieg nie pada, to prościutki "komancz" (nie Komankh ;).
[#32] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #31


Generalnie o 'Silkcuta' mi nie chodziło, bo jeszcze tego dema nie widziałem. ;) Ale np. "Rain"... Toooo jest wypas...
[#33] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
Uwaga, "Silkcut" w divixie:



http://breakpoint.untergrund.net/releases/Amiga%20Demo/tbl_-_silkcut_(divx_320x240).avi



[#34] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #32


Rain do mnie też zupełnie nie przemawia. TBLe dla mnie skończyły się z Captured Dreams, a Tint zawsze będzie dla mnie w pierwszej dziesiątce.
[#35] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
heh, dwie godziny temu odpaliłem na swojej amidze "Silkcuta", jak i "Magie". nie napiszę, dlaczego wcześniej mi się to nie udało w celu uniknięcia kompromitacji... ech... generalnie jestem zdumiony szybkością tych dem na 040/40. czasem się tnie, alnie nie ma jakichś specjalnych siar.



a co do "silkcuta" - dla mnie wypas. kolejny z serii zapoczątkowanej przez 'perfect circle' (tzn. pewne powiązania stylistyczne), ale kurde - podoba mi się to.
[#36] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
Silkcut/TBL niezle wymiata od samego poczatku

tylko najgorsze ze nie ma doczego porownaac

bo madwizardsow dema nigdzie nie znalazlem

help podrzuccie linka
[#37] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
heh, mam juz demo. 250MB. jakosc super;) teraz mecze sie jak zrobic tak zeby jakosc byla ok i plik "nieco" mniejszy.
[#38] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
Oka. Wideo idzie na klosza (jest 2:30. Powinno sie zuploadowac za jakies 2.5 godziny). 140MB. niezla jakosc. Nie robilem gorszej bo juz zaczynalo wygladac jak kiepsko. Muzyka jak w oryginale (160kbps).



ftp.klosz.art.pl/incoming/



katalog mwi&spd-fdsvideo-....



ps. normalna wersja bedzie w poniedzialek.
[#39] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #38


No fajnie - AVI juz sie sciaga. Ale mam pytanie odnosnie wersji realtime. Rozumiem, ze to jest pod akcelerator 3D czyli Voodoo 3/4/5 narazie wymagane. Ale czy bedzie to chodzilo na sterownikach 3D z MorphOSa 1.4? W koncu obecne niepubliczne wersje sterow 3D pewnie roznia sie strasznie od tego co bylo w MOS 1.4. Jak znam Ciebie to pewnie wykorzystales wszystkie nowinki, ktore zreszta czesto sam w tych sterownikach umiesciles. :) Czy to oznacza, ze demo pojdzie na przepelniona juz polke programow czekajacych na wypuszczenie MOSa 1.5?
[#40] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
aktualnie dziala jedynie na kilku komputerach. ale robie wersje ktora bedzie dzialac tez pod sterownikami z mos'a 1.4 (sprawdzilem juz, i tylko kilka detali trzeba przerobic/poprawic)
[#41] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #40


Zgwalc kogo trzeba zeby puscili w swiat update sterow 3D. Jest to mozliwe - w koncu niedawno zrobili update 2 bibliotek i jednego device'a. :) Swiat bedzie Ci wdzieczny, a i 3D na Pegazie wreszcie osiagnie normalny poziom. :D
[#42] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #31




A ja sië zgodzë z KAM_`em, kaűde kolejne demko TBL, jest na swój sposób rewolucyjne. Chîopaki majâ swój styl, a ich dema niesamowity klimat. Szkoda mi Ciebie Fei (z caîym szacunkiem ;)) űe tak "chîodno" podchodzisz do caîej zabawy. Bo oglâdanie dem to jest po prostu zabawa i niesamowita frajda. Ja nie mam zamiaru poniewieraę TBL, za to űe Silkcut nie jest jakoô super rewolucyjny. Mi chodzi tylko o klimat, który jest po prostu za%^$@#ty!!! Do tego przyznam sië, űe normalnie obraziîeô mnie stwierdzeniem:



"specetowienie TBLi sîychaę chociaűby w dennym soundtracku do Silkcuta"



Dla mnie i dla wielu innych, Blaizer (goôę który stworzyî tenűe dennawy soundtrack), jest niemal bogiem, wiëc ostroűnie z takimi pomyjami na muzyka, któremu marzë zawiâzaę sznurówki u butów ;)





Pozdrawiam!!!

[#43] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
uppss... poszło w ISO-8859-2, a mialo być AmigaPL... sorry za krzaczki!!! mea culpa ;)



Pozdrawiam!!!
[#44] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #42


kaűde kolejne demko TBL, jest na swój sposób rewolucyjne


Ciekawe w czym ta rewolucja, bo efekty od kilku lat się nie zmieniły.


Szkoda mi Ciebie Fei


Mnie? Nie mam z tym demem nic wspólnego.


oglâdanie dem to jest po prostu zabawa i niesamowita frajda


No coś takiego...


Ja nie mam zamiaru poniewieraę TBL, za to űe Silkcut nie jest jakoô super rewolucyjny


No to jest rewolucyjny czy nie jest? Zdecyduj się na coś, bo sobie przeczysz.


Dla mnie i dla wielu innych, Blaizer (goôę który stworzyî tenűe dennawy soundtrack), jest niemal bogiem


Może magazyn głuchoniemych "W świecie ciszy" poświęci mu odrobinę czasu antenowego?
[#45] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #38


Respect! Bardzo podobał mi się "płynny sześcian", "świetlówka" i "czarny śnieg". Tylko brakuje mi jakiegoś motywu łączącego demo w całość. "3rd Eye Conqueror" wciąż moim ulubionym więc ;). Ech, obejrzałbym to nie w divxie...
[#46] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #45


Ech, obejrzałbym to nie w divxie...



Oj, taaakk... mmm... ;]
[#47] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #45


3rd Eye Conqueror - wlasnie jestem po kolejnej projekcji, nie w divxie :) Dobrze jest cos takiego zaserwowac nowym znajomym z pc
[#48] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #44




Po tym co napisałeś, szkoda mi Ciebie Fei jeszcze bardziej ;) Nie chcę wdawać się w jakieś głupie dyskusje, powiem tylko tyle - muzykowi takiego formatu jak Blaizer, należy się chociażby szacunek. A gust oraz to czy jego muza się komuś podoba czy nie, to już zupełnie inna sprawa. Dlatego uważam za dalece niesprawiedliwe, określanie kawałka ze Silkcut (z resztą całkiem niezłego) mianem "typowego łomotu". A co do audycji dla głuchoniemych ;) to radzę Ci posłuchać płyty Merregnon i zamieszczonych tam kawałków Blaizer`a. Jeśli potem też zechcesz go wysłać do tejże (widocznie bliskiej Tobie ;)) audycji, to (bez urazy) naprawdę współczuje.





Pozdrawiam!!!
[#49] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #48


No tak, można się było spodziewać, skupiłeś się jedynie na ostatniej kwestii, w dodatku z błędnym założeniem. Przecież nie pisałem o twórczości Blaizera, tylko o tym jednym, konkretnym kawałku. Primo: nie podoba mi się, secundo: pasuje do dema jak pięść do nosa. O szacunku nie ma co rozmawiać, bo nie znam jego twórczości na tyle dobrze (tak, wiem, był w The Silents). Kawałek mi się nie podoba i już. Czy tak trudno pogodzić się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie?
[#50] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #38


dzienki dzienki "Kiero" wideos juz leci ale bardziej czekam na normala :D
[#51] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
E to demko mAwI jest tylko na pegaza ?

Bedzie moze wersja na bppc+bwizja ?
[#52] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
ermmmm, hmmm, jakby to powiedziec.... nie? jezeli bdppc jeszcze moze(ale to bylby slideshow. no i musialbys miec mos'a pod klasiki), ale bvision niestety nie podola wszystkiemu.
[#53] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
a gdyby tak jeszcze ftepy chodzily... :(
[#54] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
Kiero: calkiem przyjemne to wasze demko, tylko gdzies mi uciekla ta zajebista scenka ktora azor pokazywal na exposive. Cos czuje, ze zobacza ja w Poznaniu :)
[#55] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
Jeśli będzie Poznań. Mamy kwiecień, a daty party jakoś brak. Szkoda, niektórzy już planują wakacje.
[#56] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #55


...The fourth edition of Symphony Party, brought to you by Madwizards, will take place on the very first weekend of July 2004, presumably just like the past year, in the city of Poznan...
[#57] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #56


choć ta informacja jest tam już od ok. roku ;) to ja się jej trzymam. to daje nam dzień 2 lutego, akurat jest to dzień ogłoszenia list przyjętych na polibudę łódzką. :) może więc będzie co oblewać, hihi. ;]
[#58] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #52


yhm rozumiem :D

jeszcze jedno demko na pegaza i . . .

pewnie trzeba bedzie sie pozbyc klasika a potem zakupic pegaza

No no demko jest full wypas :D

na dobrym poziomie pecetowej sceny ;)
[#59] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #56


Presumably...
[#60] Re: Breakpoint 2004 - zakończone
W odpowiedzi na komentarz #58


Od kiedy to pecetowa scena prezentuje jakiś poziom? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem