Komentowana treść: AmiNetRadio 3.0
[#31] Re: AmiNetRadio 3.0
Ok juz jest dobrze popralem tylko update a tam nie działało porpac nalezy całe nowe archiwum....
[#32] Re: AmiNetRadio 3.0


amr ciagle ma za duzo bledow :( wywala mi inne programy

i nie zapisuje ustawien, syf, wczesniejsza wersja powodowala

krasze co srednio 20 godzin. nie udal sie player :(
[#33] Re: AmiNetRadio 3.0
A czy odgrywa Radio Maryja ?
[#34] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #31


Ja dorzuciłem tylko update i nie mam tego problemu. :)



Jak to ktos kiedyś powiedział - informatyka to nie jest nauka ścisła i nie należy się w niej doszukiwać jakiś zasad czy prawidłowości. Dzisiejsze komputery działają na zasadzie przypadku. U jednego się wali u innego nie... :)
[#35] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #32


Jak sie nie udal?Jaka masz konfiguracje? To jeden z najlepszych playerow na AmigaOS/MorphOS.

Powiem ci ze wczesniej nie uzywalem tego playera bo byl do d..y no ale to byla moja opinia. AminetRadio3 Rulez!
[#36] Re: AmiNetRadio 3.0
Ja powrocilem do wersji 2.5 - 3.1 dziala na 68k, ale stabilnosc...
[#37] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #33


Wlaczenie tego wyjatkowego radyja owocuje spaleniem procesora i wybuchem monitora. ;)
[#38] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #27


Poważnie nie ma menu jak wjedziesz myszą na np. górną belkę ekranu?

Nie, jaja sobie robilem, tak mi sie na zarty zebralo w sobotnie popoludnie...


Jakkolwiek, olac. chcialem tylko obaczyc te nowe skiny, skoro nie dziala to delete #? all.
[#39] Re: AmiNetRadio 3.0
Dzisiaj dosiadłem się do sieci i od razu zassałem playerka - i powiem krótko: SKRAJNY WYPAS! więcej takich progsów! aż mi się ciepło zrobiło :)
[#40] Re: AmiNetRadio 3.0
Strasznie wolny pod klasycznym MOS chyba faktycznie brak wspierania bo dekodowanie mp3 na 603e@240MHz jest jak na 040@25MHz totalny sux w optymalizacji kodu, dużo błędów i brawa za pomysł w zasadzie oprawę graficzno :rool: wizualną full wypas :D ta nowa skóra bardzo przypomina tą nową do Prayera2
[#41] Re: AmiNetRadio 3.0
Niezły kurde w dupe jeża :)
[#42] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #41


W dupe do dupy
[#43] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #32


To dlaczego u mnie się nie wiesza na PeegIIG4?. Jedyny mankament to to że po uruchomieniu pluginów z AAMP-a AmiNetRadio czasem wiesza się.

[#44] Re: AmiNetRadio 3.0

@Brodek, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4
MAM PROBLEM NIE WIEM JAK W WINAMP-IE 5.2 ZROBIC ZEBY BYŁO PRZEJSCIE Z PIOSENKI DO PIOSTENKI A NIEBYŁO KTÓTKIEJ PRZERWY JESLI KTOS POTRAFI MI POMÓC PROSZKE O MEILA NA ADRES BODZIO1227@WP.PL

[#45] Re: AmiNetRadio 3.0

@ADAM, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44


Witamy turystę
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem