Komentowana treść: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
[#1] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
Rzadko to piszę, ale tym razem, ze względu na słowo "Amos", napiszę: "mała strata".
[#2] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
W odpowiedzi na komentarz #1


Zgadzam się. :)



Robiąc PALowo-Paulowe rzeczy już dawno się rozstał z Amigą. A właściwie Amiga z nim, bo on został, a ona mimo wszystko poszła dalej o 4 epoki. Zresztą mu się nie dziwię, że dał sobie spokój. Ile lat można się bawić komputerem Commodore 500 i martwym środowiskiem? ;) Przecież już chyba jest więcej maniaków C64 i Atari Xl/XE niż A500. :)
[#3] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
W odpowiedzi na komentarz #2


Nie kracz na A500, bo to fajna maszynka. Właśnie kupiłem przechodzoną i ożywiam powoli :)
[#4] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
...Jednocześnie autor powiedział, że gdy otrzyma 50 maili to prace nad BabeAnoid będzie kontynuował.

[#5] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
W odpowiedzi na komentarz #3


Jestes hardcore. ;) Nie dobija Cie zaglerka dyskietkami? Na A500 jeszcze wiecej trzeba niz na A1200. Osobiscie szlag mnie trafial wykonujac ta czynnosc. Kostki mialem poobijane od zmieniania dyskietek, bo akurat po stronie FDD byla sciana... Chyba, ze z hadekiem sobie kupiles to popieram. :)
[#6] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
Chwalebne to co robił ale zatrzymał się na pewnym etapie i dla niego Amiga=A500.

[#7] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
W odpowiedzi na komentarz #5


Jestes hardcore. Nie dobija Cie zaglerka dyskietkami?

Jaca dostał służbowe polecenie przeportowania emulatora PPC PearPC na 68k, a następnie napisania wersji MorphOS-a na A500 .
[#8] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
W odpowiedzi na komentarz #5


No właśnie te dyskietki to to, co czynią ten komputer najfajniejszym :) Obok A500 leży też A600 i A1200 z 040 i HD - robią za moje konsole do gier.
[#9] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
W odpowiedzi na komentarz #8


No wîaônie te dyskietki to to, co czyniâ ten komputer najfajniejszym



I dlatego Pegasos nie umie FDD? ;) Jak dla mnie dyskietki to szatanski pomiot. Ile razy sie wkurzalem jak mi z jakas gra padla. Najgorzej bylo jak mi sie popsul piaty dysk od On The Ball..
[#10] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
amiga 500 .... hmmmm najleszy sprzet swojego czasu ..... do tej pory pc nie doruwnoja jej w robieniu grafiki
[#11] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą

@Jacek Piszczek, post #3

popieram
[#12] Re: Dawnbringer kończy przygodę z Amigą
LOL
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem