Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2004
[#1] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
No i to jest bardzo dobra wiadomość :)
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #1




A co, przywozisz Pegaza? ))



BTW. Zarąbista wizytówka edycji 2004 imprezy już wylądowała na moim pulpicie...



[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
Myślę, że na 99% będziecie mogli potestować maszynę :)

Miło będzie się znów spotkać.
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
Jade :D
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
No cóż.. jakby kto miał jak z Chełma zabrać Drako, to pewnie było by pegazów dwa... bo ja nie wiem, czy dam radę ze swoim przyjechać (obowiązki służbowe) ;)

[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
Termin bardzo przyjemny no będzie można przyjechać z Pegasosem II :):). Będzie ktoś przejeżdżał przez Chełm może ???? . Bo mam problemy z transportem :( :(

[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #6




Bardzo mozliwe ze ja bede jechal, tylko musze cos zrobic z praca bo do 26go pracuje w Krakowie :((((((
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
Zobaczymy czy uda sie cos zorganizowac , jak tak to Ostroleka no i moze Lomza sie zjawia.
[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2004

@m@NIEq aka Wiedzmin_, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Jak będziesz wiedział że przyjedziesz na Amiga Eastern Meeting daj znać 2-3 dni wcześniej :d



GG 4582455





--------------------------------------------------



Pegasos II G3 USer :)
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2004
ja raczej przyjadę ale bez pegasosa bo raczej do 25 lipca go nie kupię.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem