Komentowana treść: RC5 - zestawienie za czerwiec
[#1] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec
Obserwując codziennie ranking musze stwierdzić, że pozycja lidera (PekDar) jest już mocno zagrożona. Deez bardzo dużo liczy ;) Ciekaw jestem czy PekDar utrzyma prowadzenie. Ponoć trudniej bronić pozycji lidera, ale co pokaże czas - zobaczymy

Choć sam nie licze jeszcze rc5 to mimo wszystko życzę połamania kluczy wszystkim tym, który liczą (a właściwie ich komputery) :P
[#2] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec
Owszem, trudniej jest utrzymać pozycję lidera bo nie ma już takiej motywacji do dalszej walki kiedy już osiągnie się wszystko w tym przypadku. Ale odkąd gonią mnie dwaj jegomoście przyznaję że postarałem się aby zwiększyść zwoją moc przerobową ile tylko mogę. Poczęści udało mi się to :)

A to jeszcze nie koniec ;)



Szkoda tylko że Ajuś nie komentuje tego wyścigu równie interesująco jak komentatorzy wyścigów kolarskich czy meczu piłkarskiego... była by frajda! :D
[#3] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@PekDar, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Komentatorzy wyścigów kolarskich często przynudzają, opowiadają o regionach i miastach/wioskach/miasteczkach, przez które przejeżdżają kolarze, etc. W zeszłorocznym Tour de France czytali książkę Lance'a Armstronga... ;)
[#4] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@PekDar, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Aaaaa, bo człowiek wrócił z wojaży, miał kupę roboty, to i zestawienie potraktował 'pobieżnie'. ;)

A poza tym ja nie chcę komentować - chcę komputer z G4. :] :D
[#5] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec
A ja po namyśle się jednak przeniosłem do Pegasos Team. W końcu Pegasos to nie Amiga . Team robi średnio po 1500 bloków dziennie (jest 42 członków). W przyszłym tygodniu wejdziemy do pierwszego tysiąca .
[#6] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@Ajuô, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Heh... Ludzie to mają życzenia... ;)
[#7] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@PekDar, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Rzeczywiscie cos niesamowitego. :) 2500 zl to dla Polaka cos o czym wrecz nie smie myslec. Toz to taaaaka fortuna. ;) Ale to ze parkingi sa pelne czterokolowych zlomow za 50000 zl to nas nie szokuje...
[#8] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@MDW, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Masz taką fure?!?

To Ty burzuj jesteś!

Ja nie mam samochodu :(

Stać mnie kupić nowy system do Amigi i tylko tyle.



Ciekawe czy płacisz swoje rachunki sam? czy rodzice za Ciebie dalej płacą....;)
[#9] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@PekDar, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


MDW miał na myśli zapewne furke za 5000 pln

A to powinno przerażać

[#10] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@PekDar, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Nie mam takiej fury. Ale przeciez samochod za 50.000 to nic nadzwyczajnego na naszych parkingach. Przeciez tyle kosztuje nowy samochod sredniej klasy. Nikogo nie drazni nowe Audi, Golf czy Renault, a taki Pegasos niewiele drozszy od pecetajest symbolem najwiekszego zbytku na swiecie.



Jako, ze nadal mieszkam z rodzicami :) to place tylko czesc rachunkow. Jednak byloby mnie stac na placenie wszystkich tylko moich rachunkow. Pracuje w dwoch miejscach i dochody mam wieksze niz wydatki samotnego kawalera majacego niezbyt kosztowne zainteresowania. :)
[#11] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@MDW, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


To jeszcze zależy dla jakiego Polaka. Został mi rok studiów, więc jako taką pracę uda mi się może załatwić za kilka miesięcy. Mam trochę oszczędności, a w razie czego pieniądze pożyczę, albo co... :) (ze sprzedaży starej Ami też się coś dozbiera).

Tak czy siak w następnym tygodniu składam zamówienie na Peggy II. :) :) :).
[#12] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@Ajuô, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Ciekawe jak długo będziesz klął na MOSa1.4... ;)

Albo i nie... W końcu za miedzą Morgoth zamieszkuje... ;)
[#13] Re: RC5 - zestawienie za czerwiec

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Eeee tam, za jaką miedzą. W 1/3 drogi do kościoła... :D :D :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem