Komentowana treść: AmigaMeeting 2004 - raport
[#1] Re: AmigaMeeting 2004 - raport
Impreza ok, ale tez pokazala podzial na dwa obozy, malo osob bylo....
[#2] Re: AmigaMeeting 2004 - raport

@Cargo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


byłem pierwszy raz, nie miałem porównania do wcześniejszych imprez.
[#3] Re: AmigaMeeting 2004 - raport

@Cargo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Dwa obozy? Ja tam drugiego obozu na AmigaMeeting 2004 nie widziałem. :) Wszystko sprawiało wrażenie właśnie jakby był tylko jeden obóz. Zresztą jak na amigowe warunki to nawet dosyć prężnie działający obóz. :P
[#4] Re: AmigaMeeting 2004 - raport
małe sprostowanie do newsa:



to jest bardziej realacja z wyprawy na AM niż z samej imprezy.
[#5] Re: AmigaMeeting 2004 - raport

@Cargo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


I więcej raczej nie będzie. To zlot amigowców, a nie graczy w kłejka. :) Poza tym każdy widział, która strona zawiodła, a która wzięła sobie do serca tę jedyną w naszym kraju imprezę...
[#6] Re: AmigaMeeting 2004 - raport

@MDW, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Sam przyznasz, ze troche sie zawiodles na MOSTeamie, wiekszosc Pegazowcow liczylo ze na AM2004 otrzyma (pojawi sie na serwerze) MOSa1.5, a tu lipa, pokazali, pochwalili i...nic.



Ten drugi oboz, moze ten pierwszy, a bynajmniej z pod znaku pileczki nie przyjechal, bo nie mial jeszcze co pokazac. Wg mnie lepiej nie pokazywac niedorobionego produktu, bo efekt moglby byc odwrotny od zamierzonego. Zreszta MOS 1.4.2 to nie rewelacja. Sam o tym dobrze wiesz...
[#7] Re: AmigaMeeting 2004 - raport

@R-Tea, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




ups, przepraszam relacja z wyprawy, a my tu odbiegamy od tematu jak w polskich tasiemcach.... :P
[#8] Re: AmigaMeeting 2004 - raport

@Cargo, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Posiadasz jakas inna umiejetnosc oprocz narzekania?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem