Komentowana treść: MLdonkey 2.5.22
[#1] Re: MLdonkey 2.5.22
Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że u mnie, począwszy od wersji 2.5.20 nie działa coś SoulSeek:(, dlatego pozostaję nadal przy wersji 2.5.19.

Czy u kogoś działa SoulSeek od wersji 2.5.20?
[#2] Re: MLdonkey 2.5.22

@deez, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




U mnie wogole slabo eMule dziala :( .



Przydalby sie jakis GUI jak w innym programie na Ami klasyczna... :P
[#3] Re: MLdonkey 2.5.22
przeciez masz gui do mldonkey, a jak nie chcesz uzywac GUI to masz zwsze jeszcze interfejs html z poziomu dowolnej przegladarki...
[#4] Re: MLdonkey 2.5.22

@Cargo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Ooo wlasnie od tej wersji to naprawde zaczelo dzialac. Jak tylko wrzucilem te wersje to od razu ruszyly rzeczy, ktore staly od miesiaca (albo i dluzej) i juz chcialem je wyrzucic. Naprawde ta wersja MLDonkey dostala kopa. Ja juz tylko tym sciagam. A co do GUI to ja sie juz tak przyzwyczailem do tego HTMLowego GUIa, ze nawet jakby powstal jakis normalny GUI do tego to nie wiem czy bym z niego korzystal. :) Wbrew temu co kiedys pisalem tego GUIa w przegladarce WWW naprawde da sie uzywac. Jest calkiem wygodny moim zdaniem. Zreszta znam kogos kto ma PC i tez tego uzywa w takiej postaci. :)



Mnie bardzo cieszy fakt, ze mldonkey potrafi sciagac tez z torrentow. Czasem ciezko go zmusic do tego zeby lyknal torrentowego linka i go dodal do listy sciaganych plikow ale jak juz zlapie to leci jak diabli. :)
[#5] Re: MLdonkey 2.5.22

@Cargo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Od 2.5.22 sieć edonkey jest o wiele lepiej obsługiwana niż to było wcześniej. Jest dokładnie tak jak pisze MDW w komentarzu wyżej.
[#6] Re: MLdonkey 2.5.22

@grxmrx, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


A ja nadal będę ubolewał nad tym, że sieć SoulSeek od wersji 2.5.20 nie jest wcale obsługiwana:(. Nie pozostaje mi nic innego jak używanie dwóch osłów (starszego tylko i wyłącznie do SoulSeeka).

Pozdrawiam.
[#7] Re: MLdonkey 2.5.22
Witam wszystkich :)

A nie lepiej przeportować DC++ na wszystkie AMIGI ????????

Osioł jest do bani dla tych co mają wewnętrze IP. A DC++ to tylko troche inny IRC i wszystko jest dostępne bo program jest za friko.

Wtedy i nawet Huba na Ami sie postawi jak ktoś ma lux łącze :P

Pozdro
[#8] Re: MLdonkey 2.5.22

@amigant, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Może nie tyle lepiej co byłoby miło. Jak masz czas to rób :) W innym wypadku pozostanie to tylko i wyłącznie pobożnym życzeniem.

MLdonkey w poprzednich wersjach obsługiwał publiczne huby DC, może jeszcze obsługuje (nie sprawdzałem). Wiem, że to nie jest dokładnie to o co ci chodziło.
[#9] Re: MLdonkey 2.5.22

@amigant, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


A nie lepiej przeportować DC++ na wszystkie AMIGI ????????



No oczywiście, że lepiej. Tak samo jak lepiej przeportować Mozillę zamiast rozwijać IBrowse, lepiej przeportwać OpenOffice niż Papyrusa. Tak samo lepiej mieć nowe auto niż kilkunastoletniego trupa. :) Poprostu przeportuj i już. :)



A ja i tak uważam, że MLDonkey jest jak na amigowe warunki świetny i naprawdę działa. Denerwuje mnie tylko problem Deeza :) (chociaż osobiście mnie on nie dotyczy) i to, że czasem ciężko dodać link torrenta. No a już na pewno ten MLDonkey jest duuużo lepszym rozwiązaniem niż używanie jakiegoś IMesha czy Kazaa na PC na których już naprawdę nic ciekawego nie ma. Nawet WebInterface polubiłem. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem