Komentowana treść: MiniShowText 2.0
[#1] Re: MiniShowText 2.0
Program fajny, moze na podstawie tego programu powstanie MultiShow, ktory bedzie posiadal taki interfejs jak MiniShowText :)
[#2] Re: MiniShowText 2.0

@Cargo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


To nie jest zly pomysl. To by bylo cos na ksztal MultiView tylko z ladniejszym frontendem.



GUI bardzo przypomina MSP, moze by polaczyc te dwa programiki?
[#3] Re: MiniShowText 2.0
nie doczytałem i nieopatrznie zassałem



....... a na klasika będzie?

[#4] Re: MiniShowText 2.0

@mcbarlo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Tak, o to mi wlasnie chodzilo ! :)
[#5] Re: MiniShowText 2.0

@mcbarlo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


GUI bardzo przypomina MSP - bo jak go rozrysowywalem na kartce dla Gucia to wlasnie wzorowalem sie na MSP :D
[#6] Re: MiniShowText 2.0

@R-Tea, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


a na klasika bedzie? - wersja dla AmigaOS4 jest w drodze, a ten system bedzie na klasika (jak ja nie lubie tego okreslenia!)
[#7] Re: MiniShowText 2.0

@SZAMAN, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Wolisz old-skool?
[#8] Re: MiniShowText 2.0

@SZAMAN, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Sorki za glupie pytanie.

A jakie programy sa w drodze z OS4 na MorphOS'a.

Wiem ze lezy ci aby dwie strony ze soba dobrze zyly.
[#9] Re: MiniShowText 2.0

@SZAMAN, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


wersja dla AmigaOS4 jest w drodze, a ten system bedzie na klasika (jak ja nie lubie tego okreslenia!)



czemu? IMHO bardzo przyjemne dla ucha słówko.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem