Komentowana treść: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie
[#1] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie
Trzeba jednak zauważyć, że nie wszyscy z naszego zestawienia na PPA liczą dla DistributedAmiga. Ja i jeszcze jedna osoba, która jest ode mnie wyżej w zestawieniu liczymy dla Distributed Pegasos Team, znajdujący się obecnie na zaszczytnym 691 miejscu .
[#2] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie
A ja zaprzestałem łamania RC5 jak znaleziono właściwy klucz. Poczekam na szybszy sprzęt i na nowy start łamania RC5.
[#3] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@kmilota, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Znaleziono klucz RC5-64 i po pewnym czasie rozpoczął się nowy konkurs RC5-72, który trwa od prawie 2 lat (611 dni). Więc nie wiem na co czekasz...
[#4] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@kmilota, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Znaleziono klucz RC5-64 i po pewnym czasie rozpoczął się nowy konkurs RC5-72, który trwa od prawie 2 lat (611 dni). Więc nie wiem na co czekasz...
[#5] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie
Ja chciałem pogratulować nowemu liderowi deez pierwszej pozycji którą piastowałem przez ileś tam dni. Nawet nie wiem ile to było... Może Ajuś to wybada on to obserwuje ;)



A więc deez GRATULUJĘ!



Ale to jeszcze nie koniec... ;)

[#6] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@PekDar, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


A więc deez GRATULUJĘ!


Dziekuję bardzo:D

Ale to jeszcze nie koniec...


Jasne, że to jeszcze nie koniec;).

Pozdrawiam.
[#7] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie
To sie dopiero nazywa "Zimna wojna". ))))
A nie mysleliscie o dwoch roznych rankingach dla MOS i AOS ???
))))))))))))))
Albo znaczki przy osobach na liscie na jakim sprzecie liczy. ))))

Pozdrawiam.
XaVeR
[#8] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@Grzegorz Kraszewski, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




no tak, lepiej ciasny, ale wlasny - na zaszczytnym xxx miejscu. Nie mam nic do Morphosa [BTW: dlaczego Pegasos, a nie Morphos team? - czy kawalek hardu jest wazniejszy od systemu ??), w ten sposob w wyniku kolejnej mini-schizmy obie druzyny co najwyzej zjada w rankingach [oczywiscie ta nowsza "podskoczy" -do momentu kiedy nastapi masa krytyczna ;)].



jak mawiaja rosjanie:

"Trzymajmy sie w kupie nie dostaniemy po d#pie" ;)
[#9] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@rolpho/d6, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8

Moze maja dosyc propagandy, ze Pegasos nie ma nic wspolnego z Amiga... Tak wiec zdecydowali - skoro nie ma, to nie....
[#10] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@rolpho/d6, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


[BTW: dlaczego Pegasos, a nie Morphos team? - czy kawalek hardu jest wazniejszy od systemu ??)



A dlaczego amigowy team nazywa sie Distributed Amiga a nie Distributed AmigaOS? ;)
[#11] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@PekDar, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Może Ajuś to wybada on to obserwuje


Nie no - aż tak dokładnie to tego nie obserwuję. :)

Hmmm, może zacznę prowadzić pamiętnik RC5... :D ;)
[#12] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@Grzegorz Kraszewski, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Ja i jeszcze jedna osoba, która jest ode mnie wyżej w zestawieniu liczymy dla Distributed Pegasos Team, znajdujący sić obecnie na zaszczytnym 691 miejscu




Dobra - w następnym zestawieniu wypadacie. :P

Żartuję oczywiście. :)

Ale dzięki za przypomnienie - następnym razem pomyślę zanim wysnuję jakąś analizę.
[#13] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@rolpho/d6, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


jak mawiaja rosjanie:

"Trzymajmy sie w kupie nie dostaniemy po d#pie"




A moze mawiali:

"Trzymajmy sie w kupie, kupy nikt nie ruszy"? ;)"
[#14] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@marcik, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10




nie znam pomyslodawcy, ale jak golym okiem widac - "Amiga" i "AmigaOS" to fonetycznie prawie jeden pies (tudziez "Amiga" potocznie tez dziala jako nazwa systemu) tymczasem "Pegasos" i "Morphos" nie. Zatem ziomusie liczacy RC-xx "reklamuja" skrzynke a nie idee ;). Nazwa ekipy np. "Distributed A1 (a moze uA1?)" lub "Distributed 486" wyglada dosyc zabawnie, nieprawdaz ;) ?
[#15] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@rolpho/d6, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Dlaczego oddzielny team? Kaczuś już odpowiedział. Ekipa spod znaku OS4 bez przerwy powtarzała mi, że Pegasos to nie Amiga i ja się z tym... zgadzam. Więc konsekwentnie skoro jestem za Pegasosem, to co mnie jakaś Amiga obchodzi? A co do tego czemu Pegasos a nie MorphOS - osiągi w RC5 daje sprzęt a nie oprogramowanie. Dzięki Pegasosowi mogę dziennie przeliczyć więcej bloków (przy 1 GHz) niż dowolna jednoprocesorowa maszyna na niekręconym x86. Nawet Pentium 4 z zegarem 3,6 GHz nie daje rady (AMD póki co też nie, chociaż oni są bliżej...).
[#16] Re: Distributed Amiga - lipcowe zestawienie

@Grzegorz Kraszewski, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15




;) nie czuje sie na silach by wyrokowac, czym jest Pegasos, zwazywszy, ze go nie uzywam. Co do "Distributed Peg." to widac, ze raczej -niestety- nie ma sie czemu dziwic (?) jak widac, i tylko pusta reflexja pozostaje, iz wojna nikomu nie sluzy.

Z druga czescia wypowiedzi tez nie sposob sie nie zgodzic [co cieszy], aczkolwiek -subiektywnie ofcoz- bedac na miejscu "wynalazcow" tej ekipy zastanowilbym sie nad tym, czemu (komu?) chce przyniesc chwale...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem