Komentowana treść: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?
[#1] Re: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?
Cannon Fodder na komórkę? Rewelacja. Szkoda tyklo, że nie poprawią swojej starej gierki tak, aby uruchamiała się na kartach graficznych. Od razu kupiłbym taką gierkę.
[#2] Re: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?
Cannon Fodder na komorke ? W ta gre bez myszki ciezko bedzie sie grac. I rowniez marze o wersji na karte gfx albo wersji OS4.0 :), to jedna z najlepszych gier.
[#3] Re: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?
Proponuję odwiedzić tą stronę żeby przekonać się że rodzimi programiści też potrafią.
[#4] Re: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?

@Sylwester, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Szkoda ze prace nad gra Kontakt zostaly przerwane. Zapowiadala sie bardzo obiecujaco.

[#5] Re: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?
Na komorce nie bedzie tak zle grac w cannon fodder, ja na noki 7650 mam emulator segi genesis i gram na nim wlasnie w cannon foddera i nie narzekam.

Na poczatku tylko bylo troche ciezko, ale po jakichs 3-4 misjach sie przyzwyczailem i teraz gra mi sie calkiem fajnie.

Jakby ktos potrzbowal to emulator zwie sie "Picodrive" polecam kazdemu z nokia s60.
[#6] Re: Sensible Soccer i Cannon Fodder na... "komórki"?


co wy z tym cannon foderem... ludzie swos na komure... pierwszy raz mam pretekst zeby sobie kupic telefon komurkowy a wy o cannon foderze no ludzi jak tak mozecie, i wy sie amigowcy nazywac ;) (to tak w dowcipie wiem ze tak) swos ultras koszecin
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem