Komentowana treść: Koniec MOA
[#1] Re: Koniec MOA
... i pominęli mnie w tym spisie, choć nawet "wykreowałem" Danowi

taki button
[#2] Re: Koniec MOA
a ja nic o tej stonie nie wiedziałem :(

ale bieda.... buuu :( szkoda! dopisałbym swoją.
[#3] Re: Koniec MOA

@Apis, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Historia przeca wiele razy nam pokazywala, gdzie nas maja "zachodni" sojusznicy ;);)



Wyrypie tegoz banera, jesli łaska, coby w ulamku promila zachowac kulturowe dziedzictwo :)
[#4] Re: Koniec MOA
No dobra, serwis zamkniety, ale dlaczego? Bez podania jakiejkolwiek przyczyny?
[#5] Re: Koniec MOA

@reactor, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4

Brak czasu, pieniędzy, motywacji, lub wszystkie razem - wybierz co
chcesz i masz odpowiedz...
[#6] Re: Koniec MOA

@rolpho/d6, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3
Skoro serwis zamknięty - nie ma o czym mówić.... Dwie inne "moje" strony - dodane dużo później - figurują w tym co pozostało po MOA; dlatego zżymam się, że www.apisvideo.of.pl nie ma...

[#7] Re: Koniec MOA

@reactor, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Dan Gibson ostatnio prowadził ten serwis prawie jednoosobowo. Zgłaszano dużo stron i nie wyrabiał już z przejrzeniem i opisaniem każdej przed dodaniem do bazy . Od października 2002 nie ocenił żadnej z nowo dodanych stron (wiem, bo sam dodałem dwie w tym czasie). Korespondowałem tez z nim w sprawie "oficjalnego" przekazania zamieszczonego wyżej buttona do MOA, bo bardzo mu się podobał... No cóż, Amiga schodzi do podziemia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem