Komentowana treść: Komentarz do testu A1
[#1] Re: Komentarz do testu A1
I po raz kolejny autor pokazał, iż nie jest jakimś tam rulezowcem i mitomanem. Konkretny człowiek. A już myślałem że takich nie ma przy amigaos4...

Szacuneczek.
[#2] Re: Komentarz do testu A1

@MinisterQ, post #1

"Producent i dystrybutorzy nie chcą, aby doszło do takiej sytuacji, że po wejściu na rynek nowego modelu zostaną ze starą wersją, której prawdopodobnie nikt by już nie kupił" - hehe, tak samo bylo za czasow commodore.

[#3] Re: Komentarz do testu A1
Skoro autor nie czyta amigowych site'ów i list to skąd wziął te cytaty?
[#4] Re: Komentarz do testu A1

@Jacek Rzeuski, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Napisał, że się nie udziela, co raczej nie jest synonimem słowa "czytać".
[#5] Re: Komentarz do testu A1
Znowu mogę napisać-merytorycznie OK. I nie ma bluzgów :)
[#6] Re: Komentarz do testu A1
Ja mam pytanie do ludków od ASO4,

Skoro i tak binarki pod ppc nie działają, i wszystko trzeba robić na nowo pod ppc, to czy nie można było

robić tego systemu od początku porządnie?

I z np ochroną pamięci dla programów pod ppc?

[#7] Re: Komentarz do testu A1

@MinisterQ, post #1

HiHi :)



okna przesuwają się bardzo dobrze ale tylko w trybie SIMPLE, włączanie tryb SMART w obecnej wersji systemu mija się z celem. Powstaje efekt jakby przesuwać okienko w Windowsie XP na Pentium 200MMX
[#8] Re: Komentarz do testu A1

@woluzjan, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Może i można było, ale jeśli chodzi o ochronę pamięci to nie raz pisano (tysiące razy, aż do znudzenia), że ochrona pamięci w przypadku AmigaOS oznaczałaby odcięcie się od starego oprogramowania, czyli tego które było napisane i skompilowane dla AmigaOS 3.x i starszych.
[#9] Re: Komentarz do testu A1

@grxmrx, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


A nie można tak jak na macu?

Pod Mac OS X programy pod stary system mają swoje środowisko i jak się to środowisko wywali, to tylko programy pod stary system mają problem.

A nie może być tak jak pod windows, że programy 16 bit mają swoje środowisko i jak się to środowisko wywali, to tylko programy 16 bit mają problem. A najlepiej żeby się dało wybierać tak jak pod windows czy się chce program 16 bit w nowym środowisku, czy może być to co już jest.



[#10] Re: Komentarz do testu A1

@woluzjan, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Oczywiście, że można, ale MacOSX i Windows to inne światy, inne pieniądze, więcej programistów, pieniędzy, rąk do pracy.

Z takimi pieniędzmi to nie tylko takie cuda byśmy mieli zapewne ;)
[#11] Re: Komentarz do testu A1

@woluzjan, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Mozna. Nazywa sie to MorphOS :). Obecnie jest tylko warstwa A-Box, kompatybilna z 3.x, a w blizej nie okreslonej przyszlosci bedzie Q-Box, pozbawiony ograniczen 3.x. Ale kto wie kiedy sie ukaze MOS z Q-Boxem...
[#12] Re: Komentarz do testu A1

@Marcin \\\\\\\\\\\\\\\'Morgoth\\\\\\\\\\\\\\\' Kurek, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Ale przynajmniej w ogóle JEST smart. ;)

Może znajdą jakiegoś magika który wyczaruje coś szybszego w tym temacie. ;)
[#13] Re: Komentarz do testu A1

@marcik, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Tak, tyle że obecnie dla użytkownika nie ma różnicy. Zwiecha A-Boxa == restart Pegaza. Quark może sobie i działa dalej po padzie A-Boxa, tylko po co, i komu? ;)
[#14] Re: Komentarz do testu A1

@MinisterQ, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Z tego co zauwazylem nawet jak zawiesi sie caly system t mp3 mi prawie zawsze dalej graja. Zegarek na belce stoi, mysza sie nie da ruszy, a np3 graja jakgdyby nigdy nic. Wiec jednak 'cos' sie nie zawiesza. :)
[#15] Re: Komentarz do testu A1

@mcbarlo, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


Heh, to Ty prawdziwych zwieszek Pegaza chyba nie widziałeś. ;) :D
[#16] Re: Komentarz do testu A1

@MinisterQ, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Widzialem, ale tylko jak uzywalem swoich dziel. ;)
[#17] Re: Komentarz do testu A1

@mcbarlo, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Ach ty brzydalu - czyli znaczy sie moich dziel nie uzywasz :P
[#18] Re: Komentarz do testu A1

@Kaczus, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


Tak po prawdzie to chyba nie albo nieswiadomy jestem. ;) Ale probowalem kiedys i sie nawet nie zawiesilo... nie to co moje. ;)
[#19] Re: Komentarz do testu A1

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12




LOL ;)
[#20] Re: Komentarz do testu A1

@Marcin \'Morgoth\' Kurek, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19


Ten się śmieje... ;)

Ja tam bym sprawy nie przesądzał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem