Komentowana treść: Zakończenia gier
[#1] Re: Zakończenia gier
Wielka szkoda, że te zakończenia nie są np. jakimiś animacjami. Takie suche screenshoty nie przedstawiają tego, co można było naprawdę zobaczyć.
[#2] Re: Zakończenia gier
IMHO to bardzo dobrze. Czasami taka zajawka może zmotywować, i samemu zechcemy obejrzeć jak to było naprawdę...
[#3] Re: Zakończenia gier
...co oczywiście absolutnie nie znaczy że uważam za godne prawdziwego gracza aby wogóle oglądać takie "trailery" zakoczeń. Absolutnie nie!
[#4] Re: Zakończenia gier
...chodziło mi o te mnóstwo zaskoczeń jakie dostarczy ci obejrzenie zakończeń :)

[#5] Re: Zakończenia gier

@Shoonay, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


A co, jeśli ja już niektóre gry ukończyłem i wiem "jak to było naprawdę"? Chciałem sobie pooglądać znowu kilka zakończeń, bez konieczności przechodzenia gry (tych których nie przeszedłem, nawet nie otwierałem, żeby sobie zabawy nie zepsuć), a tu klapa. Takie obrazkowe outro z Another World wiele traci. O braku dźwięku nie wspominając.


Ale za to przynajmniej materiał na tapety jest :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem