Komentowana treść: OS4Depot - nowości
[#31] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


Hehehe masz jakies kompleksy. To ze cos jest na Mosa to na OS4 ma tego nie byc ??



Gdzie tak napisalem?



Najpierw twerdzice ze cos jest nie przydatne



Czy ja mam rozdwojenie jazni? Gdzie twierdze, ze sa nieprzydatne (choc w sumie loccounter do najprzydatniejszych nie nalezy ;))?



jak okazuje sie ze ukazaly sie porty przydatne to ze to jest na MOSa i tak nonstop.



Do znudzenia - takie porty robi sie mechanicznie. Nie podwazam przydatnosci STLport czy Expata.



Czemu caly czas twierdzisz, ze OS4 ma zaskoczyc czyms



Bo przez ponad dwa lata na wszysktich portalach zwiaznych z OS4 byla taka propaganda? Jak bylo to powtarzane do znudzenia i wielkrotnie slyszalem zapewnienia w tym temacie, to chyba normalne, ze staram sie teraz to zweryfikowac?



narazie nawet jeszcze nie ma wersji ostecznej.



Naklejenie stickera "done" zmieni duzo w tej materi? Nie wiem czemu, ale jestem sceptyczny.



A MOS jest juz tyle czasu na rynku kiedy siegaja poczatki MOSA ?? Kiedy byla wersja beta jego ??



A co ma do rzeczy? Przyklady portow MOSowych przytoczylem tylko po to, aby ukazac prostote takich portow.
[#32] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #29

W odpowiedzi na komentarz #29


Naprawde masz kompleksy



Jak bede chcial sie dowiedziec czegos na temat moich kompleksow to wybiore sie do psychiatry. Wiec prosilbym o zakonczenie wycieczek osobistych pod moim adresem.



czy ktos sterdzil ze port Expat to sukces ??



Takie wrazenie odnioslem z Twojego komentow w ktorym stwierdziles ze informacja o tak waznym porcie zostala pominieta (dodajac odrobine teorii spiskowej slowami "ciekawe dlaczego"). Jesli to nadinterpretcja slow to przepraszam.
[#33] Re: OS4Depot - nowości

@marcik, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31




Gdzie tak napisalem?

Mozna wywnisokowac z twoich wypowiedzi dorabiasz sobie ideologie, gdzie jest napisane ze przeportowne programy to sukces ??



Do znudzenia - takie porty robi sie mechanicznie. Nie podwazam przydatnosci STLport czy Expata.



No wlsnie gdze bylo napisane w tym info ze porty te to sukces i ze ich porty byly ciezkie ??



Bo przez ponad dwa lata na wszysktich portalach zwiaznych z OS4 byla taka propaganda? Jak bylo to powtarzane do znudzenia i wielkrotnie slyszalem zapewnienia w tym temacie, to chyba normalne, ze staram sie teraz to zweryfikowac?



A ja nonsto widzlem wypowiedzi mosowcow ze OS4 wogole sie nie pojawi.





Naklejenie stickera "done" zmieni duzo w tej materi? Nie wiem czemu, ale jestem sceptyczny.



Nie potrafisz rozroznic bety od wersji ostatecznej ??



A MOS jest juz tyle czasu na rynku kiedy siegaja poczatki MOSA ?? Kiedy byla wersja beta jego ??



A co ma do rzeczy? Przyklady portow MOSowych przytoczylem tylko po to, aby ukazac prostote takich portow.




Ma do rzeczy i to bardzo duzo. Wszytko przyjdzie z czasem i porzadne aplikacje tez.
[#34] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33


No wlsnie gdze bylo napisane w tym info ze porty te to sukces i ze ich porty byly ciezkie ??



Takie odnosze wrazenie z Twoich wypowiedzi. Ale ok, widze ze i z mojej i z Twojej strony zaczyna sie pojawiac wiecej domyslow, wiec ta czesc proponuje zakonczyc.



A ja nonsto widzlem wypowiedzi mosowcow ze OS4 wogole sie nie pojawi.



Ja przypominam sobie jedynie wypowiedzi przeczace optymistycznym teza Hyperionu o wydaniu OS4 w 6 miesiecy, ktore jak widac nie minely sie z prawda. A BTW to Ty twierdzisz, ze go nadal nie ma.



Nie potrafisz rozroznic bety od wersji ostatecznej ??



Widzialem duzo programow w wersji beta lepszych od programow w wersjach ostatecznych i vice-versa, wiec oznaczenia do mnie nie przemawiaja. A jakos nie widze, co mogloby spowodowac, ze wersja finalna OS4 spowoduje nagly naplyw programow. W koncu teraz jest dostepna wersje Developer Pre-Release, wiec developerzy maja juz system i nie maja na co czekac.



Ma do rzeczy i to bardzo duzo.



Czemu na sile wciskasz do tej dyskusji MOSa?



Wszytko przyjdzie z czasem i porzadne aplikacje tez.



Jest to poparte jakimis realnymi argumentami?
[#35] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23

To dziwne, bo jeśli się nie mylę te biblioteki _musza_ mieć takie same
api, co innego z implementacja, ta w gcc z którą się spotkałem,
rzeczywiście jest żenująca... To będzie miało wpływ na szybkość
działania, a nie na możliwość kompilacji - no przynajmniej w teorii :P
[#36] Re: OS4Depot - nowości

@Kaczus, post #35

W odpowiedzi na komentarz #35




STLPort podbno jest szybysz i pozbawiony jakis bledow, przynijij tak twierdza ludzie od OGRE :)
[#37] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36

Czyli to co napisalem powyzej :) Jest lepiej napisany co chyba nie
jest trudne, bo stl z gcc (defaultowy) ssie. Co wlasnie oznacza, ze
nie jest problem z kompilacja, a szybkoscia dzialania najwyzej i nic w
tym dziwnego bo naprawdę uzywanie stl-a z gcc to pomylka....
[#38] Re: OS4Depot - nowości


Wlasnie nie wiem nie uzywam GCC ale kompliatorow M$ tutaj implementacja STL tez nie najlpsza nie wiem jak z predkoscia dzialana ale jakos przywyczilem sie tej implementacji :P
[#39] Re: OS4Depot - nowości

@marcik, post #34

W odpowiedzi na komentarz #34


Takie odnosze wrazenie z Twoich wypowiedzi. Ale ok, widze ze i z mojej i z Twojej strony zaczyna sie pojawiac wiecej domyslow, wiec ta czesc proponuje zakonczyc.



O.k, zostawmy to.



Ja przypominam sobie jedynie wypowiedzi przeczace optymistycznym teza Hyperionu o wydaniu OS4 w 6 miesiecy, ktore jak widac nie minely sie z prawda. A BTW to Ty twierdzisz, ze go nadal nie ma.



To byla nierealistyczna data. Lecz Nie zapomniaj ze i MOSTeam teraz wali w ch.



Widzialem duzo programow w wersji beta lepszych od programow w wersjach ostatecznych i vice-versa, wiec oznaczenia do mnie nie przemawiaja. A jakos nie widze, co mogloby spowodowac, ze wersja finalna OS4 spowoduje nagly naplyw programow. W koncu teraz jest dostepna wersje Developer Pre-Release, wiec developerzy maja juz system i nie maja na co czekac.



Nie wszyscy develeoprzy maja system to przeciez oczywiste :)

Przykladowo ja bym chcial dostac to musil bym kupic A1.



Czemu na sile wciskasz do tej dyskusji MOSa?



To chyba bylo pytanie retoryczne.



Jest to poparte jakimis realnymi argumentami?



Logicznym rozumowanim im dluzej system na rynku tym wiecej programow sie na niego ukazuje :)
[#40] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


To byla nierealistyczna data. Lecz Nie zapomniaj ze i MOSTeam teraz wali w ch.



Wali, ale co to ma do OS4?



Nie wszyscy develeoprzy maja system to przeciez oczywiste. Przykladowo ja bym chcial dostac to musil bym kupic A1.



Wiekszosc "napalonych" osob ma juz IMO. Wiele wiecej ich raczej nie naplynie, bo wielu amigowcow juz raczej nie zostalo.



To chyba bylo pytanie retoryczne.



Dyskusja caly czas toczy sie na temat OS4. Tworcy i wiekszosc userow nie przejawia zainteresowania w MOSie. Wiec on ma do OS4? Ewentualne niedorobki beda tlumaczone "bo MOS jest zly"?



Logicznym rozumowanim im dluzej system na rynku tym wiecej programow sie na niego ukazuje



Im system lepszy i lepiej wypromowany, tym wiecej sie programow na niego ukazuje. Samo bycie na rynku wiele nie zdziala. A obecnie OS4 w tej materi nie wypada zbyt rozowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem