Komentowana treść: Wywiad z Ronem Gilbertem
[#1] Re: Wywiad z Ronem Gilbertem
ech, a po polsku nie ma? ;)
[#2] Re: Wywiad z Ronem Gilbertem

@Valwit, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1

To kwestia MDW! Nie odbieraj mu pracy!!!
[#3] Re: Wywiad z Ronem Gilbertem
a to ja nic nie powiedzialem :)
[#4] Re: Wywiad z Ronem Gilbertem

@Kaczus, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Hehehe. :)



A wyobraź sobie, że ja od października idę na (chyba jakiś bardziej intensywny) kurs angielskiego. :D I mówię to całkiem serio. Poprostu doszło do tego, że duużo bardziej potrzebny jest mi angielski niż polski i czuję się nie tylko jak analfabeta ale wręcz jak głuchy, ślepy i niemowa. To już nie jest kwestia wstydu, czy tego, że wypadałoby. To absolutna konieczność. Gdyby dzisiaj dało się zamienić znajomość polskiego na znajomość angielskiego to nie zastanawiałbym sie nawet sekundy. Jeżeli mam jeszcze kilka lat żyć na tym świecie to jakiegoś w miarę sensownego porozumiewania się po angielsku muszę się nauczyć. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem