Komentowana treść: ACP - zmiana profilu
[#1] Re: ACP - zmiana profilu
A szkoda, lubilem te ich amigowe (lub nie ;]) njusy z jajem :] Coz... o scenie tez bede chetnie czytal. Chociaz rozumiem tez ze nie chodzi o scene wylacznie amigowa, ale takze blaszana i inne... Poza tym portal ACP od lat ma dosc powazny design graficzny, ktory do coraz bardziej jajcarskich njusow coraz mniej pasowal. Do portalu traktujacego o Scenie nie pasuje IMHO juz wcale :] Zreszta wszystko przed ownerami ACePa;] Wiecie, oni chyba wlasnie przezywaja druga (n-ta?) mlodosc :] I dobrze, tylko zeby za trzy tygodnie nie bylo na ACP njusa o kolejnej zmianie tematyki...

Jescze zdanko: Tak sobie mysle ze wlasciwie jesli dotrzymaja slowa i bedziemy miec Polski Portal Scenowy (PPS?;]) to wypelnia pusta poniekad nisze :] Tylko zeby o Amidze nie bylo coraz mniej.
[#2] Re: ACP - zmiana profilu


I tak PPA rulez! ;) ten nius niech bedzie okazja dla mnie, aby podziekowac wszystkim tworzacym PPA. Pamietam jak ten portal zaczynal, jak sie rozrastal...a teraz stal sie jedynym powaznym portalem Amigowym - rzeczowym, bez zadnej dystkryminacji czy uprzedzen. Dziekuje chlopaki!
[#3] Re: ACP - zmiana profilu
Mamy bardzo prężnie działające amigowo-pegasosowe PPA więc płakać nie ma co z powodu zmiany profilu ACP. To nawet chyba lepiej żeby się pojawiały często newsy scenowe niż tylko od czasu do czasu amigowe.



A co myślicie o reakcji exec.pl na zmianę profilu ACP? Mam na myśli ten banerek z tekstami:



Wczoraj o Amidze

Dzisiaj o Amidze

i jutro też o Amidze

eXec.pl

Amigowy Serwis

nie chorągiewka




I żeby było jasne - tylko pytam, nie krytykuję.
[#4] Re: ACP - zmiana profilu
A mi wydaje sie to jakims zartem :) No i coz to za ironia losu, ACP zmienia tematyke na ami-scenowa, w momencie kiedy owa ami-scena praktycznie juz nie istnieje... kilka lat temu mogli o tym pomyslec.



Druga refleksa jest taka, ze PPA dzieki sumiennej i rzetelnej pracy swojego zespolu i bardzo czestym auktualnienom juz od dluzszego czasu stal sie tym glownym amigowym portalem. I fakt zmiany profilu przez ACP to potwierdzenie tych slow.



[#5] Re: ACP - zmiana profilu

@MDW, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Po czym wnosisz, że to ma jakikolwiek związek? Może po prostu właściciel portalu eXec chciał podkreślić swoją bezwarunkową miłość do Amigi? Mnie to raczej przypomina napisy na murach "Widzew forewer" czy "Z Lechem do śmierći" (pisownia zamierzona).
[#6] Re: ACP - zmiana profilu

@slayer/appendix, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


To nie jest żart, raczej próba ożywienia portalu. Gdyby amiscena nie istniała, to nikt by nie wysyłał njusów i nie komentował, prawda? Co do drugiej kwestii masz rację. ACP nie może konkurować z PPA ilością i szybkością publikacji informacji. Tutaj njusy pojawiają się w weekendy, święta, wakacje, do południa i w nocy. Życzę PPA, żeby dalej się rozwijało, a jego redaktorzy mieli wciąż tyle czasu i ochoty do działania.
[#7] Re: ACP - zmiana profilu

@Fei, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


A jakoś tak się zasugerowałem tym, że ten baner pojawił sie w tym samym czasie co ogłoszenie o zmianie profilu ACP. Możliwe, że się mylę i rzeczywiście jest to tylko taka normalna mała amigowa demonstracja siły. Trochę jest to podobne do tego ich "cytatu miesiąca". :) No ale oczywiście trudno byłoby się czepiać załogi exec.pl - wolno im. To, że są ciągle z Amigą (tą prawdziwą - z właściwą nazwą) to akurat prawda.
[#8] Re: ACP - zmiana profilu

@MDW, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Możliwe, że się mylę

Nie, nie mylisz sie. Wielu podziela Twoje zdanie.
[#9] Re: ACP - zmiana profilu

@Fei, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Byłoby fajnie, gdyby owe uscenowienie ACP choć trochę postawiło na nogi coś, co amisceną w tej chwili jest już praktycznie tylko z nazwy, nostalgii i zamiłowania do C2H5OH (a to już przede wszystkim ). Ale pomarzyć przecież zawsze można.
[#10] Re: ACP - zmiana profilu
no nareszcie ACP padlo, hura :D
[#11] Re: ACP - zmiana profilu
Oni już od dawna nie zajmują się Amigą (czego dowodem mogą być ich głupawe ankiety w stylu "Co robisz gdy pada deszcz?").

Ciekawe ilu redaktorów ACP ma jeszcze Amigę?
[#12] Re: ACP - zmiana profilu

@amigafan, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Ciekawe ilu redaktorów ACP ma jeszcze Amigę?

Maja wszyscy! ...w du..ie ;)
[#13] Re: ACP - zmiana profilu
A czy ktoś jeszcze pamięta stare (nie)dobre czasy, kiedy w ACP umiłowanie do PC, nieprawdopodobne chamstwo, ciągłe prowokacje i bezdenna głupota jego redaktorów (o wielu userach nie wspominając) dosłownie porażała? Choć od dawna było tam dość znośnie, jestem bardzo ciekawy jak to teraz zacznie wyglądać pod rządami tzw. pijackiej sceny...
[#14] Re: ACP - zmiana profilu

@amigafan, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Oni już od dawna nie zajmują się Amigą (czego dowodem mogą być ich głupawe ankiety w stylu "Co robisz gdy pada deszcz?").




Porażająca logika. Jak w tym dowcipie: "Masz akwarium? Nie? To jesteś pedałem!



Ciekawe ilu redaktorów ACP ma jeszcze Amigę?




Żaden (bo przecież Pegasos to nie Amiga), wszystkie padły.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem