Komentowana treść: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?
[#1] Re: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?
No wygląda to tak nawet "dzisiejszo". Ciekawe czy coś z tego wyjdzie... No i jeżeli wyjdzie to kiedy wyjdzie... :)
[#2] Re: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?
Byłaby pierwsza killer_app ;)
[#3] Re: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?

@soy, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Hehehe. ;)



A tak na serio to nie pierwsza. Takich wiekszych rzeczy jest przeciez kilka. PageStream, ProStationAudio, BurnIT3, bedzie Blender, Papyrus, SoundTool. Klejki, Heretici i inne Wipeouty tez chodza fajnie (te gry sa wiecznie zywe;)).Poza tym milo poogladac chocby produkcje Mawi dla Pegasosa. Dzisiaj niemale znaczenie maja odtwarzajki filmow, a FroggerNG i MPlayer radza sobie bardzo dobrze jak na amigowa platforme. Sa tacy co dlatego kupili Pegaza. :D Na pewno GoldED/MorphED jest czyms wartym uwagi (chociaz to akurat nie tylko dla MOSa). Jak ktos maluje to fxPaint moze byc ciekawy. Z przyczyn ideologicznych o ImageFX nie wspominam, bo przysiegalem niszczyc ten program na kazdym kroku. ;) Aaa - z gier to jest jeszcze ta Knights & costam. Popatrzylem na wersje demo i podobala mi sie bardzo. Naprawde gra na poziomie. Oczywiscie ewidentnie niepolska cena sprawia, ze pelnej wersji w zyciu nie zobacze. Ale ja akurat i tak nie grywam wiec jakos to przezyje. :P Dla mnie taka killer_app jest chocby TinyGL czy SDL. Na Amidze zarowno GL jak i SDL byly srednie, a tu to juz ma sens (i sie rozwija).



Jednak wszyscy i tak czekaja na ta najwazniejsza killer_aplikacje. Na krola killer_appczyli MorphOS 1.5. To wlasciwie nie jest aplikacja ale na pewno powod dla ktorego kupuje sie Pegasosa. :) Niestety znam coraz wiecej osob, ktore juz calkiem zwatpily w to, ze cos takiego kiedykolwiek zostanie puszczone w swiat. :( Ja sklaniam sie ku teorii, ze w tym roku tego nie bede mial i wszystko wskazuje na to, ze tak rzeczywiscie bedzie. To jest diabelnie dolujace... Do konca swiata nie zrozumiem dlaczego nie mozna byloby pozbierac tego co juz jest zrobione, zrobic test (chociaz i tak to wszystko jest juz dokladnie przetestowane) i wypuscic 1.5. Gorsze niz 1.4 nie bedzie na pewno. :) No i oczywiscie kontynuowac prace ale juz pod szyldem 1.6. :)



No ale odlecialem od tematu...
[#4] Re: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?

@MDW, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Ja najwięcej ciąłem w Lotusa, więc miło byłoby ujrzeć w końcu jakieś wyścigi. Tym bardziej, że oprawa jest całkiem całkiem.
[#5] Re: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?

@soy, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Jakby to jeszcze kumalo jakas kierownice to bylby calkiem luksus. Jazda na klawiszach to 20% przyjemnosci. :( Tylko czy pod MorphOS w jakikowliek sposob daloby sie dobrac do takiej kierownicy? :)
[#6] Re: Virtual Grand Prix 2 dla AmigaOS/MorphOS?
Na AmigaMeeting chciałem aby Matay zarzuciło VGP na Pegaza i uruchomiło ale nie dało rady się zainstalować
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem