Komentowana treść: Sterownik bezprzewodowej karty Ethernet
[#1] Re: Sterownik bezprzewodowej karty Ethernet
no wreszcie cos sie rusza w kwestii wifi :)
[#2] Re: Sterownik bezprzewodowej karty Ethernet
Czy pod Pega/MOSa jest rowniez taki sterownik ?
[#3] Re: Sterownik bezprzewodowej karty Ethernet
To wspaniała wiadomość!!! Może ktoś z Was już testował te stery? Mam kartę Orinoco Gold, ale nie mam katowki :( ktora jest strasznie droga... Ciekaw jestem czy z Mediatorem (katy pci) też by działały?



Swoja droga pisanie sterow to chyba czarna magia - wybitnie trudne zadanie pod wzgledem technicznym, skoro tak malo jest sterownikow, chociazby do kart graficznych.



Szukalem kiedys w polskim necie info o pisaniu sterownikow do kart graficznych - nie ma zadnych kursow pisania sterownikow ;)
[#4] Re: Sterownik bezprzewodowej karty Ethernet

@Robert Jackowski, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Tak, nie dość, że producenci kart często nie udostępniają w ogóle odpowiedniej dokumentacji do swoich wyrobów to jeszcze autorzy amigowych systemów tak robią (np. CGX czy P96) albo utrudniają do nich dostęp (np. Mediator).



A co do umiejętności programisty to fakt, że musi on potrafić dużo więcej niż ktoś kto ma napisać jakąś aplikację. Kursów nie ma z tego względu, że pod każdy system sterowniki pisze się inaczej, więc najpierw trzeba zgłębić dobrze budowę systemu operacyjnego a jak już ktoś tego dokona to i bez kursu się obejdzie mając odpowiednią dokumentację od hardware, które ma oprogramować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem