Komentowana treść: fYaNICA 11 - zdjęcia i filmy
[#1] Re: fYaNICA 11 - zdjęcia i filmy
heh strona po wegiersku, a jedyne slowo jakie potrafie po wegiersku to Ikarus :P
[#2] Re: fYaNICA 11 - zdjęcia i filmy
Tam sie odbywalo cos poza pokazem pan bez majtek? :) Jakbym wiedzial wczesniej, ze to jest tego typu impreza to sam bym pojechal. :P Uwazam, ze druga pani powinna miec motylki w miejscach gdzie pierwsza miala boingi. To by troche zintegrowalo srodowisko. Na niektorych fotkach "integracja" obu pan jest bardzo wyrazista i przemawia do wyobrazni. Niejeden walczacy rulezowiec przekonalby sie do integracji gdyby mu ja w ten sposob pokazac. :P
[#3] Re: fYaNICA 11 - zdjęcia i filmy

@Cargo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Poprawiłem odnośnik. Trzeba wybrać party 11, a następnie pole Party kepek to są zdjęcia, a Party videok filmy. Kolumna Kepek szama mówi o ilości zdjęć, a Videok szama o ilości filmów nadesłanych przez jednego człowieka (Keszitette). Kolumna Oldalak to podstrony zawierające filmy lub zdjęcia. :D


Mam nadzieję, że się nie pogubicie.:)


P.S. To fajny język jest!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem