Komentowana treść: Papyrus Office już w sprzedaży
[#1] Re: Papyrus Office już w sprzedaży
A gdzie jest wersja demo?
[#2] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


"When it's done"? ;)
[#3] Re: Papyrus Office już w sprzedaży
Wlasnie brak DEMO to lipa...
[#4] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Fei, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Za dwa tygodnie ! (R)
[#5] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Jest na PC przecież :P
[#6] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Jacek Piszczek, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


A gdzie mozna dostac PC zeby przetestowac Papyrusa?
[#7] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Jacek Piszczek, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Na PC jest OpenOffice. Jakby lepszy i jakby za darmo ;).
[#8] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Fei, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


chcesz to wyśle Ci wersje na 68K.
[#9] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Jacek Piszczek, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Nie posiadam PC.
[#10] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Krucafix, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Wersję 68k czego?
[#11] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Cargo, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


no niby Download jest, tyle że nieaktywne, ale chyba po to dali dział Download żeby jakieś demo tam w końcu wrzucić.

ale qrde mogliby teraz przynajmniej jakieś skrinszoty wrzucić, bo jak na razie to widzę tam tylko obrazki z win$(R).
[#12] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@grxmrx, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


a ja posiadam PC X(tended)T(echnology). proszę o demko Papyrusa na priv, bo na mojej A500 to nie pójdzie
[#13] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@R-Tea, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11




http://www.titan-computer.com/ami/papyrus/shots.html
[#14] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@baderman, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


no, qrde powiem że to robi wrażenie!

jeśli to działa tak jak wygląda, to ten Papyrus wart jest swojej ceny.
[#15] Re: Papyrus Office już w sprzedaży
No nareszcie. :) Oprocz ceny (wysokiej tylko dla krajow trzeciego swiata takich jak Rumunia, Polska, Czeczenia) i braku wersji demo martwi mnie koszmarne wrecz skalowanie fontow. Przeciez na to nie mozna patrzec nie mowiac o robieniu czegokolwiek! Mam nadzieje, ze to sa jakies stare screenshoty i w pelnej wersji fonty sa ladnie skalowanymi antialisowanymi TrueType'ami.



Co jest, ze na platformach amigowych zawsze sa problemy z tymi wektorowymi fontami... Obsluga TTF w MOSie 1.4 BARDZO mocno niedorobiona, w PageStreamie tez trudno cokolwiek pisac, bo fonty postscriptowe i intelli koszmarnie sie skaluja na ekranie, WordWorth nie antialiasuje fontow, AmigaWriter tak ale znow jest problem ze polskimi znakami. Tak naprawde fajnie to chyba tylko dzialaja programy, ktore korzystaja z TTEngine. No a tych jest niestety niewiele. Jedyny taki wiekszy i sensowny program to Hollywood.
[#16] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@MDW, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Mam nadzieje, ze to sa jakies stare screenshoty i w pelnej wersji fonty sa ladnie skalowanymi antialisowanymi TrueType'ami.



bez obaw. coś mi się zdaje że to tylko źle poskalowane skrinszoty. jakby dali bez skalowania to pewnie fonty wyglądałyby ładniej.
[#17] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@R-Tea, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Ale tylko czcionki w dokumentach sa tak pokwaszone. Reszta grafiki na screenshotach jest w porzadku. Elementy GUIa sa idealne co do pixela. Dlugo uzywalem skina Ferox z MorphOSa to wiem. :)



A tak swoja droga to nie rozumiem skad ludzie biora programy, ktore skaluja obrazki tak prostacko, linearnie bez filtracji. Przeciez obojetne jakiego programu sie uzyje to jest w nim ladniutkie wygladzane skalowanie. Ma to ImageFX, ArtEffect, TVPaint, Photogenics, FXPaint, chyba PerfectPaint, na pewno :) Photoshop i ShowGirls (najwiekszy wybor algorytmow skalowania). No a tyle razy widze tak zwyczajnie poskalowane obrazki w ktorych po zmniejszeniu znikaja jakies cienkie linie. Jeszcze gotowym pomyslec, ze ludzie uzywaja DeluxePainta albo PersonalPainta do takich rzeczy. :)
[#18] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@MDW, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Jedyny taki wiekszy i sensowny program to Hollywood.



Zapomniałeś o FxPaint i PerfectPaint (fakt, że ten drugi pod MOS-em nie jest niestety używalny).



[#19] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@MDW, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


Faktycznie ten czcionki wyglądaja okropnie i nie sądzę żeby to była wina źle poskalowanych skrinszotów. . Za taką cenę to mogli już coś z tym zrobić. Wersja demo też powinna być. Kupowanie kota w worku mnie nie bawi.
[#20] Re: Papyrus Office już w sprzedaży
http://www.titan-computer.com/ami/papyrus/screen15_mswordimport.htm



Tam na dole jest przykład skalowania fontów. Wyglada o.k ale reszta jest faktycznie średnia. To dość dziwne.
[#21] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Sventevith, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Rzeczywiscie tam na dole jest ok. Czary jakies...
[#22] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@stony, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19


Moze wlasnie z tego powodu nie dali wersji demo.
[#23] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@reactor, post #22

W odpowiedzi na komentarz #22


Może chcieli pokazać że oprócz skalowania fontów z anty-aliasingiem Papyrus potrafi ich nie skalować ;P
[#24] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Fei, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Papytusa oczywiście, ale na Atari szeroki uśmiech
[#25] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@Grzegorz Kraszewski, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18


a u mnie PerfectPaint robi krzaki z czcionek skalowalnych jak wpiszę coś w "Make text" i zaznaczę antialiasing albo jakiś efekt, a czasmi nawet gdy te rzeczy są wyłączone.
[#26] Re: Papyrus Office już w sprzedaży

@MDW, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Co jest, ze na platformach amigowych zawsze sa problemy z tymi wektorowymi fontami...


Nie zawsze. Używasz nieodpowiednich programów W TeXu nie ma problemu z fontami wektorowymi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem