Komentowana treść: Pagestream 5 - stan prac
[#1] Re: Pagestream 5 - stan prac
A moze ktos wie czym tak naprawdę rozni sie wersja normalna od pro.... Bo zastanawiam sie nad zakupem i nie wiem w ktora wersje uderzyc...
[#2] Re: Pagestream 5 - stan prac
A i jeszcze jedno - to nie tylko za tym portalem mozna podac, kazdy zapisany na liste informacyna Pagestreama dostal ta informacje...
[#3] Re: Pagestream 5 - stan prac
Szkoda ze niema na Ami wersji demo (PGS-5) jeast tylko na Winde
[#4] Re: Pagestream 5 - stan prac

@dziadziomiecio, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3

Takie demo i tak na nurtujace mnie pytania mi nie odpowie... PGS-a juz uzywalem, a interesuje mnie jakie sa pluginy i jak dzialaja, tego w wersji demo nie ma...
[#5] Re: Pagestream 5 - stan prac

@Kaczus, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




to są chyba te różnice:

------------------

New in PageStream 5.0



Alpha Blending for Text and Objects.

Picture Transparency

Text Widow and Orphan Control

Definable Printer Marks

More Keyboard Shortcuts

Path Reverse, Flatten and Smooth

Hanging Bullets, DropCaps and Number

New Duplicate Objects Method

Print to Bitmap Picture

and more!

The previous release of PageStream Professional was a bundle of PageStream and a number of addons. With this release, PageStream Professional also includes features unique to it.



New in PageStream 5.0 Pro



Place PDF Objects

Export Objects as Bitmap

Automatically Adjust Text Width for Justified Text

Gradient/Radial Blend Masks for Pictures/EPS/PDF/Drawings

Path Math: Union/Add/Unique/Subtract

PageStream5.0 features and more!


--------------------



A wersja 4.1 Pro ma jakieś dodatki w stosunku do podstawowej 4.1:

------------------

Grasshopper release PageStream 4.1 Professional, which additionally includes TextFX2, Gary's Effects and Borders 1&2. They also set up new attractive prices for all packages.

--------------------
[#6] Re: Pagestream 5 - stan prac

@R-Tea, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5

Te rzeczy sa na stronie, tak wiec sa znane... Chodzi mi natomiast o pluginy importu/exportu - kiedys czesc byla w zestawie, a czesc trzeba bylo sobie dokupic. Zapewne jest tak i teraz, byc moze tez rozni sie lista wersji 5 i wersji 5 pro - tylko o co. Czy sa to dla mnie istotne pluginy, czy nie....
[#7] Re: Pagestream 5 - stan prac

@Kaczus, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Czyżby producent nie miał adresu email, pod którym można o to spytać?
[#8] Re: Pagestream 5 - stan prac

@Fei, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7

Napisalem pare dni temu na razie bez odpowiedzi... Mialem nadzieje, ze szybciej uzyskam odpowiedz tu - skoro watek dotyczy pagestreama, moze znajdzie sie ktos lepiej doinformowany niz ja, najwyzej poczekam, w koncu pewnie odpisze :)
[#9] Re: Pagestream 5 - stan prac

@Kaczus, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


To mogłeś zapodać jako newsa, byś Ty figurował. :)
[#10] Re: Pagestream 5 - stan prac

@SirLEO, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9

Nie zdazylem - dostalem wczoraj po poludniu, a troszke roboty bylo i nie mialem kiedy :) Zwracam tylko uwage, ze nie trzeba wcale sie powolywac na Amiga-News :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem