Komentowana treść: Wieści z frontu RC5
[#1] Re: Wieści z frontu RC5


to chyba najwyzszy czas na altivec dla MOSa
[#2] Re: Wieści z frontu RC5

@quaint, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Ale MOS chyba od dawna ma obsluge altivec? Myle sie?
[#3] Re: Wieści z frontu RC5

@XaVeR, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Tak, ale w wersji 1.5 - dostepnej dla nielicznych...
[#4] Re: Wieści z frontu RC5

@Kaczus, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


wlasnie... po tym jak widzialem na AM u krashana co potrafi G4 pod 1.5 to nawet mi sie nie chce na moim G4 wlaczac rc5;) nieclae 4 mln kluczy... a mogloby byc ponad 10 mln...
[#5] Re: Wieści z frontu RC5

@quaint, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ja bym jednak włączył... Zawsze co 4 miliony to 4 miliony. Pentium 4 Celeron 2,0 GHz używając wszelkich dostępnych akceleracji osiąga raptem 2,8 Mkeys/s...
[#6] Re: Wieści z frontu RC5

@Grzegorz Kraszewski, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Pentium 4 Celeron 2,0 GHz używając wszelkich dostępnych akceleracji osiąga raptem 2,8 Mkeys/s...



To faktycznie zalosne. :) Chociaz tez troche dziwne, do moj Duron 750 MHz daje ponad 2 Mkeys/s. Taka duza roznica w megahertzach a taka malutka z kluczach... "Czeslwie, miales racje - dziwny jest ten swiat." ;););)
[#7] Re: Wieści z frontu RC5

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Chociaz tez troche dziwne, do moj Duron 750 MHz daje ponad 2 Mkeys/s



Zgadza się. To tylko świadczy o żałosności konstrukcji znanej jako P4 Celeron. Procesory AMD wypadają tu znacznie lepiej i najszybsze Athlony XP (3400+ bodajże) już prawie dochodzą (niecałe 9 MKeys/s) do mojego G4 1,0 GHz (10,65 MKeys/s)
[#8] Re: Wieści z frontu RC5
chyba "cos sie zepsulo temu misiu", bo tam na dole rankingu jest jakis MorphOS na x86 ;)
[#9] Re: Wieści z frontu RC5

@rolpho / D6, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Ktoś się bawił pewnie hex edytorem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem