Komentowana treść: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a
[#1] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a
MorphOS psuje się od głowy.
[#2] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a


Heh miałeś, racje co do tego, że MOS powoli pada, pytanie czy MOSTeam zareguje na to wydarzenie. Oczywiście może twierdzić, że te programy i tak były nie przydatne
[#3] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a

@Sventevith, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Nie wiem czy pada, ale jeśli chodzi o rozwój (dla użytkownika), informacje na temat tego czy w ogóle kiedyś wyjdzie nowa wersja i ogólne milczenie oraz uciszanie się nazwajem przez użytkowników jest chore. Na pewno w tym kontekście MorphOS wygląda jak trup.



Do tego dochodzą jeszcze takie informacje jak newsie wyżej...
[#4] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a

@grxmrx, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3






A OS4 wygląda jak zombi

[#5] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a


Rzeczywiscie Genesi zle postapilo.

Choc z drugiej strony ten programista widocznie nie byl zbytnio

zainteresowany MorphOS'em poniewaz wiele osob wiedzialo o 100

darmowych darmowych maszynach ODW a ten koles sie nie zglosil.
[#6] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a
Źle czy nie, fakt jest faktem, że MOS coraz bardziej traci na atrakcyjności. Np. ja zacząłem się ostatnio zastanawiać nad jakimś zakupem sprzętu i doszedłem do wniosku, że nie, Pegaza w dalszym ciągu nie kupię, bo wkrótce może się okazać kolejną martwą platformą. A1 odpada z miejsca (drogo i kiepsko). Cóż, zakup nie będzie miał więc z Amigą nic wspólnego...
[#7] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a

@stefkos, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5

Tak i odpowiedzi na pytania o MOS 1.5 zbywane zwyklym "shut up"... Nie
ma co - jest fajnie... Coraz ciekawiej
[#8] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a
Z tego co pogadalem z ludzmi to Kaczusiowi sie bardziej nalezy darmowy Pegaz niz temu panu. Kaczus przynajmniej supportuje MOS'owa platforme, a ten pan? co on zrobil dla MOS'a ze go opuszcza? jak mozna opuscic cos co sie nigdy nie wspieralo.
[#9] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a

@stefkos, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Z jednej strony masz najzupełniejszą rację, ale z drugiej strony niestety faktem jest, że atmosfera robi się bardzo nieprzyjemna.

Niektórzy w MOST mają zdrowo poprzekładane w główkach, i tyle.
[#10] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a

@stefkos, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Wiesz, w SuperBublu (czy jeszcze trwa ta przerwa w dostępie do serwera z tym?) jest AmiAtlas w jakiejś wersji z tego co wiem....
[#11] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a
Jakby byl naprawde zainteresowany MOS'em zrobil by AmiAtlas natywna

wersje.
[#12] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a

@Sventevith, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


tak jak zupełnie nieprzydatny jest mos 1.4 dla klassika czy nawet starsza wersja (na to już sobie dałem spokój z czekaniem i chcę kupić pegaza ale te z normalną ceną (g3) są na razie nieprodukowane)

farsa i tyle
[#13] Re: AmiAtlas - zawieszenie prac dla MorphOS-a
cytujac wieszcza z kapeli ludowej (bodajrze) "Siekiera" ;) "wszyscy jedziemy na tym samym wozku" ;)

jaki jest wiec sens najezdzania na wraze os/mos obozy, skoro historia bywa tak kaprysna?...

czyz nie widac ladnie z tej perspektywy prze######## w zasadzie o niczym terrabajtow ;) flamewarowych potyczek? ;)

btw: mam nadzieje, ze te niezbyt pocieszajace [zalezy kogo? ;)] njusy nie beda sygnalem do ogloszenia kolejnego (?) jihadu z obozu tuz za miedza ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem