Komentowana treść: AHI sampler
[#1] Re: AHI sampler
Dlaczego "niestety" i skad ta wiara, ze bedzie dostepny rowniez na inne systemy?
[#2] Re: AHI sampler
Niestety - bo być może ktoś chciałby go ktoś użyć na innej platformie; a co do wiary - to miejsca tu na wiare nie ma. Znam autora. ;)
[#3] Re: AHI sampler
AHI Recorder robi to samo pod AmigaOS, nie wiem jak z funkcjonalnością.
[#4] Re: AHI sampler

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

Tez znam wielu autorow i wiem, ze po "wdziecznosci" jaka dostali na innych amiga-like systemach, to maksimum dobrej woli jaka w nich zostala, to znalezienie "podwykonawcy" wersji. Jak ktos sie bardzo upiera, to moze dostac zrodla i zrobic wersje i to tez nie zawsze....
[#5] Re: AHI sampler
Mi tam by sie to przydalo pod AOS 3.9... ;)
[#6] Re: AHI sampler

@Kaczus, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


A niby dlaczego człowiek który ze mną współpracuje przy AmiGG (klasa GGCL) miałby takie szopki odstawiać?

Bez jaj...
[#7] Re: AHI sampler

@MinisterQ, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6

Jak napisalem - moze mu sie nie chciec. Widzisz przeciez jak coponiektorzy reaguja na wspolprace z brudnymi mosowcami... To moze naprawdę czasami zniechecic...
[#8] Re: AHI sampler

@Fei, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


AHI Recorder nie chce u mnie działać jak trzeba :) Dodatkowo planuję rozszerzenie obsługi z poziomu innych programów. Na razie jest prosta: CTRL-C, CTRL-D, CTRL-E ale wystarczy do pewnej automatyzacji nagrywania.
[#9] Re: AHI sampler
Też chciałbym ten program pod OS3.9 :)

Może po namyśle autor wypuści stosowną wersjć.

[#10] Re: AHI sampler

@Kaczus, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Ale sie upierasz, zupełnie jak przy swoim pobycie na #amisia wśród zgredów.

Rafał powiedział że jak tylko uporządkuje źródła, to mi je podeśle do przekompilowania na m68k. A że obaj używamy tych samych makr, co w AmiGG, to z mojej strony cała praca zapewne sprowadzi się tylko do wklepania "make" w konsoli.

Myślę że to kończy temat?

[#11] Re: AHI sampler
Panie Rafale, jesli pan sie zapisywal na UtilityBase ktos mnie prosil

abym pana poinformowal zeby skontaktowal sie pan z Nicolasem

Mendoza(on cos tam prowadzi na utilitybase).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem