Komentowana treść: Nowe oprogramowanie
[#1] Re: Nowe oprogramowanie
szkoda tylko ze tem CM nigdzie nie jest dostepny, mozna sobie sciagnac tylko klucz do v1.9 z sourceforge i na tym koniec
[#2] Re: Nowe oprogramowanie

@stebel, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Autor dokonał jakiejś poprawki i wypuścił wersję 30.0. Później rozpętano jakiś temat związany z wykorzystaniem kodu objętego GPL. Autor program usunął. Teraz jednak widzę, że jest już dostępny, wraz ze źródłami, których wcześniej nie było.
[#3] Re: Nowe oprogramowanie

@mailman, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Pobrałem i widzę, że to jakaś stara wersja sprzed pół roku
[#4] Re: Nowe oprogramowanie
No szkoda, ze tak sie stalo z CM. Program mi sie bardzo podoba, nawet locale PL sobie do niego dorobilem. Mam nadzieje ze Alfie jakos sobie poradzi z tym "problemem" i dalej bedzie rozwijal CM.
[#5] Re: Nowe oprogramowanie

@mailman, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




a zdazyl moze ktos sciagnac ta werje 30.0 albo ta lekko starsza 29.ilestam zanim juz jej zabraklo? jesli tak to prosze przeslac na stebel@poczta.fm, byblym wdzieczny.



narka



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem