Komentowana treść: AmiGIFT 1.1.2
[#1] Re: AmiGIFT 1.1.2
Dziala...ale po "niewielkich problemach.

1. Installer wywalil sie w lini 86 (naszczescie zdarzyl updejtnac wszystkie wazne pliki i biblioteke amigif).

2. Po odpaleniu zamrozil sie system.

3. Po ponownym odpaleniu...to samo

4. Odaplilem inny system i updejtowalem wszystko na RAM:, po updejcie AmiGift ruszyl, ale nie mogl sie polaczyc.

5. Przekopiowalem jednak to co sie zainstalowalo na HD (w miejsce poprzedniej instalacji.

6. Wylaczylem kompa na dluzszy czas i odpalilem pierwszy system (podstawowy)



No i wszystko ruszylo (czy wszysko dziala to sie okaze podczas uzytkowania).



Jezeli ktos tez mial takie cyrki, lub wogole nie zainstalowal to podesle moje archiwum wraz z configami itp.



[#2] Re: AmiGIFT 1.1.2
Po odpaleniu zamrozil sie system.



Autorzy byli by na pewno wdzięczni za bugraport + hity enforcera. ;)
[#3] Re: AmiGIFT 1.1.2

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Zakładając, że autorzy wiedzą co to Enforcer i do czego służy . Jak tak czytam opisy kolejnych bojów użytkowników z tym programem, to ogarniają mnie wątpliwości...
[#4] Re: AmiGIFT 1.1.2

@Andrzej Drozd, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Mam kolejny problem (ktory tez byl w wersji 1.1.1). Mianowicie AmiGift "przyzwyczail" sie ze udostepnilem pare katalogow (400MB). Dodalem nowe, jednak nie sa one udostepniane. Jak zatem "zaktualizowac" liste plikow ktore udostepnia AmiGift? I dlaczego to ja musze sie tym martwic a nie program? Pozatym obsluga OpenFT chyba nie zostala poprawiona, poniewaz czasami tylko sie polaczy i po 2-3 minutach rozlacza (doklasnie to samo robila wersja 1.1.1).
[#5] Re: AmiGIFT 1.1.2

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




No...czy wystarczy im wyslac debug ktory wyswietlil sam program? Bez Sashimi? np.



[08:16:08] *** GIFT-ERROR: [63.206.212.31] found no handler for cmd 31, payload e

[08:12:12] Found 103 matches for "'shares'" in "everything". (400 Mb)

[08:12:02] Listing your shares...

[08:11:57] *** GIFT-WARNING: reading index...

[08:11:56] Plugin FastTrack (0.8.7) successfully loaded and initialized

[08:11:54] Plugin Gnutella (0.0.9) successfully loaded and initialized

[08:11:53] Connected to the Daemon.

[08:11:52] Plugin OpenFT (0.2.1.4) successfully loaded and initialized

[08:11:52] giftd 0.11.7 (Oct 28 2004 16:05:58) started

[08:11:50] (Re)Loading Daemon.

[08:11:27] FD_ERROR, errno: [61] Connection refused

[08:11:26] giFTMui v1.1.2 Started On Sobota, 30 Paúdziernik 2004



[#6] Re: AmiGIFT 1.1.2

@Andrzej Drozd, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




(ale jestem marudny)



Poki co z OpenFT sie polaczyl i dziala. Fajna siec, poniewaz widze kto i z jakiego katalogu udostepnia (a przynajmniej tylkow tej sieci widac na AmiGift).

[#7] Re: AmiGIFT 1.1.2

@Andrzej Drozd, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


No i znalazlem kolejny blad. AmiGift nie pracuje z ShapeShifterem (zamrozenie systemu). Kolejnosc odpalenia dowolna...

[#8] Re: AmiGIFT 1.1.2

@Andrzej Drozd, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Winą może być allocowanie się przy starcie ShapeShiftera na audio nawet jeśli ma wyłączony w opcjach dzwięk, więc może da rade jak wyłączy się w AmiGift dzwięk dopiero będzie OK
[#9] Re: AmiGIFT 1.1.2

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


PS. odpaliłem teraz AmiGift po ShapeShifter bez dzwięku i wszystko gra w AmiGift :D
[#10] Re: AmiGIFT 1.1.2
A tak przy okazji udało się komuś tym coś ściągnąć czy ten AmiGift jest tylko do oglądania tego co można zciągnąć bo nawet jak mam zieloną lampkę to w opcji Transfer nic się nie pali lub są zielone lampki ale Timed out :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem