Komentowana treść: Nowa strona o AmidzeOne
[#1] Re: Nowa strona o AmidzeOne
No to Webmaster sie nie popisal.... mogloby wygladac znacznie lepiej....



Gry... no jesli to ma byc reklama A1 to ja dziekuje bardzo... same porty z linuxa ktore wiekszoc wypasiony P75 uciagnie....

A ktos kiedys wysmiewal sie ze strzelania do kaczek....





Soft tez marniutki... a tyle sie slyszy i widzi nowego oprogramowania....



No i zebym musial do A1 dyskietke wkladac... smieszniej juz byc nie mogło....



Emulatory pokażny zbior nie powiem.... sporo tego.... (slam tilt dziala tak samo szybko jak na o40?)



BTW: czy twoj modem Speed Touch dziala przez USB?

czy rootuje jakis pc to?
[#2] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@Brodek, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Mnie rozbawił fragment o firmach "które próbowały sklonować naszą ukochaną amigę" ;)

No cóż, Draco i Pegaz to takie dwie platformy, które NAWET trafiły do sprzedaży, ale generalnie nie warto sobie nimi zawracać głowy, bo polska AmigąOne stoi... ;)



A co do gier - fakt... Jak ktoś zobaczy te gry, typu "kulki i kwadraciki", a w opisie sprzętu "radeon, G4, 256MB RAM", to sobie conajmniej pomyśli że coś tu jest nie-tak...

Że o kultowych strzelaninach "fps" nie wspomnę...
[#3] Re: Nowa strona o AmidzeOne
Polski Portal Amigowy. Przegrywa z Exec'em w kwestii informacji o najnowszym systemie i najnowszych Amigach



Tekst ten zadebiutował w połowie czerwca 2004, na portalu PPA Możecie też zapoznać się z nieocenzurowaną wersją artykułu, która znajduje się na serwisie Exec .



No comment...
[#4] Re: Nowa strona o AmidzeOne
Podoba mi sie kodowanie "AmigaONE XE zdobyła sobie już znacznie większ± popularno¶ć, jednak z pewno¶ci± nie aż tak± na jak± liczył Eyetech" - Opera/W2k.
[#5] Re: Nowa strona o AmidzeOne
A mnie najmniej podoba sie przewijanie ramki w poziomie... no i kodowanie of course...
[#6] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Draco, Pegaz, AmigaOne z duzych, polska z malej...

Ehh ci informatycy... ;)
[#7] Re: Nowa strona o AmidzeOne
Strona leży na naszym serwerze (jak Grx wróci to wstawi gdzie trzeba brakującego w menu linka). Autor nie chciał naszej pomocy przy tworzeniu strony bo nie chciał "cenzury PPA", uszanowaliśmy to, więc bez docinków proszę.
[#8] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@Brodek, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Zwłaszcza, że stacja dysków nie jest obsługiwana :)
[#9] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@jrzeuski, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Ale generalnie niezłe to jest: "Włóż dyskietkę, żeby odpalić swoją AmigęOne" ;)
[#10] Re: Nowa strona o AmidzeOne
ze czysto retorycznie dla rownowagi (?) spytam, czy ktos mieszal z blotem np. polska strone Pegasos'a [za co nie ma znaczenia, "dajcie mi czlowieka a paragraf znajde" ;)]?



Czasem zdarza mi sie zapomniec, ze zyje w tym pieknym kraju, wchodzenie na jakikolwiek amigowy portal jednak zawsze mi o tym przypomina ;)



patrzcie na to: -wlasnie pisze oS4 i mOS z malej litery !

-na stos!!

[#11] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@MinisterQ, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Amigowcy to dinozuary, więc jeszcze pamiętają co to jest dyskietka i że da się z tego śmiesznego kawałka plastiku zabootować kompa
[#12] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@rolpho / D6, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Mieszania z blotem chyba nie widziales. ;) Strona generalnie ok, tylko troche techniczine moznaby ja poprawic.



Mufa, jesli chcesz to pomoge. Odezwij sie na priv i obgadamy szczegoly.



BTW po polsku jest chyba "mala litera"...
[#13] Re: Nowa strona o AmidzeOne

@mcbarlo, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Jakby co, to ja tez swoja pomoca sluze!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem